Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bilinmeyen ışık  (Okunma sayısı 9058 defa)

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
bilinmeyen ışık
« : 19 Ağustos 2011, 16:58:16 »
merhaba arkaslar,
bizim pololarda hız göstergesinin altındaki yuvarlak ışık yuvası var ne zaman yanıyor veya neyi temsil ediyor bileniniz varmı kitapçıktada yazmıyor ?  forumda başka arkadasa daha sordum  3 aydır foruma girmiyor halen bulmaya çalışıo galiba ;D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: bilinmeyen ışık
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2011, 17:26:32 »
elinde servis kitapçıgı vardır oradan bakın
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2011, 20:27:08 »
DSG şanzımanlar için fren'e basın ışığı olabilir. araba çalışırken "P" ve "N" de frene basmazsan yanıyo o ışık
GTD

« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2011, 00:08:29 »
hararet göstergesi yok, hararet yapınca yanan bir ışık var, onu diyor olmayasınız?

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2011, 00:37:30 »
Bilinmeyen ışıkta adres: gayb alemi
Resim filan eklersen söyleriz o ekranda o kadar fazla ışık var ki. Sönük te olsa şekli belli oluyor
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı DAS AUTO.

« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2011, 12:51:54 »
herkese teşekkür ederim.  Bu ışık zaten simge şeklinde değil yuvarlak bi ışık bütün pololarla var ve yanmıyor. arkasdasta dizel otomatik var ondada var ama yanmıyor.  Resim ekler paylaşırım...

« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2011, 13:01:33 »
o ışık işareti ampul patlamış uyarısı ön ve arka farları kontrol et

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2011, 13:37:05 »
size küçük kılavuz vermediler mi? bana arabayı alırken küçük bir kılavuz verdiler. hangi ışık neden yanar diye.

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #8 : 06 Aralık 2011, 15:55:22 »
o dediği yok özgür. güneş ışığı vurduğu zaman felan belli oluyo orda bişey olduğu =) buyuk ihtimal hararet uyarısıdır.
GTD

Çevrimdışı DAS AUTO.

« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2011, 17:20:06 »
o dediği yok özgür. güneş ışığı vurduğu zaman felan belli oluyo orda bişey olduğu =) buyuk ihtimal hararet uyarısıdır.

yuh bu konuyu nerden buldunuz valla ne zaman yazmışım :D     yaa işte azamdan yine einstein gibi bir cevap güneş vurunca belli olması falan filan   :D

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #10 : 06 Aralık 2011, 17:48:08 »
olm napıyım hani nerde diyecekler fotoğrafta da belli olur mu bilmiorm. :D dedim belki bigün güneş vururda dikkatlerini ceker :D
GTD

« Yanıtla #11 : 07 Aralık 2011, 01:07:03 »
arkadaşlar o ışık falan deği ışıkl sensörü:d arabanın farları kapalı olduğunda normalde kadranın ışıkları yanıyor. fakat tünele falan girdiğinde ortam karanlıklaştığın başta yanan ışıklar daha sonra sönüyor. kadranın kararması farları yakın uyarısı anlamına geliyor. isterseniz test edin. kontağı çevirin farları yakmayın iç aydınlatmanın ışığıyla kadrarnın ışığı yanacak ışık söndüğünde bir süre daha yanmaya devam edip yavaş yavaş sönecek. he siz şimdi iç aydınlatmayla baglantısı vardır diyceksiniz onuda denedim yok. iç aydınlatmayıda kapatın yine kontak açık bekleyeln farları yakmayın arabanın kadrarının ışıkları sönsün daha sonra bi aydınlatma ile fener vs kadrana ışık tututun ve çekin.. ışıkları yanacak karanlıkta bekletin bi süre sonra sönecek bu bir uyarı sistemi:D çok iyii ya.. fazla polomanyak oldum sanırım :D :D :D :D

Çevrimdışı DAS AUTO.

« Yanıtla #12 : 07 Aralık 2011, 12:41:24 »
arkadaşlar o ışık falan deği ışıkl sensörü:d arabanın farları kapalı olduğunda normalde kadranın ışıkları yanıyor. fakat tünele falan girdiğinde ortam karanlıklaştığın başta yanan ışıklar daha sonra sönüyor. kadranın kararması farları yakın uyarısı anlamına geliyor. isterseniz test edin. kontağı çevirin farları yakmayın iç aydınlatmanın ışığıyla kadrarnın ışığı yanacak ışık söndüğünde bir süre daha yanmaya devam edip yavaş yavaş sönecek. he siz şimdi iç aydınlatmayla baglantısı vardır diyceksiniz onuda denedim yok. iç aydınlatmayıda kapatın yine kontak açık bekleyeln farları yakmayın arabanın kadrarının ışıkları sönsün daha sonra bi aydınlatma ile fener vs kadrana ışık tututun ve çekin.. ışıkları yanacak karanlıkta bekletin bi süre sonra sönecek bu bir uyarı sistemi:D çok iyii ya.. fazla polomanyak oldum sanırım :D :D :D :D

hocam sen naptın yaa itiraf et polonun içindemi uyuyosun akşamları :D

Çevrimdışı DAS AUTO.

« Yanıtla #13 : 07 Aralık 2011, 12:43:43 »
olm napıyım hani nerde diyecekler fotoğrafta da belli olur mu bilmiorm. :D dedim belki bigün güneş vururda dikkatlerini ceker :D

:D haklısın azam..  azam hatta güneş vurduğu zaman kadrana bakıyom sendeki yeşil frene baş ışaretimi ne o bile var  :D  adamlar otomatik düşünmüş benim arabayı son anda düz olsun demişler  ;D  bu arada hafta sonu buluşma yalan mı olcak baksana hava yağmurlu  :(