Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GTI OLAYI TAMAMDIR  (Okunma sayısı 29778 defa)

GTI OLAYI TAMAMDIR
« : 12 Temmuz 2011, 17:54:54 »
Arkadaşlar 1.4 comfortline aracımı yavaş yavaş gtı görünümlü yapıcam resimleride ekleme yaptıkça bu konuda paylaşıcam
ilk aşamada eksoz ucu değişimi,açık hava filtresi,arka yazıların iptali.

not: sırada yapılacaklar lastik,jant,sis farı,panjur ve yay (yay takıldıktan sonra daha bi güzel olucak sanırım

C:\Users\FLRY\Desktop\Yeni Klasör\Görüntü032.jpg
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2011, 19:05:44 Gönderen: mukusar »
G T I

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Ynt: GTI DÖNÜŞÜMÜ YAVAŞ YAVAŞ
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2011, 18:36:41 »
hadi hayırlısı olsun güle güle kullan hava filtresi ne marka kit aldın? Montaj güzel gözüküyor  ses değişimi nasıl oldu  ;)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2011, 19:08:20 »
hayırlı olsn aracınz. bu aradakaputun içi hoşmuş 1.4 lerde =)  TDI'lara kapak koyyuyolar hep. altını merak ediorm aslında ama hic gorme fırsatım olmadı :D:D
GTD

« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2011, 19:22:48 »
Hava filtresinin markasına bakıp yazıcam ama,bizim araçların hazır kiti çıkmadığı için,iki farklı hava filtresinden bu şekilde güzel bir çalışma çıktı,honda civic v-tec lerde kullanılan hava filtresinden yaptılar.iki farklı boru kullanıldı,bu arada verdiği sesin tadını anlatmaya doyamam,araç 1.4 olunca daha tatlı çıktı ses.
G T I

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2011, 22:07:21 »
hayırlı olsn aracınz. bu aradakaputun içi hoşmuş 1.4 lerde =)  TDI'lara kapak koyyuyolar hep. altını merak ediorm aslında ama hic gorme fırsatım olmadı :D:D

Banada tam tersi sizin tdı kapakları cok hosuma gidiyor kapak mis gibi duruyo altı gözükmüyorya tertemiz sil gitsin :)

Ses mükemmeldir hatta 3.bin üzeri çok tatlı ses yapar bende düşünmüyor değilim güzel bağırır.. :tamamdir
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2011, 22:08:55 Gönderen: TwinCept »

Ynt: GTI Dönüşümü Yavaş Yavaş
« Yanıtla #5 : 13 Temmuz 2011, 09:03:27 »
çok güzel ses çıkıyor gerçekten arkadaşım da aynı uygulamayı yapmıştı arabasına çok müthiş oldu ayırlı olsun arkadaşım

« Yanıtla #6 : 13 Temmuz 2011, 09:20:12 »
güzel çalışma olmuş kesene bereket kardeşim ...

eksoz ucu cok hoşuma gitti,genelde tek çıkış yapıyor millet senin ki çift olunca daha tatlı durmuş...eksoz uçlarını takarken tampondan biraz oynama yapıldı mı ?
zaten hava filtresini düşünemiyorum bile çıkan sesi...hocam video çekme gibi bi şansın var mı ??
bide ne kadara yaptırdın ???
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2011, 09:23:07 Gönderen: ihsan_07 »
2011 VW POLO 1.4 85 hp Comfortline Şeker Beyazı
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant

« Yanıtla #7 : 13 Temmuz 2011, 10:50:04 »
çift çıkış orjinale çok benziyor.
güzel olmuş devamını bekleriz.

« Yanıtla #8 : 13 Temmuz 2011, 17:26:39 »
devamı gelecek inş teşekkürler arkadaşlar.hava filtresi 250 tl ye mal oldu çünkü iki farklı filtre kullanıldı.eksoz ve hava filtresi toplam maliyeti 400 tl yi buldu, eksoz işçiliği hava filtresi işliği dahil.tampondan ufak bişey kestirmek zorunda kaldım ama buna değdi çünkü gtı eksoz tipine çok yakın oldu.asıl eksozun görüntüsü yayları taktıktan sonra daha güzel gözükecek.video fırsatım olursa seve seve paylaşıcam.twincept arkadaşım kesinlikle taktır filtreyi bence zevki anlatılmaz yaşanır bence.
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2011, 17:36:38 Gönderen: mukusar »
G T I

« Yanıtla #9 : 14 Temmuz 2011, 08:48:30 »
tampon kesilince eksoz tam oturmuş....tam istediğim gibi ama artık jant ve yay işine yönelsen iyi olur biran önce
2011 VW POLO 1.4 85 hp Comfortline Şeker Beyazı
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant

« Yanıtla #10 : 14 Temmuz 2011, 10:22:49 »
Umarım arabanda yapacağın değişiklerle tam istediğin gibi bir araç olur.
Golf: O bir tutku

« Yanıtla #11 : 20 Temmuz 2011, 16:09:48 »
spor yay veya namistain veya sis farsız araçlarımıza kendi çabalarımızla sis taktığımızda aracımızın garanti kapsamına birşey oluyormu ?

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #12 : 20 Temmuz 2011, 23:30:59 »
araçta elektrikle ilgili bi sorun cıkarsa garanti kapsamı dısında kalıor. ancak motorda veya yürüyen aksam da bi sorun cıkarsa sis farı taktıgın icin veya yay taktıgın icin garantiyi bozmuyolar. yay konusunda da amortisor patlarsa vb sorunlarda garanti dışı kalıo.
GTD

« Yanıtla #13 : 14 Ağustos 2011, 18:06:27 »
İyi günler.Foruma yeni katıldım Bluemotion Polom var. Bende gti a dönüştürmek istiyorum yavaş yavaş. İlk olarak şu ledli zenon farı taktırmayı düşünüyorum var mı bi bilginiz arkadaşlar? Golf 6 lar için var, çeşitli far kitleri. Polo 6r için bulamadım internette falan.