Gönderen Konu: DCS 35 Alamancı günceli sayfa 10  (Okunma sayısı 53530 defa)

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
Ynt: DCS 35 Güncel resimler sayfa: 2
« Yanıtla #42 : 04 Nisan 2012, 10:36:57 »
Emeğine sağlık güzel yapmışsın aracı bir ara benim sislerede el atalım :D

Teşekkürler dostum. Jant, sis, coil vs. konularda elimden ne gelirse yardımcı olurum. :))

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 04 Nisan 2012, 10:43:34 »
güzel araç benimkide siyah olunca içim açıldı valla ne yalan söyleyim :) ama galiba camlarda film yok acil film lazım

Camlarda film vardı 3-4 ay önce söktüm. Bir polis kafayı takmıştı benim arabaya ve her gördüğünde neredeyse yola atlayarak durduruyordu.. En son peder beyi durdurup ileri geri konusunca söküp attım. Ama iyi ki sökmüşüm araba gözüme daha geniş, daha hoş gelmeye başladı :)  Ama malum yaz geldi herhalde önümüzdeki ay ön cam dahil bişeyler yapcaz... Bu arada yorum için teşekkürler siyah gibisi varmı  8)

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 04 Nisan 2012, 10:44:15 »
Siyah candır. Yıkarsın bi cila çekersin. Karizmasından yanında ne kırmızısı ne beyazı ne mavisi kalır :sevgi:

Kesinlikle katılıyorumm !

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 04 Nisan 2012, 10:46:52 »
mavi derken kimi kasettiğini biliyorum özgürcan :D  ama bi toz esti mi tüm emekler boşa gider kışın sıcağı emer çiziğini belli eder ve daha neler neleeeeeeeeeerrrr :D

Siyah arabayı bilerek alan adama bunların hiç biri koymaz :) Gece saat 3 de araba yıkamaya gittiğimi bilirim ki ben zaten hep gece yıkarım arabamı :))  Arabayı yıkadıktan sonra karsısına geçip sigara içerek ona bakmak kadar zevkli ne olabirr. :D Siyah asil renktir herkese gitmez. İyi ki siyah almışım yanlış anlaşılmasın ama beyaz polo şirket arabası gibi oldu artık.. Saygılarr  :D

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 04 Nisan 2012, 10:50:29 »
Siyah arabayı bilerek alan adama bunların hiç biri koymaz :) Gece saat 3 de araba yıkamaya gittiğimi bilirim ki ben zaten hep gece yıkarım arabamı :))  Arabayı yıkadıktan sonra karsısına geçip sigara içerek ona bakmak kadar zevkli ne olabirr. :D Siyah asil renktir herkese gitmez. İyi ki siyah almışım yanlış anlaşılmasın ama beyaz polo şirket arabası gibi oldu artık.. Saygılarr  :D

şüphesiz ki burada siyahı övüp yermek kadar yersiz bişey yoktur :) sizde üzerinize alınmayın lütfen benim lafım Özgüreydi . aracınızın maşaallahı var nazarlardan esirgesin Rabb'im yanlız araba rengi konusunda uyuşmayan zevklerimiz bir noktada uyuşuyor.

yıkandıktan sonra çil çil parıl parıl ve pırıl pırıl eden arabayı picasso tablosu gibi nokta nokta inceleyip sigara içmek  :sevgi: :sevgi: :sevgi:
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2012, 10:52:10 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 04 Nisan 2012, 10:53:32 »
şüphesiz ki burada siyahı övüp yermek kadar yersiz bişey yoktur :) sizde üzerinize alınmayın lütfen benim lafım Özgüreydi . aracınızın maşaallahı var nazarlardan esirgesin Rabb'im yanlız araba rengi konusunda uyuşmayan zevklerimiz bir noktada uyuşuyor.

yıkanan arabayı picasso tablosu gibi nokta nokta inceleyip sigara içmek  :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Bu gün iç dış detaylı yıkamaya giricek bizim evlat foto makinesini unutmazsam resim çekicem:)

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 04 Nisan 2012, 10:55:31 »
bi de foto kelimesini daha yaygın kullanırsak Türkçe'mizi daha güzel kullanmış oluruz.

iç dış mı sadece yoksa detaylı koltuklar falanda mı ?

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 04 Nisan 2012, 10:59:20 »
bi de foto kelimesini daha yaygın kullanırsak Türkçe'mizi daha güzel kullanmış oluruz.

iç dış mı sadece yoksa detaylı koltuklar falanda mı ?

İçinde torpido aydınlatmadan başka bir şey yok :))  Arka da bir kaç ıvır zıvır var ama güzel durdu eğer becerebilirsem onları çekicem :) 2 hafta önce koltukları kendim yıkadım sadece süpürmesi için götürüyorum aracımı başkasına yıkatmaktan nefret ederim aslında

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 04 Nisan 2012, 11:00:54 »
iç dış 3,5 saat  ::) artık balderesi balkovan mı balyolu mu balparmak mı ne istersen dök ye :D

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 04 Nisan 2012, 11:09:50 »
iç dış 3,5 saat  ::) artık balderesi balkovan mı balyolu mu balparmak mı ne istersen dök ye :D

aynen öyle iş yerimde yıkama makinesi var gece 12 de bir başlıyorum 4 e kadar :D Aslında bir yıkama dükkanı açasım var direkt köşeyim zevk alıyorum arabaya bakım yapmaktan

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 04 Nisan 2012, 11:11:32 »
kendi araban için geçerli bu durum isminide bilmiyorum :) kendi araban olunca 4 saat göze gelmez ama elin arabasına yarım saat su tutsan yorulursun :)

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 04 Nisan 2012, 11:18:03 »
kendi araban için geçerli bu durum isminide bilmiyorum :) kendi araban olunca 4 saat göze gelmez ama elin arabasına yarım saat su tutsan yorulursun :)

Yok hocam bende bu ciddi derece de bi hastalık. Eski aracım da da böyleydim metalik gümüş kızz gibi bir tipom vardır.. Ahh ah gören ayna niyetine kullanırdı arabayı :)) Normal biri her yıkama için gidip büyük boy poşette pamuk almaz herhalde :D  Bu arada adım alper kartal :)
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2012, 11:18:30 Gönderen: KARTAL_07 »

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 04 Nisan 2012, 11:20:40 »
Memnun oldum Alper'de ben sanmıyorum başkasının aracını kendi aracım gibi sabırla itina ile temizleyebileceğimi

Çevrimdışı mukusar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 04 Nisan 2012, 16:10:56 »
Siyah candır. Yıkarsın bi cila çekersin. Karizmasından yanında ne kırmızısı ne beyazı ne mavisi kalır :sevgi:
+1
G T I