Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Coilover kit bu ürünü kullanan varmı?  (Okunma sayısı 10679 defa)

Ynt: Coilover kit bu ürünü kullanan varmı?
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2012, 15:13:19 »
dogukan sen üstüne alınma kardeş ama daha ne kadar yay konusu açılacak bilmiyorum

« Yanıtla #2 : 02 Mart 2012, 15:48:12 »
coilover candır can :D

Güzel sistem ama avro 2.3388 şuan :D taner abi ile alışveriş güzeldir madur etmez sıkıntısı olmaz..

sanırım sadece indir kaldır var. Camber sertlik gibi ayarlar yok.. ta technix sonuçta :d

ben kullanıyorum bu markayı gayet memnunum ventoda..
Yurtdışında yapılınca ŞAKŞAK ŞAK .........
Yurtiçinde Yapınca olmamış :)

« Yanıtla #3 : 02 Mart 2012, 16:21:26 »
estafurullah abı bu yay konusuda poloda tam bır sıkıntı 2.5luk taksan bır dert 3.5luk taksan bır dert kımısı cok ser oldugunu kımısı tam dusmedıgını kımısı konfordan sıkayet ettıgını kımısı memnun oldugnu soyluyor yarım mılyar para dokucez yay'a ınsan napıcagını sasırıyor nette denk geldımde dıer coillere gore daha uygun geldı fıyatı o yuzden sormak istedım...
kardesm bu arada ventoo harıkaa

« Yanıtla #4 : 02 Mart 2012, 16:29:17 »
eyv saolasın.. sertlik yumuşaklık konusunda sıkıntın var ise eğer coili iyi seç bence:D ta technics yumuşaktır gerçi
indir kaldırda zaten sıkıntı yok :D

« Yanıtla #5 : 02 Mart 2012, 16:58:30 »
TA-Technixtir nasıldır bilmiyorum ama yay kullanan bütün arkadaşların coilovera geçmesini kesinilkle tavsiye ederim. Ben daha önce yay kullanıyordum son 3 aydır coil var ve maşallah diyeyim çok memnunum ne saçma sapan sekme nede konfordan kayıp var.

Edit: Markalı coil almadan önce çok daha uygun fiyatlara cantürk, nam ve ankara da bi üsta daha yapıyormuş onların işciliklerini incelemenizi tavsiye ederim. Bende cantürk coilleri var bundan sonraki arabalarımda da cantürk olacak :)
« Son Düzenleme: 02 Mart 2012, 17:02:35 Gönderen: KARTAL_07 »

« Yanıtla #6 : 02 Mart 2012, 17:18:43 »
Canturk için çok güzel demişsin ama daha 3.aydasın :D ileride inşallah bi sıkıntı çıkmaz ama Şuan Techturkeyde konusunu takip et genelde hüsran hüsran :D

bende önceki ventoda canturk yapmıştım ama belli bi süre sonra randımanı iyice kötüleşiyor coillerin.. ve canturkte 600tl vericeğime gider 1.200e marka alırım en güzeli. daha önce öle bi gazla canturkte gittik bidaha s. seler gitmem :D

inş aracınızda bi sıkıntı çıkmaz :D

Nam konusuna gelince artık oranında randımanı kalmadı reklamı iyi olunca işçiliği bozuldu ;)
Maslak sanayı dışında biri var diyolar suan.. sanayiye yakınmış orayı tavsiye ediyorlar ama ta technix yada raceland iyidir. orginal amortisörler ilerde lazım olur ;)

dışarda yapılanların hepsinde org. amortisör p.ç edilip coile cevriliyor ;)

« Yanıtla #7 : 02 Mart 2012, 21:01:04 »
evet dedıgn gbı canturkle ılgılı sorunlar duyuyorm ama memnun kalanda var tabı yıne yayla yetınıcegz gbıme gelıyor

