Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Araç boş viteste mi viteste mi az yakar? (Video)  (Okunma sayısı 22424 defa)

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
Ynt: Araç boş viteste mi viteste mi az yakar? (Video)
« Yanıtla #70 : 13 Mart 2012, 21:33:14 »
3 sayfa konu 2 sayfa muhabbetse orda sıkıntı var demektir..konunun içinde birşeyler arayan arkadaşlara eziyet etmekten başka bir işe yarayacağını sanmıyorum.muhabbet etmek için farklı konular kullanılabilir..

birader sende haklısın ,, yani tamam konudan sapmalar olabiliyor ara sıra bu çok doğal  hem bilgimizi paylaşıcağız hem de birbirimize tabiki takılıcaz,,, bu konuda o kadar lüzum değil zaten.. boşta attım dolmadı doluya attım boşalmadı,,  en fazla 500m viteste inersinn onda da ne yaktığının burdaki kimse için pek bi önemi olduğunu sanmıyorum....

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #71 : 13 Mart 2012, 21:42:22 »
olay sadece bu konu değil, bu arkadaş her konuda veryansın ediyor.

« Yanıtla #72 : 14 Mart 2012, 13:49:50 »
ben eleştirildim galiba da :D haksızsam haksız deyin 4 tane sis farı konusu var adam hala konu açmış ki bu sis farı nasıl :D

el insaf ya  :melek:

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #73 : 16 Mart 2012, 00:24:05 »
gerginliğe lüzum yok gençler. uzatmayalım

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
« Yanıtla #74 : 16 Mart 2012, 01:13:05 »
Arkadaşlar hakikaten konu uzamış, ben kendi fikrimi belirteyim, bir konu başlığı ne ise bence onun dışına çok da çıkılmamalı diye düşünüyorum. Bu konu başlığının sonucunu ben de merak ediyorum fakat her seferinde İletilerime yazılan yeni yanıtları göster kısmına tıkladığımda farklı şeylerle karşılaşmak çok da hoş olmuyor, artık okundu say tıklayıp geçiyorum, bu konu başlığını google'dan arayıp da karşısına içeriğinde fener-gs derbi tartışması görmesi siz de taktir edersiniz ki çok hoş olmaz. Bu durumu zaman zaman hepimiz yapıyoruz, ben de yazmışımdır alakasız şeyler illaki...Burada yanlış anlaşılmasın, haklı haksız da aramıyorum, istiyorum ki biraz daha karşılıklı anlayış...