Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ön-arka paspas  (Okunma sayısı 12680 defa)

ön-arka paspas
« : 26 Şubat 2012, 00:17:45 »
arkadaşlar servis dışında biryerden uyumlu kauçuk paspas bulabilir miyim?

Ynt: ön-arka paspas
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2012, 02:38:30 »
ebay gibi siteler her turlu yardımcı olur.sahibinden falan vardır mutlaka

Çevrimdışı tuncyapici

• [i]Volkswagen[/i] HARBİ YAŞAM TARZI...
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2012, 04:49:10 »
babacan koku yapar kauçuk o güzel kokulu arabaya en iyisi git halıfleks kestir yada gazete kağıdı koli tarzı şeyler kullan kışın

« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2012, 07:27:02 »
kauçuk mu halı mı koku yapar ? 15 dakıkalık araba yıkamacıya griyosun adam yıkasa bir dert nasıl kurutacak geri yıkamasan bir dert çamuru pisi kolay kolay gitmiyor. 4 aydır 10500 km dir orjinal kaucuk kullanıyorum ne koku ne de kir var ;)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2012, 10:39:37 »
yazın halı kışın kauçuk bendeki çözüm bu :D
GTD

« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2012, 11:28:19 »
oldu olacak kaloriferler sönünce duvarları sil bahar temizliği :D evden bahseder gibi konuştun

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2012, 16:39:32 »
Orjinal parça satan özel servislerde bulabilirsin.
google.com > En Güncel Polo Sitesi.

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #7 : 27 Şubat 2012, 02:01:38 »
arabamı seviyorum o yuzden ugrasırım yanii. hem neden halı paspaslarım eskisin kii. :D
GTD

Çevrimdışı tuncyapici

• [i]Volkswagen[/i] HARBİ YAŞAM TARZI...
« Yanıtla #8 : 27 Şubat 2012, 04:16:32 »
vallahi bence de kardeşim doğru söylemiş neden eskisin orijinal paspaslar ama doğru kışın kaucuk yazın halı valla doğru seçim ben 10 tl ye kestirdim bauhaus dan koç gibi çok pislenirse at yenisini kestir demi amaaaaaaa :D

« Yanıtla #9 : 27 Şubat 2012, 18:40:17 »
Orjinal parça satan özel servislerde bulabilirsin.
+1905 :tamamdir
GT

« Yanıtla #10 : 29 Şubat 2012, 16:45:34 »
30 dakika yıkamaya atarım mis gibi çıkar makinadan :), gizli gizli yapıyorum tabi :) yoksa hanım tepeler

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #11 : 29 Şubat 2012, 21:37:18 »
beyler o paspasları kullanmıycaksak neden varlar bizimle birlikte yaşamıycak ben üstüne gazete koyuyorum hava yağmurlu olursa onun dışında kirlenicek tabi kıvançın dediği gibi at makinaya tertemiz bi günde kurur mis gibi bence hiç kendinizi bu kadar sıkmayın bende aracımı seviyorum gözüm gibi bakıyorum ama bazı şeyleride görmezden gelmek lazım
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #12 : 29 Şubat 2012, 21:54:36 »
beyler o paspasları kullanmıycaksak neden varlar bizimle birlikte yaşamıycak ben üstüne gazete koyuyorum hava yağmurlu olursa onun dışında kirlenicek tabi kıvançın dediği gibi at makinaya tertemiz bi günde kurur mis gibi bence hiç kendinizi bu kadar sıkmayın bende aracımı seviyorum gözüm gibi bakıyorum ama bazı şeyleride görmezden gelmek lazım
+1
benim araba karda kışta halı paspas. bak arabaya, içini b*k götürüyo ;D bildiğin bir parmak çamur var ;D ;D

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #13 : 29 Şubat 2012, 21:58:59 »
+1
benim araba karda kışta halı paspas. bak arabaya, içini b*k götürüyo ;D bildiğin bir parmak çamur var ;D ;D
aynen kardeş düzenli temizledikten sonra hiç sıkıntı yok :D
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU