Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ısıtmalı ayna  (Okunma sayısı 7214 defa)

ısıtmalı ayna
« : 01 Aralık 2011, 10:57:01 »
arkadaşlar  arabayı çalıştırdıktan sonra yarım saat geçmesine rağmen buğu bi türlü çözülmüyo yan aynalarda bu normaal mi ben de elimle siliyorumm artıkk malum istanbula kış geldii çok lazım oluyor

Ynt: ısıtmalı ayna
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2011, 11:09:08 »
ayna ayar düğmesini resimdeki gibi ayarlayın

« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2011, 11:15:50 »
hocam çok tşk ederim  bakmamışım oraya eskiden accent vardı onda ısıtmaya bastığında hem arka cam hem de aynalar ısınırdı ben öyle düşünmüştüm

« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2011, 11:22:32 »
hocam çok tşk ederim  bakmamışım oraya eskiden accent vardı onda ısıtmaya bastığında hem arka cam hem de aynalar ısınırdı ben öyle düşünmüştüm

ne demek, rezistansları ve dereceyi de son seviyeye getirin, 2-3 dakika içinde aynalardaki buğu çözülüyor

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2011, 13:39:59 »
bide bu aynaları nasıl katlıyoruz? ben dün ilk defa kötü bir yere park ettim arabayı. normalde site otoparkına çekerim aynayı kıvırmama gerek olmaz. zorladım zorladım katlanmadı. bir ara bizim aynalar katlanmıyodur heralde diye düşünürken, aynası katlı bir polo gördüm.

« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2011, 15:25:18 »
aynanın ucundan değil de gövdesinden kavrayarak ittir katlanır :)

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2011, 16:20:34 »
aynayı düzgün yerden kavrarsan bir sorun çıkmaz. birazcık sert sadece  :) bende polo üretim bandında gördüm :)
Otomobil özgürlüktür...

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2011, 16:24:26 »
ayna demişken kapıyı açıp kaparken aynam gıcıdıyo benim ya. wd40 sıktım bi kere geçti  yine gıcırdıyo arada. cila atarken bastırdm sanırm kapıyı açarken esniyo gacır gucujk plastik sesi geliyo :D
GTD

« Yanıtla #8 : 01 Aralık 2011, 17:18:23 »
bide bu aynaları nasıl katlıyoruz? ben dün ilk defa kötü bir yere park ettim arabayı. normalde site otoparkına çekerim aynayı kıvırmama gerek olmaz. zorladım zorladım katlanmadı. bir ara bizim aynalar katlanmıyodur heralde diye düşünürken, aynası katlı bir polo gördüm.

bende kapatamıyordum,dedim herhalde kapanmıyor,ama sonra okudum,biraz sert davranmak gerekiyor,sert seviyor kerata:D

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #9 : 01 Aralık 2011, 17:27:50 »
ayna demişken kapıyı açıp kaparken aynam gıcıdıyo benim ya. wd40 sıktım bi kere geçti  yine gıcırdıyo arada. cila atarken bastırdm sanırm kapıyı açarken esniyo gacır gucujk plastik sesi geliyo :D
Azam maalesef bendede öle bi ses var uyuz oluyorum hatta kapılar kademeli acılıp kapanıyorya  o kade esnasında  o ses daha gacır gucur yapıyo ayna plastiğinin bitimiden geliyo gıcık bişee sanki rc arabanın kepi gibi :)