Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bluemotion 1,2 tdi jant ve lastik alacağım acil tavsiye  (Okunma sayısı 3282 defa)

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
 Evet arkadaşlar bugün sabah lastiğimi yardım... Ve şeytan dedi hem jantları hemde lastikleri değiştireceğim... 15 inç istemiyorum 17 çok güzel olur ama 1,2 sorun yaratırmı diye düşünmeden edemiyorum.... Sizce nasıl birşey taktırabilirim? Lütfen resimli linkli fiyatlı markalı tavsiye verin çünkü bu işten hiç anlamıyorum...

Bu arada aracımı biraz indirtsem mi? yeni yay mı taksam yoksa yayı kesiyorlar mı? Bilgilendirirseniz çok çok sevinirim....

Ynt: Bluemotion 1,2 tdi jant ve lastik alacağım acil tavsiye
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2012, 09:11:56 »
17 sakın alma, ille değiştireceğim diyorsan 16 ideal

bluemotion aldıysan jant yay olayına girmezdim ben, bluemotionu bluemotion yapan şeylerden arındırıyorsun çünkü

« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2012, 12:32:31 »
Alp arkadaşıma katılıyorum.Aracını diğer polo'lardan ayıran en önemli özellikler;Aracının yere daha yakın olması.Alt kısımda ki plastik kapaklar ve jant lastiklerdir.Ben olsam jantlara da ellemezdim.Çünkü yakıt tüketimine en uygun ölçüleri sunmuşlar zaten..

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2012, 18:55:36 »
Arkadaşlara ben de katılıyorum. BlueMotion olmaktan çıkar o zaman araç. Diğer Polo lardan farklı bir havası var BlueMotion ların. Bence de değişiklik yapma.
Polo, büyüksün...