Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İlk mesajım & Polo GTI  (Okunma sayısı 22514 defa)

Ynt: İlk mesajım & Polo GTI
« Yanıtla #28 : 22 Temmuz 2011, 00:32:00 »
Kendi konumdan devam edeyim.

Geçen haftalarda aracı sahibinden.com'a koyarak satılığa çıkardım, sonrasında vazgeçtim ama hikayesi ilginç. Yaklaşık 1,5-2 önce ay şeytan dürttü derler ya, arabayı alıp Maslak sanayindeki eski BMW ustama gittim, şu arabaya bir bak diye. Başladı incelemeye, kaputu açtı falan filan derken sağ ön çamurluğa takıldı gözü. Bu boyalı olabilir dediğinde şok oldum. Kendisi her ne kadar "VW'den anlamam belki bunun boyası böyledir" dese de benim içime bir kurt düştü. Neyse, incelemeye devam etti, bagajı açtı, döşemeyi kaldırdı ve ikinci bomba "abi lastiğini mi patlattın bu arabanın?" Yoo dedim, neden? "E bunun stepnesi kullanılmış?" İkinci dumur, gittim çıkardık stepneyi, üzerindeki şeritler silinmiş, lastiğin dişlerinin arasında taşlar var. 30 saniye sonra kendimi aldığım yere doğru giderken buldum. Çok detaya inmeyeceğim ama elde ettiğim en iyi sonuç "Arabamda kesinlikle boya olmadığı ve yedek lastiğin müşteri memnuniyeti kapsamında değiştirilmesi" oldu.

Diyeceğim o ki, alırken sıfır falan demeyin, iyice inceleyip öyle alın. Lastik değişti değişmesine de, boya için hala korkuyorum adam akıllı bir kontrol yaptırmaya.

Selamlar...
  yok artık:) stepne nasıl kullanılır yaaa. aklıma şu geılıyor. arabayı kullanıp bı sure sonra jant degışımi için serviise gidenler var. adamlarda sızın stepnedekı lastıgı vermışlerdır belkı:D şahsen bende jantlarımı degıştırıp gtı jantı taktırmak ıstıyorum ... ne kadar ısterler benımkını takasta duşeerlermı bılmıyorum. daha 2000 km yaptım.. keşke servısten çıkarken degıstırseydım...

« Yanıtla #29 : 22 Temmuz 2011, 01:03:31 »
hayırlı olsun öncelikle :) kardeşm 15 jant istiodun madem bluemotion alsaydın bi tane hem yakıtı kafaya takmazdın ama GTI in tadına da bakamazdın :) bindiğin araç çoğu kişinin deli gibi isteyip de alamadığı bi araç :) en azından benim öyle :) gti bi yaşam tarzıdır. GTI binen adam o arabaya aşık olur.. GTI diğer araçlardan farklıdır sürücüsüyle bi bütünü oluşturur.performansı sni asla yarı yolda bırakmaz. o aracın her parçası bir domino taşı gibi sen birini değiştirir ya da çıkarırsan ahenk bozulur. GTI POLO mükemmel bir araç bence. duruşu bakışı özellikle jantları acaip derecede hoş duruyor.

DRIVE AND FEEL GTI POWER..... ;)
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2011, 01:07:18 Gönderen: caner4 »
This is the best one until we make a better one.......

« Yanıtla #30 : 22 Temmuz 2011, 01:11:26 »
ben tırdan dusup pek hasarı olmayıp kaprta boya yapılıp arabanın showroom da sıfır dıye satılıgını gordum neler oluyor bu memlekette burası turkıye satıldıgını gormedım ama yapıldıgını bılıyodum arac satıldı dedıler sıfır oalrak sonra :)

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #31 : 22 Temmuz 2011, 01:16:43 »
yanlış bilgi vermeyin, 40 tabandan 50-55 tabana çıkınca orjinal lastik çapı en az 5cm en fazla 6 cm değişiyor, o araç bu ebatları kullanamaz, sürter, sürtmese bile güvenlik ve süreklilik açısından sorun çıkartır

+1
taban/yanak/jant
185/60/14
195/55/15

muadil lastiktir dikkat ederseniz jant büyüyünce dengelemek için yanak düşer.

17" yanağı 40 olan aracı,17" 45yanak bile güvenlik sınırları dışına çıkarır, kasko bile ağır kaza da ödeme yapmaz. Muadil ölçüleri depo kapağında yazar
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2011, 01:19:39 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #32 : 22 Temmuz 2011, 01:19:26 »
hayırlı olsun öncelikle :) kardeşm 15 jant istiodun madem bluemotion alsaydın bi tane hem yakıtı kafaya takmazdın ama GTI in tadına da bakamazdın :) bindiğin araç çoğu kişinin deli gibi isteyip de alamadığı bi araç :) en azından benim öyle :) gti bi yaşam tarzıdır. GTI binen adam o arabaya aşık olur.. GTI diğer araçlardan farklıdır sürücüsüyle bi bütünü oluşturur.performansı sni asla yarı yolda bırakmaz. o aracın her parçası bir domino taşı gibi sen birini değiştirir ya da çıkarırsan ahenk bozulur. GTI POLO mükemmel bir araç bence. duruşu bakışı özellikle jantları acaip derecede hoş duruyor.

DRIVE AND FEEL GTI POWER..... ;)

kesinlikle. =)
GTD

« Yanıtla #33 : 22 Temmuz 2011, 02:04:56 »
+1

« Yanıtla #34 : 22 Temmuz 2011, 02:27:28 »
Yazini okuyorumda bana biraz Clark Kent gibi geldi ama sen aslinda Süpermen'sin :saygılar

Doğrumu tahminim ???
"Hurdalarin Efendisi"