Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: cam filmi için tavsiye  (Okunma sayısı 39478 defa)

cam filmi için tavsiye
« : 31 Ekim 2011, 00:08:19 »
beyaz 6r ım için istanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz uygun bi yer var mı ve sizce kaç numara yaptırmalıyım
teşekürler şimdiden

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
Ynt: cam filmi için tavsiye
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2011, 00:10:41 »
aksaray  ;D ;D

yaptırmayanı dövüyolar.  :bekleriz: :bekleriz:

2 numara yeterlidir ya =)
GTD

« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2011, 00:12:23 »
aksaray da sabitbi yer varmı nere olursa oolsun mu :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2011, 00:26:15 »
metalik siyah poloya 2 numara çok mu dikkat çeker? 1 yeter mi illa 2 mi?

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2011, 00:50:59 »
Bende yakın zamanda 1 numara yaptırdım ultraviyole , sadece arka cam ı 2 numara yaptırdım siyah arabaya 1 yeterli bence hem muanedede sıkıntı olmuyor maslakta bilindik bir yere yaptırdım.
ADK

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2011, 00:57:49 »
aksaray da sabitbi yer varmı nere olursa oolsun mu :)

yok abi ne sabit bi yeri gidip bak işte. geçen gittiğim de q7 ye yapıyolardı. bi tane de range rover sırada bekliyodu. :D tipini beğendiğine yaptır :D:D:D
GTD

« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2011, 11:40:04 »
bence 2 her zaman daha güzel ya..

hangi renk arabada görürsem görim 1 hafif kalıp içeriyi gösterdiği için görüntüyü bozuyor ama 2 numara filmde çok güzel gösteriyor....
SABIR; Boyun Bükmek Değil, Mücadele Etmektir ! ! !

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2011, 11:41:08 »
bence 2 her zaman daha güzel ya..

hangi renk arabada görürsem görim 1 hafif kalıp içeriyi gösterdiği için görüntüyü bozuyor ama 2 numara filmde çok güzel gösteriyor....
2 numara polisle sorun yaşatır mı acaba? veya ön cama 1 numara uygulasak?

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #8 : 31 Ekim 2011, 11:51:49 »
Kendinden kararar colormatik cam filimleri çıktı arkdaslar güneşi gördümü dahada kararıyor bizim burda bizzat uygulayan var ben ön camda dahil 1 numara çektirmeyi düşünüyorum polislerin o zaman gözüne çok batmassınız.Colormatikler gayet hoş düşünün derim

« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2011, 11:59:54 »
dikkat edin bence.aksarayda film çektirip sonra mor renge dönen siyah filmler çok gördük.yer neresi olursa olsun araştırın.benim önerebileceğim yer avcılarda drag tuning.90 tl ye 1 numara çektirdim gerçekten süper işçilik var adamda.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #10 : 31 Ekim 2011, 13:41:16 »
dikkat edin bence.aksarayda film çektirip sonra mor renge dönen siyah filmler çok gördük.yer neresi olursa olsun araştırın.benim önerebileceğim yer avcılarda drag tuning.90 tl ye 1 numara çektirdim gerçekten süper işçilik var adamda.
+1

llumar 200 dolara çekiyormuş sanırım. bayramda bizim enişteyle konuşucam. izmit'te tuner kendisi. ya ona çektiririm bi 3M yada beni bir yere yönlendirir
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2011, 13:43:56 Gönderen: o.bilge »

« Yanıtla #11 : 31 Ekim 2011, 13:52:34 »
ben üsküdar llumar ahmette yaptırdım, 2 numara, çok güzel işçilikleri var bilen bilir, 280 tlydi sanırım, yan ve arka camlar için. avrupa yakasında llumar yetkili bayisi vardır elbet ama işçilik çok önemli, iyi araştırmak lazım

« Yanıtla #12 : 31 Ekim 2011, 16:08:41 »
yer tam olarak nerde acaba

« Yanıtla #13 : 31 Ekim 2011, 18:28:19 »
Ben kendi arabama ön cam 1 diğer camlar 2 numara çektirdim.Ve yer florya da.işçilik gayet güzel 1 senedir kullanıyorum filmleri memnunum.florya ışıklar garanti bankası altı sonax.çetin usta.
G T I