« Yanıtla #8 : 02 Mart 2012, 23:30:22 »
Cantürkün esnaflığına da kelime yapmışlar çok şaşırdım benim yaptırdığım cantürk ile uzaktan yakından alakası yok şahıs ile yaşananlar  enteresann. Evet daha yeni ama başka bir arkadaş ( Tarık T plakalı kırmızı polo ) uzun zamandır var üzerinde ve o da memnun tabi ki pişman olanlarda memnun olmayanlar da var sanırım biraz şans işi :) İnşallah ilerde de sıkıntı yaşamam yaşarsam da belirtirim ama şuan için söylüyorum en kral yayla bile arasında çok ciddi fark var. İmkan ve tercih meselesi tabi ki kendi parasını kendi kazanan ve kolay kazanmayan birisi olarak arabayı düşürmek için 3000 lira para vermem..

Edit : Orj. amortisörleri nasıl p.ç ediyor ? Orj. gönderip yaptıran  var mı varsa neyin kafasını yaşıyorlar merak ettim
« Son Düzenleme: 02 Mart 2012, 23:34:37 Gönderen: KARTAL_07 »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #9 : 02 Mart 2012, 23:43:41 »
ya sormayın yayları kesen bile var.

« Yanıtla #10 : 02 Mart 2012, 23:46:58 »
ya sormayın yayları kesen bile var.

Sağlıklı değil biliyorum ama ben kestim ısıttım da ama sikinti yok .. ama orj. yapılmaz yazık günah :) ( Ön yaylar için sıkıntılı olur kesmek direksiyon kutusu vs. aksamlara zarar verir ama arkalar için hiç bir sıkıntı yok

« Yanıtla #11 : 03 Mart 2012, 13:36:45 »
canturkte senın orginal yay amortisörünü kullanıp coil yapmadılarmı ?

orglleri geri verdilermi ? eğer geri verdilerse neyden yapmıışlar hiç sormadın mı ? hangı amortisörü kullanıdılar gibi ?

« Yanıtla #12 : 03 Mart 2012, 15:42:01 »
canturkte senın orginal yay amortisörünü kullanıp coil yapmadılarmı ?

orglleri geri verdilermi ? eğer geri verdilerse neyden yapmıışlar hiç sormadın mı ? hangı amortisörü kullanıdılar gibi ?

Hayır orj. amortisörlerimi göndermedim onlara hiç bir işlem yapılmadı. Sattığı ürün orjinal polo çıkma amortisörü ( benim arkalarda kullandığım yaylarda orji polo 6R arka yayları çıkmacılarda bulunuyor )

« Yanıtla #13 : 07 Kasım 2012, 10:32:49 »
Canturk için çok güzel demişsin ama daha 3.aydasın :D ileride inşallah bi sıkıntı çıkmaz ama Şuan Techturkeyde konusunu takip et genelde hüsran hüsran :D

bende önceki ventoda canturk yapmıştım ama belli bi süre sonra randımanı iyice kötüleşiyor coillerin.. ve canturkte 600tl vericeğime gider 1.200e marka alırım en güzeli. daha önce öle bi gazla canturkte gittik bidaha s. seler gitmem :D

inş aracınızda bi sıkıntı çıkmaz :D

Nam konusuna gelince artık oranında randımanı kalmadı reklamı iyi olunca işçiliği bozuldu ;)
Maslak sanayı dışında biri var diyolar suan.. sanayiye yakınmış orayı tavsiye ediyorlar ama ta technix yada raceland iyidir. orginal amortisörler ilerde lazım olur ;)

dışarda yapılanların hepsinde org. amortisör p.ç edilip coile cevriliyor ;)

Arkasinda hicbir mühendislik ve arastirma gelistirme olmayan seye güvenip kullanmayin derim.

sonucta sizin yerle baglantinizi saglayan en önemli etken suspansiyondur. Yerle baglantimiz sadece Lastik ve bu lastik yere düzgün basmazsa, yerrle baglantikesilir ve allah korusun, basimiza birsey gelebilir.

300-500 ün hesabini yapmayin derim ben.