Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ön Camda taş hasarı  (Okunma sayısı 12050 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Ynt: Ön Camda taş hasarı
« Yanıtla #28 : 14 Nisan 2012, 18:08:51 »
Olum içim cız etti la  :-\ app de yamulmuş. Sen mi vurdun o mu geri gerİ vurdu

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #29 : 14 Nisan 2012, 19:44:26 »
tam şık kafenin onundeym =) :P trafik durdu 5 dk bende boşa aldm bekliorm. telefona bakarken freni bırakmışm. arkadaki bana dürttü. pıt diye noluyo lan derken gırç etti durdm. aha dedim yine dokandım öndekine :D yavaşça bi ilerledi transit çeki demirini ve yayaların surat ifadelerini gorunce tamponu orda bıraktm sandm.. :D sonrası boyle işte =)
GTD

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #30 : 14 Nisan 2012, 22:34:06 »
Geçmiş olsun ne diyim. O şık cafe yaramadı sana ;D

« Yanıtla #31 : 14 Nisan 2012, 22:44:35 »
tam şık kafenin onundeym =) :P trafik durdu 5 dk bende boşa aldm bekliorm. telefona bakarken freni bırakmışm. arkadaki bana dürttü. pıt diye noluyo lan derken gırç etti durdm. aha dedim yine dokandım öndekine :D yavaşça bi ilerledi transit çeki demirini ve yayaların surat ifadelerini gorunce tamponu orda bıraktm sandm.. :D sonrası boyle işte =)

geçmiş olsun gülüm  :( özgür sanki kendi arabam o hale gelmiş gibi oldum :( app yi iktir et yenisi baslır da kaporta ve boya  :'(

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #32 : 14 Nisan 2012, 22:48:43 »
Allah daha beterinden korusun. Kemal ben de ayni oyle uzuldum

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #33 : 14 Nisan 2012, 22:54:27 »
Ön cam kasko tarafından hasarsızlık indirimi bozulmadan değişiyor. Sıkıntı olmaz ne çizdirin nede başka birşey hepsi hikaye, çatlak varsa büyüyor. Arkadaşımda var dı büyüdü kaskodan değiştir. Servisimizdekini çizdirdiler hikaye. yine büyüdü. Beyliyeceksin büyüyünce değiştirt içinede dert etme, ön cama kimse bakmaz bilgisayarlı testte bile kaportaya bakılır. ,Tek kötü yanı yeni camda VW-audi yazmaz
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #34 : 15 Nisan 2012, 00:18:57 »
Geçmiş olsun Azam kardeşim,Allah beterinden korusun, Auto King te sorunsuz düzelir diye tahmine diyorum. Yeni ses sistemin de hayırlı ola:D