Gönderen Konu: bulunamayan ses  (Okunma sayısı 17645 defa)

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
Ynt: bulunamayan ses
« Yanıtla #14 : 23 Ağustos 2011, 13:08:04 »
arkadaşlar arabamdan gelen fakat servis tarafından bulunamayan sesi Doğuş a bildirdim ve bir gün içinde döndüler   :sevgi: bayramda Türkiye deyim ve bayramdan bir gün önce (arefe günü) servisten sabah erken saatler de randevu aldım ve Doğuş da servisi arayıp konuşacaklarını söylediler, sorunun mutlaka giderileceğini ve sonucu mutlaka kendilerine bildirmem için bir numara verdiler eğer buna benzer sorunlarınız olursa Doğuş a sitesinden şikayet maili çekip bir deneyin derim, sanırım baya ilgileniyorlar.
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2011, 13:10:23 Gönderen: bars »
Ölüm gaz pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Ağustos 2011, 09:33:49 »
bende mail atacam :D

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 24 Ağustos 2011, 20:09:43 »
mail atarken servise de fazla yüklenmedim ne olur ne olmaz sonra ellerine düşersek
Ölüm gaz pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 24 Ağustos 2011, 20:11:59 »
cruise control sordum şu an ellerinde olmadığını ama geleceğini söylediler gidince detaylı konuşacağım arabama takılabiliyor mu fiyatı nedir falan
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2011, 20:13:02 Gönderen: bars »

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Ağustos 2011, 19:36:32 »
takılıyor 1200 mü 1800 mü öyle bisey di yanlıs hatırlamıyorsam

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Ağustos 2011, 20:20:18 »
sanırım bir yanlışlık olabilir ben parça 200tl artı işçilik diye duymuştum

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Ağustos 2011, 21:59:22 »
sanırım bir yanlışlık olabilir ben parça 200tl artı işçilik diye duymuştum

yok artık. =) ender elektronik bile cruise+yol bilgisayarı=500TL ye yapıyor. .
GTD

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Ağustos 2011, 22:09:10 »
serviste bana öyle bisey demislerdi eger o kadar uygunsa hemen yaptırayım bosu bosuna 6000 km gaza bastım

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 25 Ağustos 2011, 23:05:09 »
bu sitede yanlış anlamadıysam forgotten 2006 nick li arkadaş 1.6 polo tdi comfortline 2010 a 450 tl ye taktırmış fakat bellirttiğine göre parça bedeli 164 tl işçilik abartılmış bende bundan fazla olacağını düşünmüyorum basit bir parçaya benziyor

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 01 Eylül 2011, 11:31:19 »
arkadaşlar arabamın sol ön tekerlek kısmından gelen lıkır lıkır ses yüzünden servise götürdüm ve sesin dsg şanzımandan geldiğini ve dsg li araçlarda bunun normal olduğunu söylediler bende eve gelince tekerleği söktüm ve sesin şanzımanda çıkıp tekerleğe gelen aksın şanzıman tarafında olduğunu gördüm berbat bir ses geliyor ne yapacağımı şaşırdım ikinci seferdir servise gidiyorum sizin araçlarda da böyle ses varmı   

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 01 Eylül 2011, 17:00:01 »
şimdi ara sıra aynı tekerlekten cıyk cıyk diye teneke sürtme sesi gibi bir ses gelmeye başladı offf offf  :-\  birde ne yaparsam yapayım 182 km yi geçemedim bütün gün uğraştım ama nafile sanırım bu kadar 240 hikaye
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2011, 20:05:50 Gönderen: bars »

Çevrimdışı gurjan01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 27 Eylül 2012, 12:22:02 »
arkadaşlar arabamın sol ön tekerlek kısmından gelen lıkır lıkır ses yüzünden servise götürdüm ve sesin dsg şanzımandan geldiğini ve dsg li araçlarda bunun normal olduğunu söylediler bende eve gelince tekerleği söktüm ve sesin şanzımanda çıkıp tekerleğe gelen aksın şanzıman tarafında olduğunu gördüm berbat bir ses geliyor ne yapacağımı şaşırdım ikinci seferdir servise gidiyorum sizin araçlarda da böyle ses varmı   
aynı ses bnm arabamdada var,lıkırtı seklinde cukurlarda ses gelıyor.yaklasık 2 ay ugrastım önce motor kulagı dediler motor kulagını 2 hafta bekledim meger sorun o deilmiş.sora sanzıman takozu dediler sanzıman takozunu bekledim iki hafta sora o da geldi.bu gün itibariyle servisde arabam aksama alcam aracımı bakalım lıkırtı seklindeki ses kesilecekmi merak edıyorum

Çevrimdışı Mahony

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 27 Eylül 2012, 22:31:59 »
teneke,metal metal sürtünme vs.. buna benzer ses sorununuz varsa balataya çakıl kaçmıştır. Bende de vardı bu ses, tıtrstım dedim ön takım dağıldı heralde.Gittim servise balatadan taş çıkarttık kocaman. Sonra bitti sorun.
Deutsch spreche,schwer spreche,VW fahre O.o

Çevrimdışı kayıpşehir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 29 Eylül 2012, 18:07:46 »
şimdi ara sıra aynı tekerlekten cıyk cıyk diye teneke sürtme sesi gibi bir ses gelmeye başladı offf offf  :-\  birde ne yaparsam yapayım 182 km yi geçemedim bütün gün uğraştım ama nafile sanırım bu kadar 240 hikaye
ben otoyolda 200 den sonra poloma kıyamayıp gazı bıraktım... üstelik lpg ile... bir sorun olmasın???