Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bluemotion lastik ve jant degisimi konusunda fikirlerinizi almak istiyorrum  (Okunma sayısı 8224 defa)

bende yeni vw üyesiyim daha 2 ay oldu polo bluemotion aldım gerçekten donanım olarak cok iyi ama lastik ebatlari hem inç olarak hemde kalınlık olarak küçük ve ince geldi sizce büyütmelimiyim jantı ve lastigi görüslerinizi bekliyorum

dün aracıma 16 inç GTI jant aldım,lastikler toyo 195/45/16 şuan için memnunum,,,polo ya jant şart

size tavsiyem orjinalleri verin lastikciye üstüne biraz para koyup beğendiğiniz bi modeli alın
2011 VW POLO 1.4 85 hp Comfortline Şeker Beyazı
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant

Jantlarimdan memnunum aslinda ama lastikler ince geldi ilk olarak genis lastik takmayi dusunuyorum bide arabanin arkasi yuksek duruyo yandan bakinca o da hosuma gitmedigi icin inci buyutmek istedim yada onun yerine arka tarafi yeremi yakinlastirsam karar veremedim 

Jant takınca yay şart ama aracınıza uygun yay takın...
http://c1109.hizliresim.com/11/9/16/7703.jpg........................  POLO    6RRRRR ;)

Sana tek önerim Enkei RPF01 dir ben 6r ıma 17 sini koydum tenekelerle aynı ağırlıkta istersen sıfır lastiklerle satarım ama 1200 $ :)))

17 kullanıyorum şikayetim yok, tavsiye ederim.

şantlar ava ama lenso 17 sıyah jant ıle degıstırecem..Helezonlar H&R dı cıkardım coıl yapacgaım..H&R kesınlıkle tavsıye edılmez...Almayın..ve dızele dızel benzınlıye benzılı yay bulun..H&R buna dıkkat etmıyor cok..
çok canımı sıkmaya başladı bu yay konusu...jantlarıda 2. el alıcam diye kafaya koymustum ama bulayınca sıfır aldım,yaylarıda öyle yappıcam herhalde...
hocam senın h&r ler duruyor mu hala
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant

neden resimleri göstermiyor??? nasıl yüklicem resimleri arkadaşlar bile var mı
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2011, 09:43:35 Gönderen: ihsan_07 »

mronbas
hocam arabada yay var mı sadece jant lastik mi yaptırdın?