Gönderen Konu: Benzin fiyatları!  (Okunma sayısı 9436 defa)

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
Ynt: Benzin fiyatları!
« Yanıtla #14 : 08 Eylül 2011, 20:35:12 »
evet işte budur  :tamamdir bu sticker lardan hazır varmı?
Ölüm gaz pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Eylül 2011, 20:37:31 »
eğer hazır varsa alıp dağıtmak lazım
Ölüm gaz pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #16 : 08 Eylül 2011, 21:19:08 »
Bu zam başlıkları forumların en üstlerinde kilitlenmeli. Ben GOlf5 başlığında açtım ve sürekli güncelliyeceğim. Onu bi inceleyin vergi uçurumunu bi görün derim. Stiker iyi ama daha etkili şeyler lazım. Yoğun trafik te hergün aynı saatte stop etsek işlek yollarda 4lü yaksak Trafiği yavaşlatmış oluruz.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Eylül 2011, 21:35:40 »
Hazır yok malesef.

Çevrimdışı ege001

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 09 Eylül 2011, 00:06:43 »
Bu zam başlıkları forumların en üstlerinde kilitlenmeli. Ben GOlf5 başlığında açtım ve sürekli güncelliyeceğim. Onu bi inceleyin vergi uçurumunu bi görün derim. Stiker iyi ama daha etkili şeyler lazım. Yoğun trafik te hergün aynı saatte stop etsek işlek yollarda 4lü yaksak Trafiği yavaşlatmış oluruz.

ulasımı engellersenız kamu sucu ıslemıs olursunuz.yanı 20 30 kısıyla sonuc alınamaz.ama bu dedıgınız eylemı 500-1000 kısı yapsa ıste o zaman ne polıs nede baska bırı bır sey yapamaz.Turkıye capında da farkındalık yaratırsınız.
gecen sene taksıcılerın eylemını hatırlayın...

bence dıger otomobıl forumlarıylada bu konuda kontak kurmalıyız kı sayımız artsın ve kesınlıkle bu yazılardan hem kendımıze hemde etrafımızdakıle hazırlamalıyız.

Çevrimdışı ege001

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Eylül 2011, 00:18:32 »
baslıga yenı rakamları ekledım.

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 09 Eylül 2011, 08:37:22 »
Kıvanç arkadaşım ben buna katılmıyorum Türkiye de her şey ters işler biz bir iki gün benzin almayalım yemin ediyorum benzine yeniden zam yaparlar geçen zamanda devlet otomobillerde biraz geçici indirim yaptı istediğim hiçbir arabayı bulamadım adamlar satışları kesti.

işte buna katılmadığımız için sürekli benzine yükleniyorlar !

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 09 Eylül 2011, 19:53:28 »
beni yalniş anlamasın kimse ama biz millet olarak hiçbirşeye katılımı süreklilik haline getiremiyoruz ve yakalayan da bizi öpüyor. Defalarca söyledim bunun tek çaresi uzun süreli tepki, birşeyleri elde edebilmek için biraz fedakarlık gerekiyor ama hiçkimse bir ay boyunca arabasından uzak kalmaya sıcak bakmıyor, çünkü insanlar rahatları bozulmadan birşeylere sahip olmak istiyor ama buda çoğu zaman imkansız.