Gönderen Konu: Sizce Servis mi Yoksa Kaportacı mı Arkadaşlar  (Okunma sayısı 8160 defa)

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
Ynt: Sizce Servis mi Yoksa Kaportacı mı Arkadaşlar
« Yanıtla #14 : 29 Mayıs 2012, 22:06:16 »
bu konuları aşamadık millet olarak  yarım kutu macun olacağına teknik anlamda değiştirilmesi mantıklı  olanıdır.macun bir zaman sonra belki 3 belki 5 yıl sonra çatlar patlar belkide hiç böyle bir durum olmaz ama işi bilen biri boyanın altındaki macunu bile görür...

çamurluğun 5 civatası sökülmüş takılmış diye fiyat kırarlar can sıkarlar.bu civatalar  sökülmüşi takılmış diye aracınızı hiç satamayacakmış gibi ,son sahibi olmuş gibi bile hissettirirler adama ....

servis bu parçanızı hiç düşünmeden değiştirir. o gördüğünüz ezik için   kasko sorgulamalarında 2000 tl gibi rakamla karşılaşırsanızda şaşırmayın..

burda bir arkadaşın farın ayakları kırıktı servise giitt ö paneline varabna kadar değişti  halbu ki ben bakmıştım araca sadece  görünen hasarı vardı ...

bu konuda katılıyorum sana arkadasım şase de işlem yoksa bence vida ile takılıp sökülecek parcaların değişmesinde hiç bir sorun yok macunun sıkıntısındansa değişmesini bende isterim ama bizim insanımızda değişmiş diyince kesin büyük bir kazası vardı anlayışı oluyor ki bu konuda da haksız değiller piyasa bir cok araç öyle

arkadasım bence bu fotoları sakla ve parcanı değiştir bu benim fikrim tabi hatta aracın plakasını da görüntüleye bileceğim bi foto ile olayı görüntüle.