Gönderen Konu: My Polo GTI  (Okunma sayısı 22172 defa)

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
Ynt: My Polo GTI
« Yanıtla #14 : 19 Kasım 2011, 15:56:57 »
orbay kardeşim araç çok hoş. foto.lar için tesekkurler. piano black ön panjur tatlı durmus kazasız belasız inş

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 19 Kasım 2011, 16:08:36 »
Altan araç has ve has gti  :D
Ben ön gtı panjur yazısının devamını okumamısım boyanması ..vs yazıomus bende ön gtı panjur anladım yanı sonradan takılmıs anlamında sandım o benı yanılttı  :)

Araç gerçekten harika ne gider ama  :)
ADK

Çevrimdışı tunataskiran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Kasım 2011, 17:16:07 »
güle güle kullan kardeşim. piano black boyama işlemin ne kadara mal oldu? nasıl biyerde yaptırdın bilgi verirsen seviniriz.. teşekkür ettim..

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 19 Kasım 2011, 22:34:44 »
Sayın Orbay,

Paylaşım için teşekkürler.  :tamamdir

Aracınız yeni herhalde... yani henüz fazla km yapmadığınız düşünüyorum. Hayırlı olsun.

km ve yağ tüketimizi paylaşabilirseniz, memnum olurum.
Benim ki şu an 10.500 km civarında. Yağ tüketimini şimdilik yazmıyorum, forumdaki arkadaşlar GTI 'dan soğumasın diye. :'(
Fakat TAMAS ile yaptığım görüşmeye istinaden edindiğim kanı, bu konu dünya genelinde soruna dönüşebilir nitelikte.
Umarım bu durum sadece "benim sorunum" olarak kalır.

Saygılar,

Aracınız 180HP. buyuk ihtimalle sık sık gazlıyosunuzdur. benim de olsa bende sakin kullanmazdım, kullanamazdım. :D cok basma sonucu yağ yakma su eksiltme gibi problemler ortaya cıkabilr bence. benim aracım 1.6TDI ama cok sık 180-190 gormeye baslayınca e-6 da bi gün bi farkediyorum ki su eksiltmiş. allaha şükür 15bin bakımına girdim yağ eksiltme yoktu cok fazla. ama ne bileyim yani  guclu bi motoru olan aractasınz. 7 saniyede 100km ye çıkıyosunz. bırakın da yağ yaksın biraz :D
GTD

Çevrimdışı AG0463

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Kasım 2011, 22:35:49 »
Bu arada Resimlere bittim bayıldım.... En son eklenen fotograf cok isime yaradı GTI spoileri taktırmayı düşünüyodm yandan görüntüsü nasıl olur diye meraktaydm. bir de app plaka çok değiştirmiş arabayı ilk işim o olmalı bu saatten sonra =))
GTD

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Kasım 2011, 22:43:56 »
bu seferde alt panjur karsısında üst panjur gti yazan kısım biraz mat kalmamış mı .*  ???

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 19 Kasım 2011, 23:22:35 »
Özgür aarkadaslar neler yapıor biz yermizde sayıyoruz ya :) çok güzel olmus araaba güle güle kullan arkadasım ön ızgara mat daha ii duruo sanki bana göre
aaah ah bizim araba hala stock :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 19 Kasım 2011, 23:23:15 »
aaah ah bizim araba hala stock :D
Jantla başlamalısın  ;)
ADK

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Kasım 2011, 23:24:58 »
Jantla başlamalısın  ;)
bence de. kışı bir atlatayım da sonra bakıcam.

Bu arada Resimlere bittim bayıldım.... En son eklenen fotograf cok isime yaradı GTI spoileri taktırmayı düşünüyodm yandan görüntüsü nasıl olur diye meraktaydm. bir de app plaka çok değiştirmiş arabayı ilk işim o olmalı bu saatten sonra =))
millet boşuna zırt pırt app konusu açmıyo hocam. çok deli gidiyo çoook

Çevrimdışı tonysparkov

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Kasım 2011, 23:58:59 »
Sayın Orbay,

Paylaşım için teşekkürler.  :tamamdir

Aracınız yeni herhalde... yani henüz fazla km yapmadığınız düşünüyorum. Hayırlı olsun.

km ve yağ tüketimizi paylaşabilirseniz, memnum olurum.
Benim ki şu an 10.500 km civarında. Yağ tüketimini şimdilik yazmıyorum, forumdaki arkadaşlar GTI 'dan soğumasın diye. :'(
Fakat TAMAS ile yaptığım görüşmeye istinaden edindiğim kanı, bu konu dünya genelinde soruna dönüşebilir nitelikte.
Umarım bu durum sadece "benim sorunum" olarak kalır.

Saygılar,

selam , iyi dileklerin için teşekkürler. aracım 5000 kmde, yağ yakma sorunu şöyle oldu, 2 hafta içinde 2 defa yağ ikazı verdi, ben de servise götürdüm, lifte kaldırdılar ve aracın altında yağ sızıntısı tespit ettiler, sorun mekatroniktenmiş, garanti dahilinde değişti, şu anlık bir sorun yok, parça değiştikten sonra 1000km fln yaptım ikaz vermedi.

Çevrimdışı tonysparkov

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 20 Kasım 2011, 00:02:34 »
güle güle kullan kardeşim. piano black boyama işlemin ne kadara mal oldu? nasıl biyerde yaptırdın bilgi verirsen seviniriz.. teşekkür ettim..

teşekkür ettim, piano black boyanan yerler arka difüzör, yan marşpiyeller, ön gti ızgarası ve sis farının olduğu bölge boyandı, 320tlye boyattım. maslak oto sanayide src otomotiv var, çoğunlukla piano black işlemleri yapıyorlar.

Çevrimdışı tonysparkov

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 20 Kasım 2011, 00:03:22 »
bu seferde alt panjur karsısında üst panjur gti yazan kısım biraz mat kalmamış mı .*  ???

evet orası biraz sönük kaldı ama yapmışken tam olsun dedim yakından bakınca farkediyor çünkü :)

Çevrimdışı tonysparkov

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 20 Kasım 2011, 00:04:52 »

teşekkürler, app plaka bana göre olmazsa olmazlardan bir an önce yapmalısın. gti spoileri güzel ama benim bluemotionlardaki spoiler da çok hoşuma gidiyor, sağ ve sol taraftan camın aşağısına kadar çıtalar iniyor, çok sportif bir görünümü var.

Çevrimdışı AG0463

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 20 Kasım 2011, 00:08:38 »
peki peki nereden yaptırabilrim. numara veya isim biliyo musn? 15liraya bile app var kime yaptırsam bilmiyorum. :D bugun showroomda baktım bluemotion'a hoş gelmedi arka taraf. o yuzden gti'a yoneldim tekrar :D
GTD