Gönderen Konu: kimsede olmayan değişiklikler ( krom çıtası ve perdeler )  (Okunma sayısı 5793 defa)

Çevrimdışı tuncyapici

• [i]Volkswagen[/i] HARBİ YAŞAM TARZI...
    • Profili Görüntüle

arkadaşlar aracıma yapılan nikelaj birebir orijinaldir nikelajcıda yapılmıştır fakat yapıştırma bantı değil bildiğimiz krom ve diğeri ise camlarda görülen yeni nesil takmatik perdeler çok şıkduruyor arabada almak isteyene yardımcı olurum YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
Ynt: kimsede olmayan değişiklikler ( krom çıtası ve perdeler )
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2012, 19:41:50 »
güzel olmuş güle güle kullan nerde ve kaça yaptırdığını öğrenebilirmiyim nikelaj ve perdelikleri bende yaptırmak istiyorum çok bişey tutmazsa eğer
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı 34YZ087

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2012, 09:48:56 »
maşşalahh kazasız belasız bin perdeleri ben yaklasık 2 aydır araştıyorum yalnız gördugum en şık perde bunlar nereden aldığını belirtirsen bende hemen sipariş etmek isterim
polo 6R 2011-34yz087 yeşilköy

Çevrimdışı tuncyapici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2012, 16:31:16 »
arkadaşlar perdeler ankarada BARAN oto perde kndi imalatı 100 tl şuan fiyatı kromlara gelince ankarada tek bir nikelajcı var nikelajcı mustafa ismi google aracılıgı ile iletişime geçip adres bulabilirsiniz herkese teşekkürler yorumlar için

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2012, 21:56:53 »
arkadaşlar perdeler ankarada BARAN oto perde kndi imalatı 100 tl şuan fiyatı kromlara gelince ankarada tek bir nikelajcı var nikelajcı mustafa ismi google aracılıgı ile iletişime geçip adres bulabilirsiniz herkese teşekkürler yorumlar için
kaç para olduğunu yazsan daha açıklayıcı olurdu nikelaj konusunda en azından bi fikir edinmiş olurduk
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı tuncyapici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Temmuz 2012, 04:47:46 »
kardeş nikelaj fiyatı 70  tl benim bi bagaj altı kaldı oda 30 tl toplam hepsi 100 tl oluyor ama çok hoş oluyor tavsiye ederim

Çevrimdışı ZEGG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Aralık 2012, 02:07:29 »
kusura bakma da mantığı nedir bu perdenin? camı açacağın zaman perdeyi mi sökeceksin her seferinde? cam filmi varken neden perde? meganelardaki gibi kapı kartonuna gizlenen kızaklı perde olsa tamam da, bu çok kullanışsız birşey.