Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kornam bozuldu orjinali çok pahalı mıdır?  (Okunma sayısı 4322 defa)

kornam bozuldu orjinali çok pahalı mıdır?
« : 16 Mart 2012, 20:54:32 »
arkadaşlar kornam çok bozuk ses veriyor. nasıl bir korna alabilirim. orjinali çok pahalı mıdır?

Ynt: kornam bozuldu orjinali çok pahalı mıdır?
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2012, 21:09:32 »
geçmiş olsun kendiliğinden mi bozuldu yoksa hava soğukluğundan mı etkilendi.

büyük ihtimalle sigortası yanmıştır
« Son Düzenleme: 16 Mart 2012, 21:09:52 Gönderen: kemal_koker »

« Yanıtla #2 : 16 Mart 2012, 21:23:34 »
sigortası bozulmuştur.
Deutsch spreche,schwer spreche,VW fahre O.o

« Yanıtla #3 : 16 Mart 2012, 22:40:29 »
yaa ben tamponu ufak bi çarpmıştım. çok ufak bişey ama ondan sonra etkilenmişti korna. tamponun arkasında korna çatlamış filan olabilir mi diyorum. içeri titreşimli cızıltılı bir ses veriyor. fiyat bilen yok mu

« Yanıtla #4 : 17 Mart 2012, 17:49:07 »
Geçen aylarda bi kızın bedduası yüzünden kornam bozulmuştu. Yol yardımı aradım başaranda biraz nazımız geçtiği için gelip garantiden değiştirmişlerdi yeri yanlış hatırlamıyorsam sol sis farının oralarda bir yerde. Fiyatı hakkında net bilgim yok fakat garantiden değişiyor.

« Yanıtla #5 : 17 Mart 2012, 18:10:46 »
kız nasıl beddua etti abi ya

« Yanıtla #6 : 17 Mart 2012, 20:13:29 »
kız nasıl beddua etti abi ya

Ablanın birine gereksiz yere korna çaldık ve bir kaç saniyelik göz göze geldik ne olduysa ondan sonra oldu :) Gözleri küfürleri ve bedduaları çok güzel yansıtıyordu

« Yanıtla #7 : 17 Mart 2012, 20:51:16 »
kornasız bir trafik için evet diyorum ve onun yerine selektör kullanmayı öneriyorum da bakalım ben uygulaya biliyormuyum :D