Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Black 6R Eibach  (Okunma sayısı 16572 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Ynt: Black 6R Eibach
« Yanıtla #28 : 28 Kasım 2011, 21:53:28 »
öyle yada böyle, forumda gördüğüm en güzel siyah polo. hayırlısı olsun, gerçekten nazar değmesin maşallah.

« Yanıtla #29 : 28 Kasım 2011, 21:59:30 »
evet bende aynı civarda yaya para verdim ithaller öle işçilik falan baya buluyor:d kw benim yaylar 3 cm lik standart dizel yayı. gerçekten hiç pişman değilim yay konusunda ama arabadan sesler gelmeye başladı bi 6 aya daha da artar :D yaydan sonra daha çok küfür ediyosunuz yollarımız o kadar güzel ki!!!! :d
malesef öyle...!!!
 ;D

« Yanıtla #30 : 28 Kasım 2011, 22:00:41 »
öyle yada böyle, forumda gördüğüm en güzel siyah polo. hayırlısı olsun, gerçekten nazar değmesin maşallah.
Aynı dilekleri bende sizin için temenni ediyorum.
Allah kimsenin başına kaza bela vermesin.
Teşekkürler!

« Yanıtla #31 : 28 Kasım 2011, 22:18:57 »
yayın bi zararı da yakıt tüketimi:d gaza geliyosun hiç normal kullanasın gelmiyo :d bluemotiona 7.2 ortalama yaptırdım yav:d aynen kardeşim kazasız belasız kullan yine de fazla güvenme yaya falan boşver:d

« Yanıtla #32 : 28 Kasım 2011, 22:39:24 »
yayın bi zararı da yakıt tüketimi:d gaza geliyosun hiç normal kullanasın gelmiyo :d bluemotiona 7.2 ortalama yaptırdım yav:d aynen kardeşim kazasız belasız kullan yine de fazla güvenme yaya falan boşver:d

Tuna ne yaptın sen ya ;)

« Yanıtla #33 : 28 Kasım 2011, 22:41:52 »
hayırlı olsun güzel ve hoş durmuş.Bende sadece yay olayı kaldı.Allah kaza bela vermesin.
G T I

« Yanıtla #34 : 29 Kasım 2011, 00:02:52 »
kemal vlla 4 bin devirin altına düşmeden kullanınca öle oluyo:d ama tırsıtım bi ara arabayı yakacam diye durduğumda arabadan kokular geliyodu:d ani frenlemelerde araba stopları yanıp söndüryo biliyomusun arkadaşım arkadam geliyodu ani frenlerimde öle olduğunu söyledi durmaya yakında flaşörler yanıyor:d bmw deki sistem gibi çakar çok hoşuma gitti ya..

« Yanıtla #35 : 29 Kasım 2011, 08:05:40 »
Sağol teşekkür ederim...!!!
Bu arada 7.2 polo ya göre baya iyi bir değer, :o Allah tan araç poloymuş...!!! :D

« Yanıtla #36 : 29 Kasım 2011, 08:10:00 »
hayırlı olsun güzel ve hoş durmuş.Bende sadece yay olayı kaldı.Allah kaza bela vermesin.
Teşekkür ederim!
Çok fazla düşürme tavsiyem, 3-3.5 cm lik yaylar ideal olanı.
Diğerlerinde çok fazla sorun yaşayabilirsin, ayrıca at arabasından farkı kalmıyor.
 :)

« Yanıtla #37 : 29 Kasım 2011, 21:55:51 »
Teşekkür ederim!
Çok fazla düşürme tavsiyem, 3-3.5 cm lik yaylar ideal olanı.
Diğerlerinde çok fazla sorun yaşayabilirsin, ayrıca at arabasından farkı kalmıyor.
 :)
Evet haklısın.Bende bugün buldum yayları bi arkadaş arabasından söktü yirmi günlük 250 tl ye aldım yarın taktırıcam kısmet olursa.3,5 cm lik
G T I

« Yanıtla #38 : 29 Kasım 2011, 22:32:00 »
Alıntı
Evet haklısın.Bende bugün buldum yayları bi arkadaş arabasından söktü yirmi günlük 250 tl ye aldım yarın taktırıcam kısmet olursa.3,5 cm lik
inş sende memnun kalırsın. ama sana tavsiyem yayın markasına çok önem ver daha ziyade markadan çok yayın sert olup ilerde yumuşayıp yumuşamıycağını öğren yumuşarsa sadece görsel açıdan aracı basmış olrsun yol tutuşunu arttıran yayın sert olmasıdır. coil overlar o yüzden o kadar pahalı ve kaliteli en sert yay sistemi sertlik ayarı var. h&r yi tavsiye etmiyolar çabuk yumuşuyomuş. sonuçta yay her türlü iyidir ama dediğim gibi sert olmasına özen göster..

« Yanıtla #39 : 29 Kasım 2011, 23:11:14 »
inş sende memnun kalırsın. ama sana tavsiyem yayın markasına çok önem ver daha ziyade markadan çok yayın sert olup ilerde yumuşayıp yumuşamıycağını öğren yumuşarsa sadece görsel açıdan aracı basmış olrsun yol tutuşunu arttıran yayın sert olmasıdır. coil overlar o yüzden o kadar pahalı ve kaliteli en sert yay sistemi sertlik ayarı var. h&r yi tavsiye etmiyolar çabuk yumuşuyomuş. sonuçta yay her türlü iyidir ama dediğim gibi sert olmasına özen göster..
Markası eibach.Övüyorlar bu markayı inş yanıltmaz beni
G T I

« Yanıtla #40 : 29 Kasım 2011, 23:22:23 »
iidir iidir. alman malı sonuçta :d hadi şimdiden güle güle yanla:d

« Yanıtla #41 : 30 Kasım 2011, 00:01:34 »
yaylar kac cm'lık