Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: BEYAZ BLUEMOTION  (Okunma sayısı 16280 defa)

BEYAZ BLUEMOTION
« : 06 Mart 2012, 11:34:32 »

Arkadaşlar yeni aracımı almış bulunmaktayım, forumunuzun araç seçimimde katkısı çok büyük. Şimdilik aracımdan çok memnunum...
Yakıt konusunda ise %50 tasarrufa başladım bile :)
Sadece kafama takılan birşey var: Sabah aracı çalıştırıyorum 2 dakika ısıtıp sonra yola çıkıyorum, fakat ilk 5 dakika araç 2200 devirden 3000 devire kadar değişik bir ses çıkartıyor motordan (sağ ön kısımdan gibi geliyor kulağıma). Ama 5 dakika sonra ses kayboluyor, gün içindede bu sesi bir daha duymuyorum... Bu ses nedir? Daha önce karşılaşan, duyan varmıdır? Bilgi verirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...
« Son Düzenleme: 08 Mart 2012, 21:52:46 Gönderen: FY. »
POLO BlueMotion

Ynt: BEYAZ BLUEMOTION
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2012, 11:44:25 »
yeni araç yapar dostum..ilerde hiç duymayacaksın o sesleri..neyse güle güle kullan.polo yakışıklı araba abi..bi kez daha anladım..

« Yanıtla #2 : 06 Mart 2012, 12:39:45 »
Araç donanım olarak zaten oldukça iyi, yakıt olarak hiç bişey demiyorum bile bende fsi golf vardı aynen direk %50:)) güle güle kullanın hayırlı olsun:)
Basık araba iyi arabadır:)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2012, 12:53:13 »
güzel güzel. hayırlı olsun

« Yanıtla #4 : 06 Mart 2012, 13:35:08 »
Çok teşekkürler iyi dilekler için
POLO BlueMotion

« Yanıtla #5 : 06 Mart 2012, 14:44:05 »
Beyaz poloların sayısı artıyor.  :)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2012, 16:33:28 »
her sokakta bi beyaz polo var :D siteye üye sayısı artması da cok doğal :D
GTD

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
« Yanıtla #7 : 06 Mart 2012, 20:05:17 »
yeni araç yapar dostum..ilerde hiç duymayacaksın o sesleri..neyse güle güle kullan.polo yakışıklı araba abi..bi kez daha anladım..

o sesi her kış sürekli ilk 5dk duyacaksın. İnceden bir ses geliyor devir yükselince, buda gösteriyor ki özellikleri sabahları ( gece cok soguk oldugundan ) ilk 10 dakika belirli devirlerde süreceksin. Birden araca fazla yüklenme. Hemen hemen tüm yeni vw grup dizellerde bu ses var, malüm bizim araçların sistemi biraz daha farklı o yüzden yavaş yavaş  :D  :tamamdir   beyaz bm hoşgeldin  ;)
« Son Düzenleme: 06 Mart 2012, 20:05:43 Gönderen: n3co »
google.com > En Güncel Polo Sitesi.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #8 : 06 Mart 2012, 20:19:47 »
her sokakta bi beyaz polo var :D siteye üye sayısı artması da cok doğal :D
bizim sokakta 7 tane var 5'i beyaz :o >:( >:( az ilerimizde gökdelen var ordakilerin şirket arabaları. bir tanesi var panoramik camlı DSG li park sensörlü falan. diğeri ise gri. arkadaş bir tane siyah şirket polosu görmedim yahu.

bizim kampüsü de siyah pololar basmış millet arıyo bizi atsana diye :D inandıramıyorum benim olmadığına ;D

Çevrimdışı tuncyapici

• [i]Volkswagen[/i] HARBİ YAŞAM TARZI...
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2012, 00:20:07 »
kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız inşallah :)

« Yanıtla #10 : 07 Mart 2012, 00:42:25 »
Güle güle kullan bende polo hakinda bişey itiraf etmeliyim polo lari sevmezdim 6r cikti bütün tabularımı yıktı eşime aldım 1.6 tdi dsg bi nedenden dolayı 1 hafta kullandım sonramı sıfır aldığım 1 yıl kullandığım 8.500 km deki fırtına mavisi Golf R ımı sattim Polo Gti aldım nasılmı ? uzun zamandır bir otomobil den bukadar zevk almadım sonuca gelince hakikaten güzel bir secim yapmıssın
facebook (Continental Deniz Ticaret)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #11 : 07 Mart 2012, 00:51:15 »
Golf R a bile tercih ediliyosa iyi bi arabadir  ;D

« Yanıtla #12 : 07 Mart 2012, 01:11:28 »
Leon cupra dan bahsetmedim bile :)
facebook (Continental Deniz Ticaret)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.