Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kumanda ile bagaj açma  (Okunma sayısı 14136 defa)

Ynt: Kumanda ile bagaj açma
« Yanıtla #14 : 03 Kasım 2011, 00:04:25 »
valla hocam servis umurumda değil aranızda yapan arkadaş varsa anlatsada yapsak:d çok süper olcağından eminim:D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #15 : 03 Kasım 2011, 00:29:16 »
valla hocam servis umurumda değil aranızda yapan arkadaş varsa anlatsada yapsak:d çok süper olcağından eminim:D

bence de süper olacak. oldukça karizmatik olur. 50 100 metre uzaktan bagajı açmak.. o bagajı açarken gelen "tak" sesi... şimdiden acayip hoşuma gitti

« Yanıtla #16 : 03 Kasım 2011, 00:31:38 »
benimde benimde :)

« Yanıtla #17 : 22 Kasım 2011, 21:15:46 »
Geçenlerde Seat'ın forum sitesinde okumuştum ( Leon'a kumanda ile bagaj açma nasıl yapılıyor diye)...Golf 6 da süspansiyonları sütuna bağlayan ara V aparatını çevirmek yeterli oluyordu diye yazmışlardı... Denemek lazım..Hatta yarın deniyecem :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #18 : 22 Kasım 2011, 23:10:26 »
valla hocam bu mesajo yazdıktan sonra vw servisi aradım aldığım cevap bi amortisör değiştirerek olcak iş değil passatlarda var bu sistem onunda menteşe sistemi çok farklı sizin aracınızdan menteşe sistemi o bagaj kilit pim sistemi hepsinin değişmesi gerekir diye bir cevap aldım. söyleyen kişinin yalancısı olarak sizlere aktarıyorum :D
arkadaşlar bizim araçlarda bagaj açma düğmesine basarsanız kilidi açıyor, basılı tutarsanız direk atıyor ama kapağı kaldırmıyor. Yani kilit milit değişmesine gerenk yok. Tık diye kapak açılıyor bizzat denedim 2-3 saat önce

Çevrimdışı Atay

• Otomobil
    T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #20 : 23 Kasım 2011, 08:36:50 »
Adam 2 dk da yapti iste  :D
ADK

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #21 : 23 Kasım 2011, 19:12:39 »
amortisörleri de değiştiriyoruz yalnız. model numarasını belirtmiş orda. =)
GTD

« Yanıtla #22 : 23 Kasım 2011, 20:07:05 »
amortisörleri de değiştiriyoruz yalnız. model numarasını belirtmiş orda. =)

amortisörler ne kadardır acaba :) fiyat alan oldu mu

« Yanıtla #23 : 24 Kasım 2011, 17:44:03 »
bence bu konuyu aydınlık getirelim bende düşünüyorum bir ara vaz geçtima ama güzel yaptıralım  :D