Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kumanda ile bagaj açma  (Okunma sayısı 14091 defa)

Kumanda ile bagaj açma
« : 31 Ekim 2011, 23:33:11 »
Youtube'da gezinirken rastladım; bu yeni modellerde var mı?

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=2UMVQuLhsm4

Selamlar...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Ynt: Kumanda ile bagaj açma
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2011, 23:35:24 »

Selamlar...
denemedim ama bagaj tuşu var

« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2011, 00:12:43 »

Selamlar...

yeni modellerde de yok sanırım bu özellik, golf 6lara da yapanları görmüştüm, sanırım ek bir aparatla yapılıyor bu otomatik kaldırma işlemi, araştırmak lazım.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2011, 11:05:20 »
yeni modellerde de yok sanırım bu özellik, golf 6lara da yapanları görmüştüm, sanırım ek bir aparatla yapılıyor bu otomatik kaldırma işlemi, araştırmak lazım.
ulan gece rüyama girdi bagaj düğmesiyle açmaya çalışıyorum açılmıyo deli oldum :D :D :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #4 : 01 Kasım 2011, 11:16:29 »
ulan gece rüyama girdi bagaj düğmesiyle açmaya çalışıyorum açılmıyo deli oldum :D :D :D
:D :D :D
ADK

« Yanıtla #5 : 01 Kasım 2011, 12:00:49 »
bagajın yaylarını skoda nın kiyle değiştirince bizim poloların bagajıda böyle açılıyo diye biliyorum

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #6 : 01 Kasım 2011, 23:08:05 »
bagajın yaylarını skoda nın kiyle değiştirince bizim poloların bagajıda böyle açılıyo diye biliyorum
evet evet onun da videosu var youtube'da. o kenardaki zımbırtıları değiştirince oluyo. fiyatı ne kadardır acaba? mersolar gibi kumandadan açsak böyle, havalı havalı :D

« Yanıtla #7 : 01 Kasım 2011, 23:50:23 »
ben arabayı aldığımdan beri yapmayı düşünüyorum ama alıp takmaya üşeniyorum

« Yanıtla #8 : 02 Kasım 2011, 00:37:16 »
bagaj amortisörlerini seat toledonunkilerle değiştiriyorlar başkada birşey gerekmiyor.

1L0 827 550  parça numarasıymıi

amortisörün tanesine 20 TL diyor sitenin birinde demek taş çatlasa 50 TL ve takmak için düz tornavida ile 1-2 dakika gerektiren bir işlem.
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2011, 00:37:35 Gönderen: AhmetH »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #9 : 02 Kasım 2011, 01:12:42 »
bagaj amortisörlerini seat toledonunkilerle değiştiriyorlar başkada birşey gerekmiyor.

1L0 827 550  parça numarasıymıi

amortisörün tanesine 20 TL diyor sitenin birinde demek taş çatlasa 50 TL ve takmak için düz tornavida ile 1-2 dakika gerektiren bir işlem.
süpersin hocam çok sağol. hedeflerim arasına girdi.

« Yanıtla #10 : 02 Kasım 2011, 12:50:30 »
diğer forumlardan araştırdım yaptıranlar varda fiyatları çok pahalı bide seat toldeo yu bilmiyorumda skoda fabia octavia sicirocco bide leon amortisörleri kullanmışlar. bagaj takozu falan değişiyo diyorlar? Ahmet sen biliyomusun bu konu hakkında daha detaylı bilgi. Yardımcı olursan seviniriz:) böyle ilginç şeyler hoşuma gitmiyo değil:D

« Yanıtla #11 : 02 Kasım 2011, 20:57:43 »
Vallahi youtubedeki kullanıcıların yalancısıyım bende :)

polo için amortisör değişimi işi kurtarıyor gibi görünüyor.

ama bana kalırsa açıkçası çokta işe yarar bir uygulama değil gibi. 

« Yanıtla #12 : 02 Kasım 2011, 23:21:15 »
valla hocam bu mesajo yazdıktan sonra vw servisi aradım aldığım cevap bi amortisör değiştirerek olcak iş değil passatlarda var bu sistem onunda menteşe sistemi çok farklı sizin aracınızdan menteşe sistemi o bagaj kilit pim sistemi hepsinin değişmesi gerekir diye bir cevap aldım. söyleyen kişinin yalancısı olarak sizlere aktarıyorum :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #13 : 02 Kasım 2011, 23:39:20 »
valla hocam bu mesajo yazdıktan sonra vw servisi aradım aldığım cevap bi amortisör değiştirerek olcak iş değil passatlarda var bu sistem onunda menteşe sistemi çok farklı sizin aracınızdan menteşe sistemi o bagaj kilit pim sistemi hepsinin değişmesi gerekir diye bir cevap aldım. söyleyen kişinin yalancısı olarak sizlere aktarıyorum :D
servis ağzıyla kuş tutsa umrumda değil. O adamlar bizi kazıklamak için yapıyorlar. Ne kadar dürüstvolursa olsun, artık böyle düşünüyorum.