Gönderen Konu: bosh  (Okunma sayısı 129675 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Ynt: bi kaç güncel foto
« Yanıtla #98 : 26 Mart 2012, 23:16:01 »
ya işler başlıyorr.malum nisana geldik sayılır.sezona hazırlılar var..her sene aynı şeyler işte...gece kontrol ediyorum genelde eve gelince ama ancak bitti sayılır işler..ama yaz aylarındada fazla gelemem sanırım yine kısa kısa arada uğrıcam artık..malum zaman para kazanma zamanı :)
hadi hayırlı olsun. yaylar ne alemde

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 26 Mart 2012, 23:18:39 »
maşallah araç çok hoş duruyor jantlar da on numara fakat egzozcuda sol arka lastik kıl payı kurtulmuş allah nazardan saklasın ..
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 26 Mart 2012, 23:22:29 »
hadi hayırlı olsun. yaylar ne alemde

kanka inan streslerdeyim..alacaklı bi türlü gönderemedi parayı..napim bişeyde diyemiyorum parası yoktur falan diyorum.bekliyoruz yani..
birde merak ediyorum..17 inç ile çok yükseldi araç..5 cm'den fazla bi yükseklik oldu gibi..diyorum 5 cm h&r taksammı acaba..yani 3.5 sanki takmış takmamış fark etmicek gibi..para gelmesse cepten takıcam yani..

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 26 Mart 2012, 23:28:14 »
valla ben de yay parasından tırstım o yüzden 15 takıcam inşallah. bide sadece ben kullanıyorum ama ailece bindiğimizde konforun düşmesini istemiyorum o yüzden yay biraz sonraya kaldı :D bakalım ne olucak hadi hayırlısı.  perşembeye gezicem jantçıları

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 26 Mart 2012, 23:38:59 »
dostum baksana ordan yay fiyatlarına..3.5 ve 5 lik..her marka ve fiyatları pm atarsın sonra..orda nasıl fiyatlar bi bakalım..500-600 arası takmasıda içinde anlaştım antalyada birisi ile ama 2 ay önceydi şimdi ne der bilmiyorum..

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 28 Mart 2012, 02:25:52 »
valla ben de yay parasından tırstım o yüzden 15 takıcam inşallah. bide sadece ben kullanıyorum ama ailece bindiğimizde konforun düşmesini istemiyorum o yüzden yay biraz sonraya kaldı :D bakalım ne olucak hadi hayırlısı.  perşembeye gezicem jantçıları

dostum yay işini unutmaa..!!!

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Ynt: bi kaç güncel
« Yanıtla #104 : 28 Mart 2012, 10:37:32 »
tamam bakarım da jantçılar mı satıyo yayları. benim bildiğim parçacılarda oluyo

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 28 Mart 2012, 11:22:37 »
ya işte biliyorsun parçacılara uğrayabilirsen bi fiyat arastırması yapıver manasında dedim kanka ;)

Çevrimdışı GermanStyle

• I♥GermanStyle
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 28 Mart 2012, 11:51:25 »
Egzos ucun gayet iyi küçültme derim zaten öncekinin üstüne bindiği için önceki de 7 cm geliyor ister istemez büyük gösterecek.Aynı egzos bağlığından bende aldım yalnız benimkinde o nokta nokta delikler yok :) Yakında bende koyacam aracımın fotoğraflarını güle güle kullan...
I♥GermanStyle

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 28 Mart 2012, 15:48:06 »
bu real gibi bi marka ve paslanmıyor ve sararmıyormuş.ben düz modelinin begendim biras daha kücüktü begendiğim..egzozcu ısrarla bunu önerdi taktım..şimdilik iyi gibi ama çok büyük geliyor her baktığımda arabaya..neyse yay takmaya gelince antalyada görüşürüz..forumda var bi kaç kişi antalyadan..inş küçük bir buluşma olur ;)

Çevrimdışı GermanStyle

• I♥GermanStyle
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 28 Mart 2012, 22:03:17 »
Antalya ya her zaman bekleriz... Forumdaki arkadaslarla sizde geldiğinjzde bulusma yapabiliriz. Forumdan mesajlaşır buluşabiliriz. Ayrıca facebookta German Style Antalya arada buluşmalarda oluyor :) Sizleride bekleriz...
I♥GermanStyle

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 29 Mart 2012, 13:16:23 »
ok dostum inş görüşürüz yakında..ölüdenizde sezon açıldı..turlar gelmeden gelebilirsem yayları taktırmaya gelicem..inşş haberleşiriz pm atarım... ;)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 29 Mart 2012, 22:19:30 »
usta jantçıda sordum da yayları aksesuarcılar getiriyo. uğrayamadım bugün aksesuarcılara sis bakacaktım bakamadım. kusura bakma

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 02 Nisan 2012, 20:55:49 »
tamam kanka saol..canın saolsun.. ;)