Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Doğuş Kazığı!!!!  (Okunma sayısı 6045 defa)

Doğuş Kazığı!!!!
« : 21 Kasım 2012, 17:43:08 »
13000 km de daha garantisi devam eden polo1.4 2011 comfort aracımda aldığım günden beri frene basınca arka taraftan sürtme sesi geliyordu. Daha önce jant değişimi yaptırdığım Erel serviste bu konuyu söylememe rağmen bunun normal olduğunu fren baskı balatalarının sıkıştırılmış Demir. Tozundan yapıldığını bu sesin her VW araçta olduğu arıza olmadığı söylendi.arabanın senelik yağ değişim bakımına soktum. Şimdi de kontrolde diyorlar ki sağ arka kampanya fren baskı balata takımı kırık. Değişmesi lazım. Garantiye girmez kullanıcı hatası ver 265 TL. Olacak iş değil. Daha 13000 km de bir aracın balatası nasıl kırılır. Aracın kazası yok. Zorlanmadı hep sakin kullanım. VW resmen kendi hatalı parçalarını resmen bize ödetiyor...

Ynt: Doğuş Kazığı!!!!
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2012, 21:47:10 »
geçmiş olsun can sıkıcı bir durum, erel dışında bi yetkili servise götürün bence  :bekleriz:
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2012, 22:20:43 »
Geçmiş olsun.Bildiğim kadarı ile balata garanti kapsamına girmiyor.Özel serviste değiştirin bence..

« Yanıtla #3 : 05 Mart 2014, 09:43:59 »
hocam aynı şey benim arabada aldığım günden bu yana var sıfır aldım servise götürdüm balataları temizlediler yine taktılar bir süre ses kesti aynı şekilde yine gelmeye başladı

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2014, 22:01:25 »
çocuk olsa bunun kullanıcı hatası olamayacağını anlar, balatayı kullanıcı eliyle mi kırıyor? bence de başka bir yetkiliye götürün, garanti kapsamında tamirat talep edin.

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2014, 01:49:48 »
Tam bir saçmalık. Bu mağduriyetinizi almanyadaki walksvogene yada üretim yeri ispanyadaki vw e bir maille bildirin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2014, 01:50:47 »
Aldığınız günden beri sürtme sesi geldiğini de yazın

Sent from my iPhone using Tapatalk

« Yanıtla #7 : 11 Mart 2014, 11:19:09 »
doğuş oto ya düşmeye dur..muhakkak değiştirilecek bir arıza bulup 2-3 katı fiyatına değiştirirler.. garantiye girmemesi için illaki bir bahaneleri de vardır.. garanti kapsamındaki bir araçla ise hiç uğraşmak istemezler..nasıl olsa bedava..bir sorun için girersin 10 tane sorun sıralar yüksek bir maliyet yüklemeye kalkar.. yetkili servislere güvenim kalmadı.. iyi bir özel servis bulmak lazım..