Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6r Direksiyon Pompası Sorunu  (Okunma sayısı 18289 defa)

Ynt: Polo 6r Direksiyon Pompası Sorunu
« Yanıtla #14 : 26 Mart 2012, 23:46:48 »
Kasko varda.55 promil alkol vardı kaza anında :'(
kaskoda tahminen hiç alkol olmaması lazım demi? yani sıfır alkol?? bilen varmı??

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #15 : 26 Mart 2012, 23:50:30 »
kaskoda tahminen hiç alkol olmaması lazım demi? yani sıfır alkol?? bilen varmı??
sınırın altında olması yeter herhalde. sınır kaç onu da bilmiyorum ama :D

« Yanıtla #16 : 26 Mart 2012, 23:52:46 »
sınırın altında olması yeter herhalde. sınır kaç onu da bilmiyorum ama :D

yani bu konu önemli valla bilen birisi varmı bunu?yani trafikte 50 falan ama kaskoda nedir acaba???

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.

« Yanıtla #18 : 27 Mart 2012, 00:15:28 »
valla süper olur yaa..çıksın abi alkol işi..yani iki bira ile insan doymuyor..4 ile tamamdır..yani yeter yani..bardan çıktı işte araca kadar yürüdü falan yada biras acık havada durunca mutlaka 4 biranın etkisi düşüyor..100 çıkmazda 95 çıkar yani her turlu yırtarız..2 birayı korka korka içiyoruz çıksın tabi 4 biraya ;)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #19 : 27 Mart 2012, 10:35:56 »
valla süper olur yaa..çıksın abi alkol işi..yani iki bira ile insan doymuyor..4 ile tamamdır..yani yeter yani..bardan çıktı işte araca kadar yürüdü falan yada biras acık havada durunca mutlaka 4 biranın etkisi düşüyor..100 çıkmazda 95 çıkar yani her turlu yırtarız..2 birayı korka korka içiyoruz çıksın tabi 4 biraya ;)

4 tane 50 lik mi şimdi sınır ;D iki bira bi tekila shot vursak geçer miyiz :D şaka maka 4 bira yeter zaten gerisini git evinde iç kardeşim. arkaya soğutucuyu kuruyorum ;D

« Yanıtla #20 : 27 Mart 2012, 11:18:32 »
senin poloda dolap yokmu arkaya sogutucu koyuyon :D ?

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #21 : 27 Mart 2012, 12:04:50 »
hee dolap var ;D torpido soğutmanın kendine hayrı yok ben de arkaya atıcam buzdolabını ondan sonra gelsin şişeleeeeerrrr :D ringo ringo şişeler

« Yanıtla #22 : 27 Mart 2012, 12:07:37 »
hee dolap var ;D torpido soğutmanın kendine hayrı yok ben de arkaya atıcam buzdolabını ondan sonra gelsin şişeleeeeerrrr :D ringo ringo şişeler
kanka klima devamlı sogukta olcak..ama tahminen benzinciye yardım için koymuşlar dolabı zaten :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #23 : 27 Mart 2012, 12:17:25 »
aynen aynen 3 gün açık kalsa anca soğur en iyisi 12V uçlu buzdolabı :D

« Yanıtla #24 : 27 Mart 2012, 23:47:58 »
aynen aynen 3 gün açık kalsa anca soğur en iyisi 12V uçlu buzdolabı :D
ben vw olarak utanırım dolap extrası var arabada demeye..yani komik bi durum olmuş..onu yapıcağınza sis taksalardı süper olucakmış..tadından yenmicekmiş şu pololar..

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #25 : 28 Mart 2012, 00:28:42 »
ben vw olarak utanırım dolap extrası var arabada demeye..yani komik bi durum olmuş..onu yapıcağınza sis taksalardı süper olucakmış..tadından yenmicekmiş şu pololar..
valla ya. veya bi hız sabitleyici taksalar süper olur. neyime yarıyo torpido soğutucu. kararan dikiz aynası da standart olmalı bence

« Yanıtla #26 : 28 Mart 2012, 00:34:00 »
aynen ya bazen millet o varmı bu varmı soruyor ayna işte yağmur sensörü yada lastik basınç vs vs bişey diyemiyorum..işte buzdolabı var diyorum yanında extra gizli bölmeleri var diyorum yani ne diyim işte ezik bi durum oluyor ama allahtan vw markası yeter..laf edemiyorlar..

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #27 : 28 Mart 2012, 00:56:59 »
aynen adı yeter 8) 8)