Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kayseri Özel Halk Otobüsü Şöförleri Klasiği !  (Okunma sayısı 4394 defa)

Kayseri Özel Halk Otobüsü Şöförleri Klasiği !
« : 04 Haziran 2012, 10:08:06 »
S.A. Arkadaşlar. haziranın 1 inde daha 1300 km deki aracımla hasta ziyareti için gittiğim üniversite hastanesi önünde daha arabamdan inmeden başıma gelen olayın resimlerini paylaşmak istiyorum. Size bende tavsiye kaza yaparsanız hiçbir şekilde aracınızı yerinden oynatmayın. Oynatırsanız devlet sizi adam yerine koymuyor artık ama hiç bir şekilde oynatmayın.
ben hastaneye girdim ve aracımı otobüs duraklarını 20 metre kadar geçtikten sonra sağa çektim ve önümdeki aracın ilerlemesini bekliyordum yani aracımı park etmedim. bu sırada arkadan durakdan çıkan otobüsü fark ettim ve gelmemesi için elimi kornaya dayadım ve hiç çelmedim. etraftaki herkes bana bakarken otobüsü süren angut sesi duymamış( kendi söyledi, hadi duymadın önündeki arabayı damı görmüyon ) geldi ve fotograflardaki fotoğraftaki gibi vurdu. hadi insan dır sonuçta olabilir buraya kadar. kötü olanı ben indim ve direk polis çağırmak istedim tam o anda yol tıkalı olduğu için arkadan sesi gelen ambulansın içindeki hastanın vebaline girmemek için ben kendim çektimki yol açılsın diye ve açıldı. aracı yerindeen çektikten sonra otobüs şöförü angut ben imzamamam dedi ve imzalamadı kaza tutanağını poliste aracı yerinden oynattığım için tutanak tutamayacağını söyledi yani yani anlayacağınız bir insanın hayatını kurtarmak için aracımı çektim ve otobüs şöförünün oyuna geldim. burdan size fotoğrafları iletirken otobüs (eski dolmuşçular) şöförünü, yasayı o şekilde düzenleyen ve özel durumları gözetmeyen devlet makamlarını, bu angut şöförleri başımıza musallat edip hergün onlarca insanın canının yanmasına neden olan kayseri büyükşehir belediye başkanı hasekiyi rabbime havale ediyorum.

sayın vw sevdalısı kardeşlerimin başına kaza bela gelmemesi dileğiyle a.e.o.

Ynt: Kayseri Özel Halk Otobüsü Şöförleri Klasiği !
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2012, 10:28:09 »
Geçmiş olsun kardeşim
Trafikte insan olmayan çoook kişi var maalesef
Sen YOLCU Bu Yalan Dünya Hancıdır...

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2012, 11:04:48 »
Geçmiş olsun abi üniversitenin orası çok karışık birde meydan adamlar kayserinin ağası gibi gidiyorlar suç bunlarda değil otobüs verende milletin canına malına kastediyorlar. >:( >:( >:(
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2012, 22:21:32 »
Çok geçmiş olsun ....

« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2012, 22:26:38 »
geçmiş olsun.peki birşey sormak istiyorum.aracı yerinden oynatmışsın fakat elinde foto lar var polis onlarıdamı geçersiz sayıyor
G T I

Çevrimdışı yunus38

• mk3 1.9TD GTD
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2012, 22:49:26 »
gecmiş olsun
mk3 1.9TD GTD

« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2012, 22:55:21 »
geçmiş olsun.peki birşey sormak istiyorum.aracı yerinden oynatmışsın fakat elinde foto lar var polis onlarıdamı geçersiz sayıyor
Evet yeni yayınlanan yönetmelikte tamamen polisi devreden cıkarıyor. Gidin dava açın diyorlar. Ama tutanak olsa mahkemeye gerek kalmıyor.

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2012, 23:33:13 »
Çok geçmiş olsun...
Otobüsçüler dolmuştan mı ne geçmişler berbat şoförler hakikaten. Bide tırlar var her zaman ya en soldalar yada orta şeritteler. Sözde yeşil dalga var bunlar katlediyor. Kayseri de 3yıl çalıştım, Trafiğinden nefret ettim Ankara gibi büyük bi şehri mumla aratıyor.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di