Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: (gösterge)cevap veren olursa sevinirim..  (Okunma sayısı 6419 defa)

(gösterge)cevap veren olursa sevinirim..
« : 26 Mart 2011, 14:40:28 »
selam arkadaşlar .bende aranıza katıldım 6r alarak. forumu internette arama motorundan buldum ve üye oldum. umarım bilgilerinizden yararlanmama izin verirsiniz. polo 6r göstergesinde yakıt tüketimi hakkında bilgi veren bir ekran var mı? mesela yokuş aşağı giderken gaza basmadığınızda 0.0 düz yolda  6.5  ya da  yokuş yukarı giderken 10.5 gibi.... varsa nasıl ayarlanır...umarım cevap veren biri olur.saygılarımla.
« Son Düzenleme: 26 Mart 2011, 14:46:37 Gönderen: hayali25 »

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
Ynt: CEVAP VEREN OLURSA SEVİNİRİM....
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2011, 14:45:24 »
SELAM ARKADAŞLAR. SORU SORMUŞTUM AMA MESAJIM SİLİNMİŞ....TEKRARDAN SORAYIM UMARIM CEVAP VEREN Bİ ARKADAŞ OLUR: POLO  6R GÖSTERGESİNDE YAKIT TÜKETİMİ HAKKINDA BİLGİ VEREN BİR EKRAN VAR MI? HIZA GÖRE DEĞİŞEN EKRAN MESELA YOKUŞ AŞAĞI GİDERKEN GAZA BASMADIĞINIZDA 0.0   VEYA YOKUŞ ÇIKIŞINDA 10.5 GİBİ......VARSA NASIL AYARLANIYOR....

Yol Bilgisayarı olarak aratırsan,sorunu o şekilde sorarsan,daha sağlıklı cevaplar alabilirsin...

Ynt: (gösterge)cevap veren olursa sevinirim..
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2011, 09:32:29 »
Cok komik bir durum ama yok arabayı aldıktan sonra aklıma geldı baktım ve sok olmustum  >:(

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2011, 13:04:59 »
sözde comfortline ama malesef yol bilgisayarı yok.
yeni görüntüsü kadar, ilginçlikleriyle de dikkat çekiyor...

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2011, 20:17:06 »
Comforltline kavramı 6R ile beraber bitti. Eskiler Bmw gibiydi, Doğuş çelik jant bile koymadan yol bilgisayarsız galiba hemde ASR siz ve dijital klimasız Comfortline sattı. Yağmur sensörü kararan dikiz falan onaları bir tarafa bırakalım.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2011, 22:52:39 »
anlık tüketim yol bilgisayarında mevcutmuş o da opsiyonel biliyorsunuzdur bende servise sormuştum bunu...sadece genel kilometreyi dijital mph hız göstergesine çevirmek var 6R lerde...göstergede başka da değişik bişey yok
2011 Polo 1.4 Manuel Comfortline  '666'

« Yanıtla #6 : 15 Mayıs 2011, 21:33:13 »
Comforltline kavramı 6R ile beraber bitti. Eskiler Bmw gibiydi, Doğuş çelik jant bile koymadan yol bilgisayarsız galiba hemde ASR siz ve dijital klimasız Comfortline sattı. Yağmur sensörü kararan dikiz falan onaları bir tarafa bırakalım.

Satmadı...biz aldık...eger km yakıt bilgisi yazsaydı bu sefer baska özellik arayacaktık...kimseye zorla comfortline satmadılarki...hepimiz kasasını begenerek ve vwrahatlığını bilerek aldık...herne kadar eksik olsada sonucta o bir vw...asla pişman değilim...