Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni Polo Aksesuar  (Okunma sayısı 14055 defa)

Yeni Polo Aksesuar
« : 23 Şubat 2011, 14:30:45 »
herkeze merhabalar...

bu foruma üyeliğimi yeni başlatmış bulunmaktayım. aracım polo 1,6 TDİ manuel. aracım ile ilgili fotolarımı sizlerle paylaşmak istiyorum fakat sanıyorumki yeni olduğum için henüz yayınlayamıyorum. aracım almanyada sipariş edildiğinde orjinal sis farları ile geldi ve çok fonksiyonlu deri direksiyonuda eklettim. 15 inc kapaklı sac jantlarını çıkartıp 16 inc Oz Racing Crono HT 7x16 ET:35 özelliğinde 5 kollu jant ve 205/45R16 ebatında Lassa Impetus Sport lastikle kullanıyorum. Kutuiçi hava filtresini iptal edip yerine K&N açık hava filtresini hava akış metreye direk olarak bağladım. ikiz filtre olduğu için dizel sesini bi hayli kırdı ve aracın homurdanma sesi çok tatlı oldu. 3,5 cmlik yay siparişide verdim önümüzdeki ay taktıracağım.

Bu bilgileri özellikle siz polo kullanıcıları ile paylaşmak istedim çünkü araçlarımız gerçekten modifiye yapılmaya çok uygun ve aracın çokta fazla çizgileri dışına çıkmadan keskin hatlarınıda ön plana çıkarmak anlamında paylaşımlarınızı beklemekteyim.

Ynt: Yeni Polo Aksesuar
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2011, 15:26:02 »
merhabalar hoşgeldiniz

aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güle güle kullanın
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2011, 15:30:48 »
teşekkür ederim.. sızın aracınız nedır ??

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2011, 16:12:13 »
Bende önümzdeki ay golf 5 gti jantı taktırtıcam 3.5 cm H&R Spor helezonlada aracımı biraz olsun pısstırıcam :) Son olarakta sis farı taktırtıcam fakat 850 tl gibi yüksek bir maaliyeti var :o

« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2011, 17:34:48 »
:) ben sıslerı daha ucuz bi malıyete tamamlamıştım cunku aracı aldıgım sıralarda aldıgım yer olan acarlardan otoda gorevlıydım. jant konusunda yardımcı olmaya calısırım OZ racing jantlarının türkiye distribütörüyüz. bilgin olsun ;)

« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2011, 18:07:50 »
Simego arkadaşım hayırlı olsun. Hava filtresi ile ilgili biraz daha detaylı bilgi verebilirmisiniz? Yakıtı etkiler mi, bir zararı falan varmı gibilerinden...
1.6 Polo TDI Comfortline 2010

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2011, 18:11:08 »
oZ alicagimizda yardım olur yani ? Birde ogrenci indirimi alırsak sevinirim :D bu arada hosgeldinizz resim isteriz biran once kazasiz belasiz sürüşler
ADK

« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2011, 18:13:03 »
 teşekkür ederim saol. hava fıltresının calısma stılı aslında duz mantık arac ne kadar ıyı nefes alırsa bır o kadar az yakar. ben taktım yaklasık 6 aydırda kullanıyorum hıcbır zararını gormedım. eger aracın TDİ ise hava fıltresının  ust kapagını cıkardım ve ıcındekı slındır seklındekı hava fıltresını söktüm. hava akış metrenın  gırıs agzı bos kaldıgı ıcın onun capına uygun ıkız hava fıltresı taktım zaten bu işi yapıyorum K&N hava filtrelerının türkiye distribütörlüğünü yapıyoruz. araca olumsuz anlamdada hıcbır sorunu olmaz..

« Yanıtla #8 : 23 Şubat 2011, 18:14:25 »
tabiki red devil sonucta OZ racing jantlarını türkiyeye getıren biziz yardımcı oluruz elımızden gelen ındırımıde yaparız şüphen olmasın. bende fotoları koyamıyorum bı turlu sende bu konuda bana yardımcı ol :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #9 : 23 Şubat 2011, 18:19:57 »
ADK

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2011, 18:52:02 »
çok güzel olmuş güle güle kullanın tek helezonlar kalmış anladığım kadarıyla 3.5 cm işiniizi çok güzel görecektir.

Bu arada benim abimde hyundai getz var o da 16" o.z titan modelini kullanıyor 4 bijon işte 5 olsa deneyip bi bakıcatım aracımda
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2011, 18:54:16 Gönderen: TwinCept »

« Yanıtla #12 : 28 Şubat 2011, 18:41:55 »
tabiki red devil sonucta OZ racing jantlarını türkiyeye getıren biziz yardımcı oluruz elımızden gelen ındırımıde yaparız şüphen olmasın. bende fotoları koyamıyorum bı turlu sende bu konuda bana yardımcı ol :)

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

kardeş bu siteye gir browse yazan yere tıkla ordan fotoyu seç ve şimdi yükle yap

ondan sonra forum için falan filan altta seçenekler çıkıcak..forum için olan linki kes kutucuüun içindeki  ve buraya açtığın konunun altına link'i yapıstır..bende yükleyemiyordum burdan bi arakdaş bu şekilde gösterdi artık foto ekleyebiliyorum..

bu arada aşağıdakindenmi jantın?

Google Images