Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bluemotion hoparlor tesisatı var mı?  (Okunma sayısı 4315 defa)

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
Bluemotion hoparlor tesisatı var mı?
« : 24 Nisan 2012, 19:03:00 »
 merhaba arkadaşlar. bugün bi ses sistemciye uğradım arka kapı hoparlör tesisatının muhtemelen olmadığını söyledi! bilgini var mı? hoparlör tesisatı var mıdır? yoksa nasıl çekeriz? hoparlör alacağım hangisinden almalıyım sizce? (kaç cm çapında, ve modeli)...

ve adanada olduğumdan elektronikçiler teyp ve hoparlör tesisatına astronomik rakamlar istiyor, kendimiz montaj yapamaz mıyız? resimli anlatımı varmı teyp montajı için...

Örneğin hepsiburada iyi indirim yapmış teyp için... http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-dtv-8600-62-goruntu-sistemi-/ProductDetails.aspx?productId=otdeldtv8600&categoryId=17545

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
Ynt: Bluemotion hoparlor tesisatı var mı?
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2012, 09:06:10 »
Güzel fiyatmış gerçekten.  8) Polo ya tam olarak oturur herhalde, değil mi? Uyumluluk durumunu merak ediyorum.
tesisatın olmadığını söylüyordu yapan arkadaşlar, yanılmıyorsam.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2012, 09:07:52 Gönderen: BlueMotion »
Polo, büyüksün...

« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2012, 12:58:11 »
Acaba bağlantı soketi uyumlumu? Kes biç işleri bana göre değil.

Resimdeki gibi bir dönüştürücü ile ayarlanabilir ama kasa tipi uyarmı. Onunda çözümü var.

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2012, 11:37:10 »
Arkadaşlar şu navitech in bizim araçlara tam olarak uyup uymadığı (kasa açısından) konusunda bilgisi olan yok mu? Teşekkürler.  :saygılar
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2012, 12:37:11 »
İlk mesajdaki cihaz, kasa olarak uyumlu değil.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."