Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Buyrun Buda Benim Aracım  (Okunma sayısı 7996 defa)

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
Buyrun Buda Benim Aracım
« : 30 Temmuz 2012, 20:02:31 »
beyler uzun zamandır forumu takip ediyorum ama her zaman konu açan birisi değilim forumda ön alt ızgaraya şerit çeken ve nasıl çekileceğini nasıl yaptığını anlatan bi çok arakadaş oldu ama ben bir türlü beceremedim çift taraflı bantla denedim yapışmadı soğuk silikonla denedim tutturamadım sıcak silikonla denedim yine olmadı bana yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı acaba forumda
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2012, 20:04:33 Gönderen: ByRePLiCa »
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
Ynt: Buyrun Buda Benim Aracım
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2012, 20:08:37 »

« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2012, 03:08:48 »
şertiten kastınız kromajlı şerit olmalı. bunlar kendiliğinden çift taraflı bantla yapıştırılmış şekilde satılıyor. siz en incesini alıp arkasındaki bantı söküp dikkatlice uygulayacaksınız

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2012, 16:41:28 »
şertiten kastınız kromajlı şerit olmalı. bunlar kendiliğinden çift taraflı bantla yapıştırılmış şekilde satılıyor. siz en incesini alıp arkasındaki bantı söküp dikkatlice uygulayacaksınız
yapıştırmasına zaten yapıştırdım ama durmuyo çıkıyo o yüzden eğer siz yaptıysanız yanınıza geleyim benim aracımada yapalım

« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2012, 02:30:31 »
İlginç! Nasıl çıkıyor. Bende kendim yapıştırdım, yapıştırış o yapıştırış hiç yerinden kalkmadı. Acaba uygulamada yanlışlıkmı yapıyorsun. Şeriti çift taraflı bant alta gelecek şekilde yapıştırdım ben. Yani bant ızgaraya gelecek şekilde yapmadım.

« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2012, 13:49:15 »
Valla ben de kendim yaptım 1,5 yıldır tık yok nazar değmesin  :D
Deutsch spreche,schwer spreche,VW fahre O.o

Çevrimdışı srkn78

« Yanıtla #6 : 13 Ağustos 2012, 13:26:44 »
kaputtaki AY YILDIZA hayran kaldim ama bu aralar memleketin guneydogu taraflarina cok fazla takilma bu arabayla...malum neden oldugunu anlamissindir. maalasef sabah kalktiginda husrana ugrayabilirsin.
aracini iyi gunlerde kullanmani temenni ederim.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2012, 13:27:58 Gönderen: srkn78 »
The Legend is back

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #7 : 13 Ağustos 2012, 21:07:37 »
kaputtaki AY YILDIZA hayran kaldim ama bu aralar memleketin guneydogu taraflarina cok fazla takilma bu arabayla...malum neden oldugunu anlamissindir. maalasef sabah kalktiginda husrana ugrayabilirsin.
aracini iyi gunlerde kullanmani temenni ederim.
Onu yapabilecek delikanlı varsa benim önümde yapsın ama onlara delikanlı bile denmez it desem itlere ayıp olur ben aracıma ay yıldız yapıştırdım diye gelip bana veya aracıma zarar vericek soysuza üzerine bastiğı toprağı dar eder altına gömerim.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Çevrimdışı srkn78

« Yanıtla #8 : 14 Ağustos 2012, 11:21:15 »
Onu yapabilecek delikanlı varsa benim önümde yapsın ama onlara delikanlı bile denmez it desem itlere ayıp olur ben aracıma ay yıldız yapıştırdım diye gelip bana veya aracıma zarar vericek soysuza üzerine bastiğı toprağı dar eder altına gömerim.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

ben tam 12 ay uludere daglarinda tim komutanligi yaptim, onume bir tanesi cikamadi hep koseden bucaktan saldirdilar. hepsinin allah belasini versin soysuz sererfizler. NE MUTLU TURKUM DIYENE!!!
The Legend is back

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #9 : 14 Ağustos 2012, 14:35:19 »
bagaj pandizotumun üstünde bayrağımız serilidir götü yiyen varsa beri gelsin

NE MUTLU TURKUM DIYENE!!!

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #10 : 14 Ağustos 2012, 19:35:47 »
ben tam 12 ay uludere daglarinda tim komutanligi yaptim, onume bir tanesi cikamadi hep koseden bucaktan saldirdilar. hepsinin allah belasini versin soysuz sererfizler. NE MUTLU TURKUM DIYENE!!!

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.... HELAL OLSUN BU VATANIN SİZİN GİBİ OLAN EVLATLARINA BU TOPRAKLAR BİZE HELAL BAŞKASINA DEĞİL

« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2012, 00:09:33 »

:bekleriz: affetmeyiz
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2012, 00:59:43 »
Maşallahhh
Şu 6R'ların arka tarafa neden disk koymazlar  :bekleriz:  :t
quattro

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #13 : 05 Eylül 2012, 20:52:06 »
Maşallahhh
Şu 6R'ların arka tarafa neden disk koymazlar  :bekleriz:  :t
benim duyduğuma göre durum şöyle 2010 modellerde arkalarda disk ama böle olunca golfün şatışlarını düşürmüş böle oluncada bi kaç yerden kısmışlar diye duydum ne kadar doğrudur bilmiyorum arkalardaki diskleri iptal edip kampana yapmışlar benim aracım 2012 model kampana