Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: acil yardım !!!!!!  (Okunma sayısı 3766 defa)

acil yardım !!!!!!
« : 26 Nisan 2011, 17:00:39 »
Arkadaşlar 1 ay önce aldığım polomun  ön tamponunu taşa sürttüm hafif tampon oynuyor zannedersem vidaları gevşedi birazda çizik oluştu. Aracım GÜNEŞ sigortadan kaskolu ne yapmam gerekiyor. Sigorta Şirketiyle mi yoksa servisle mi görüşeyim? Herhangi bir tutanak falan gerekiyor mu? Cevap bekliyorum...Saygılar

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: acil yardım !!!!!!
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2011, 17:04:26 »
tutanak tutmanıza gerek yok sigortacınızı arayıp gerekli bilgiyi sizinle paylasmasını isteyin. yada ilk önce servise gidin fiyatı tamiratı ögrenin kaskoyu bozup bozmama kararını ona göre verirsiniz . hasarsızlıgı bozup bozmamak sizin fikriniz
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2011, 17:05:22 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2011, 17:12:45 »
Eyvallah Nizam kardeş...Servise göstereyim hasarsızlık indirimini bozmayacak şekilde halletmeye çalışayım.İnşallah fazla masraf çıkmaz.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2011, 17:50:31 »
Eyvallah Nizam kardeş...Servise göstereyim hasarsızlık indirimini bozmayacak şekilde halletmeye çalışayım.İnşallah fazla masraf çıkmaz.

çok parada isterse servis bir kaportacı halleder onu garanti
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2011, 18:20:21 »
Hasarın ufaksa en güzeli bulungudun il yada ilçede autoking varsa bu firma kasko şirketleri ile anlaşmalı mini onarım hizmeti vermektedir.Ve mini onarım hakları benım suanki kaskom yıllık 12 tane mini onarım hakkı sağlıyor.Ve cebinizden 1 tl bile para çıkmadan ve hasarsızlık indiriminiz bozulmadan hasarınızı profesyonel bir şekilde yapıyorlar.Hasarsızlıgınız bozulmuyor ve para ödemiyorsunuz bu sizin kaskonuzun size yapmış olduğu bir güzellik..
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2011, 18:21:33 Gönderen: TwinCept »

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2011, 16:39:20 »
Hasarın ufaksa en güzeli bulungudun il yada ilçede autoking varsa bu firma kasko şirketleri ile anlaşmalı mini onarım hizmeti vermektedir.Ve mini onarım hakları benım suanki kaskom yıllık 12 tane mini onarım hakkı sağlıyor.Ve cebinizden 1 tl bile para çıkmadan ve hasarsızlık indiriminiz bozulmadan hasarınızı profesyonel bir şekilde yapıyorlar.Hasarsızlıgınız bozulmuyor ve para ödemiyorsunuz bu sizin kaskonuzun size yapmış olduğu bir güzellik..
+100
Hasarsızlık giderse diyelim kaskon bu sene 1000 tl seneye 700 olur. 300tl indirimi alamazsın. Hasarsızlıkla çözmeye bak. Tamponu kople indir taktır lokal boya yaptır 150-200ancak tutar. küçük onarıma girerse para vermezsin
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di