Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kırmızıııı Polo'm  (Okunma sayısı 17070 defa)

Çevrimdışı tuncyapici

• [i]Volkswagen[/i] HARBİ YAŞAM TARZI...
Ynt: Kırmızıııı Polo'm
« Yanıtla #14 : 06 Mart 2012, 04:58:04 »
kardeşim güle güle kullan bende kırmızı hastasıyım alacaktım ama nazara gelen en çok renk kırmızı dediler allah utandırmasın iyi günlerde kullan kardeşim

Çevrimdışı ihsanks

• Hepimiz poloyuz hepimiz volkswagen'iz
« Yanıtla #15 : 06 Mart 2012, 08:01:22 »
AFL si olmayan xenonlar söktürülüyor. Bugün bizzat şahit oldum . Önümüzdeki araç sahibine söktür öyle gel , Ağır Kusur ... Muayeneden geçemedi ...
o zaman cikma fara yaptirican orjinalleri sakliyacan, muayene gelince takacan orjinalleri öyle giricen muayeneye bu da bi yol olabilir bence zaten 3 yila kim öle kim kala 50kere satariz o zamana kadar yeni kasa cikmadan

Çevrimdışı ihsanks

« Yanıtla #16 : 06 Mart 2012, 08:02:42 »
kardeşim güle güle kullan bende kırmızı hastasıyım alacaktım ama nazara gelen en çok renk kırmızı dediler allah utandırmasın iyi günlerde kullan kardeşim

saol kardesim sende gule gule kullan renk cok dikkat cektigi icin zaten çekemeyenlerin potansiyel hedefisin cizmek icin :D

« Yanıtla #17 : 06 Mart 2012, 08:31:53 »
hayırlı olsun
GT

« Yanıtla #18 : 06 Mart 2012, 09:09:51 »
hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın kırmızı da bir başka duruyor
facebook (Continental Deniz Ticaret)

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #19 : 06 Mart 2012, 09:39:03 »
Kazasız belasız kullanımlar  :tamamdir

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #20 : 06 Mart 2012, 12:57:26 »
şu ararlar kırmızılar bastı forumu  ;D

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
« Yanıtla #21 : 06 Mart 2012, 13:18:08 »
hayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #22 : 06 Mart 2012, 13:35:24 »
aracınız çok güzel kazasız belasız size tavsiyem yapabilirseniz eğer göğüsüde piano black yapın :)

Çevrimdışı ihsanks

« Yanıtla #23 : 06 Mart 2012, 16:32:32 »
aracınız çok güzel kazasız belasız size tavsiyem yapabilirseniz eğer göğüsüde piano black yapın :)
Yapabilirim o da aklımda bugün doğuş'a uğradım 15km'den sonra otomatik kilidi açtırdım fakat açıp kapatmada korna olayı yok dediler :D Bagaj kapağı altı krom çıta sordum 270tl fiyat çektiler ki bence pahalı ama biyerde gördüm en alttaki çıkıntıya çok güzel yakışıyo özellikle siyahta

« Yanıtla #24 : 06 Mart 2012, 17:42:10 »
Yapabilirim o da aklımda bugün doğuş'a uğradım 15km'den sonra otomatik kilidi açtırdım fakat açıp kapatmada korna olayı yok dediler :D Bagaj kapağı altı krom çıta sordum 270tl fiyat çektiler ki bence pahalı ama biyerde gördüm en alttaki çıkıntıya çok güzel yakışıyo özellikle siyahta

ben korna olayını yaptırdım sonradan tekrar iptal ettim ilk seferler güzel oluyor sonra acayıp gıcık veriyor  :D
facebook (Continental Deniz Ticaret)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #25 : 06 Mart 2012, 20:12:34 »
yaptırmayın abi o kornayı. zaten biraz sesli bir kornamız var. bütün mahalle geldiğinizi gittiğinizi duymasın :D

Çevrimdışı ihsanks

« Yanıtla #26 : 06 Mart 2012, 20:56:47 »
yaptırmayın abi o kornayı. zaten biraz sesli bir kornamız var. bütün mahalle geldiğinizi gittiğinizi duymasın :D
baba bende kapali garaj var o yüzden sikinti yok cok sukur :D cam filmini nerede yaptiririz uyguna bilgisi tavsiyesi olan? öbür arabami yeni aldigimda ziebarttan yaptirmistim ama artik pahaliya geliyo ziebarta yaklasilmiyo :-*

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #27 : 06 Mart 2012, 21:22:09 »
4 levent sanayi mahallesinde llumar var çok kaliteli bir marka ama fiyat soramadım bir türlü.