Gönderen Konu: Bluemotion & Helezon Yay  (Okunma sayısı 25835 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bluemotion & Helezon Yay
« Yanıtla #56 : 07 Aralık 2011, 01:23:50 »
sürüngen olmuş tam low&slow

Çevrimdışı tunataskiran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 07 Aralık 2011, 01:26:16 »
Alıntı
sürüngen olmuş tam low&slow
;D :D

Çevrimdışı afk63

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 07 Aralık 2011, 14:54:09 »
Baba napmissin sen yaa 4 kisi ilerliyo mu bu araba:):) ben heralde sadece arkayi basarim bu sekil bana olmaz gelen gidenim cok masallah:)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 07 Aralık 2011, 17:27:41 »
Baba napmissin sen yaa 4 kisi ilerliyo mu bu araba:):) ben heralde sadece arkayi basarim bu sekil bana olmaz gelen gidenim cok masallah:)

bu takılan yaylar normallerinden cok daha sert olduğu icin yük bindiğinde esneme yapmıyor cok fazla. biz 6kişi denedik herhangi bi sürtme olmadı =) gerçi arkalar benim daha yüksek. =)
GTD

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 07 Aralık 2011, 18:52:05 »
bu takılan yaylar normallerinden cok daha sert olduğu icin yük bindiğinde esneme yapmıyor cok fazla. biz 6kişi denedik herhangi bi sürtme olmadı =) gerçi arkalar benim daha yüksek. =)

yav 6 kişi binmeyin şu arabalara yazık günah

Çevrimdışı AG0463

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 07 Aralık 2011, 19:13:37 »
her gün 6 kişi biniyoruz mu dedik :D halı sahadan cıktım yagmur vardı binelim dediler hayır mı diyim? :D 30la gittim ayrıca :D
GTD

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 07 Aralık 2011, 19:17:38 »
hayır de :D üç üç bırak :D

Çevrimdışı tunataskiran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 07 Aralık 2011, 22:31:49 »
valla ben poloya 7 kişi sığdırdım o halde bi corollanın eline verdim:d arka kalabalık olunca deli yol tutuo:d hızlanmalarım 5 10 saniye artsada:d kapattın mı tamam:d

Çevrimdışı afk63

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 08 Aralık 2011, 15:40:38 »
Beyler ben sadece arkayi bassam is gorur mu sizce ?? Cunku ben on arka 3.5 taktrsam araba marpiyel falan kirparim iki gune.. Tavsiye pls :(

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 08 Aralık 2011, 19:31:10 »
Beyler ben sadece arkayi bassam is gorur mu sizce ?? Cunku ben on arka 3.5 taktrsam araba marpiyel falan kirparim iki gune.. Tavsiye pls :(

önden çekiş araba zaten virajda önden kopar.arkayı daha da indirirsen önün kopma olasılığı oldukça artar.ya tamamen yere indir, ya hiç dokunma

Çevrimdışı tunataskiran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 08 Aralık 2011, 23:09:33 »
olmuyo ali yapmıyolar genelde.. set olrak değişiyo ve dediğinn mantıklı olmaz bi yay sert bi yay yumuşak aerodinamic falan kalmaz yani.. sende de mi bluemotion var bluemotion yoksa hiç düşünme yaptr ben nadir vuruyosam sen hiç vurmazsn.. bizim tampon marşpiyeller yere daha yakn ben ön tamponun uzantılarını sürtüyorm genelde ve bi kerede nasıl yaptğmı anlamadan sağ marşpiyeli ezmşm braz da olsn nazar, mallık falan deyip geçiyorm bakalm :d

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 10 Aralık 2011, 11:02:45 »
önden çekiş araba zaten virajda önden kopar.arkayı daha da indirirsen önün kopma olasılığı oldukça artar.ya tamamen yere indir, ya hiç dokunma

3 gün önce arkadan koptum virajda. Çok hızlı da değildim 30-40. Şansa go-kartta olduğu gibi direksiyoru hızla diğer tarafa çevirince kurtardım  :D

olmuyo ali yapmıyolar genelde.. set olrak değişiyo ve dediğinn mantıklı olmaz bi yay sert bi yay yumuşak aerodinamic falan kalmaz yani.. sende de mi bluemotion var bluemotion yoksa hiç düşünme yaptr ben nadir vuruyosam sen hiç vurmazsn.. bizim tampon marşpiyeller yere daha yakn ben ön tamponun uzantılarını sürtüyorm genelde ve bi kerede nasıl yaptğmı anlamadan sağ marşpiyeli ezmşm braz da olsn nazar, mallık falan deyip geçiyorm bakalm :d

Ön tamponun uzantısını bende sürttümde bi ara eğilip bak dişleri çıkmış olmasın. Geçen haftasonu şansa bir eğildim baktım 4 - 5 tane diş çıkmış  :)
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2011, 11:03:55 Gönderen: MasterWK »
Otomobil özgürlüktür...

Çevrimdışı AG0463

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 10 Aralık 2011, 21:27:53 »
3 gün önce arkadan koptum virajda. Çok hızlı da değildim 30-40. Şansa go-kartta olduğu gibi direksiyoru hızla diğer tarafa çevirince kurtardım  :D

Ön tamponun uzantısını bende sürttümde bi ara eğilip bak dişleri çıkmış olmasın. Geçen haftasonu şansa bir eğildim baktım 4 - 5 tane diş çıkmış  :)

hankooklar varken aynısı bana da olmuştu. şahin sollayalım derken rezil oluyoduk virajda :D

ben de ki dişler de atmıştı aynı şekilde bende kökten söktüm attım. artık önü sürtersem anlıyorum ki tamponu sürttüm. ama daha sürtmedik allaha şükür :D
GTD

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 11 Aralık 2011, 15:30:00 »
bir şey olmaz, hele bi al da, komple site el ele verir yükleriz bile arabayı :D :D

Sevgili Ali , yaklaşık 4 ay önce biraz da alaylı bir biçimde başta kendin olmak üzere diğer arkadaşlar adına da bir söz vermiştin. Nasıl ettin çıkar yol bulamadın mı? Bulamadın herhalde ki yükleyemedin daha :)
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2011, 15:31:33 Gönderen: kemal_koker »