Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Balata - Kampana Boyama  (Okunma sayısı 11435 defa)

Balata - Kampana Boyama
« : 30 Mart 2012, 22:05:22 »
boyayan varsa foto.larını burda paylaşırsa fikir vermesi açısından yararlı olur ?

boyatacak varsa hangi renkleri düşünüyor ? :)
« Son Düzenleme: 30 Mart 2012, 22:16:33 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Ynt: Balata - Kampana Boyama
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2012, 22:19:35 »
boyayan varsa foto.larını burda paylaşırsa fikir vermesi açısından yararlı olur ?

sarı ;D

« Yanıtla #2 : 30 Mart 2012, 22:21:57 »
açar seni  :t

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2012, 22:27:47 »
valla kırmızı yapsam mı bilmiyorum. london boyatmıştı galiba kırmızıya

Çevrimdışı tlgymn

• tolga
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2012, 22:38:01 »

sen boyucakmısın kemal abi ;D

« Yanıtla #5 : 30 Mart 2012, 22:39:00 »
Ben boyadım. Boya markasının akçalı olmasına dikkat edin ( yüksek ısılarda dayanıklı boya olduğu için ) Kutuyu açmak için yanınızda pense bulundurun gıcık bir kutusu var :) İyice çalkalayın ve 1 karış mesafeden püskürtün. Balataların boya olmaması için poşet geçirmenizi tavsiye ederim boya olsa dahi frene bastığınızda kendisi temizler ama ne gerek var.. Arka kampanalar için dikkat etmeniz gereken bijon deliklerini kapatmanız aksi taktirde %1 bir ihtimal olsa dahi o delikten giren boyanın abs sensörüne gelmesi sonucunda gösterge de ikaz lambası yakar. Renk sizin zevkinize kalmış artık kırmızıdan sıkıldım sarı yeşil arası bir ton var onu yapmayı planlıyorum. Bu arada kapagında florasan yazanı almanızı kesinilkle tavsiye ederim daha parlak ve canlı duruyor.  

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2012, 22:40:37 »
Ben boyadım. Boya markasının akçalı olmasına dikkat edin ( yüksek ısılarda dayanıklı boya olduğu için ) Kutuyu açmak için yanınızda pense bulundurun gıcık bir kutusu var :) İyice çalkalayın ve 1 karış mesafeden püskürtün. Balataların boya olmaması için poşet geçirmenizi tavsiye ederim boya olsa dahi frene bastığınızda kendisi temizler ama ne gerek var.. Arka kampanalar için dikkat etmeniz gereken bijon deliklerini kapatmanız aksi taktirde %1 bir ihtimal olsa dahi o delikten giren boyanın abs sensörüne gelmesi sonucunda gösterge de ikaz lambası yakar. Renk sizin zevkinize kalmış artık kırmızıdan sıkıldım sarı yeşil arası bir ton var onu yapmayı planlıyorum. Bu arada kapagında florasan yazanı almanızı kesinilkle tavsiye ederim daha parlak ve canlı duruyor. 
daha hiçbir şey yazmaya gerek kalmamış. teşekkürler  :saygılar

« Yanıtla #7 : 30 Mart 2012, 22:50:15 »
Tekrar okudum da çok mu kasmışım ya :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #8 : 30 Mart 2012, 22:52:33 »
yok yani tamamen işe yarar ve gerekli bilgi :D yazılması gereken her şeyi yazmışsın o yüzden dedim :D

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
« Yanıtla #9 : 30 Mart 2012, 23:35:39 »
Kırmızı. Tek renk tek geçerim.

Kırmızı
Beyaz
En
Büyük
Türkiye
google.com > En Güncel Polo Sitesi.

Çevrimdışı GermanStyle

• I♥GermanStyle
« Yanıtla #10 : 31 Mart 2012, 09:40:43 »
Kırmızı Beyaz En  Büyük ANTALYA :D
I♥GermanStyle

« Yanıtla #11 : 31 Mart 2012, 10:20:48 »
sen boyucakmısın kemal abi ;D

evet tolga boyuycam da renk yok kafamda :)

istenile cevap buydu eksiksiz ve püf noktalara değinilmiş teşekkürler :)

Kırmızı. Tek renk tek geçerim.

Kırmızı
Beyaz
En
Büyük
Türkiye

Kırmızı Beyaz En  Büyük ANTALYA :D

kırmızıdan gına geldi artık şahinde bile kırmızı :D ve beyaz arabada güzel duruyor :)

Çevrimdışı GermanStyle

• I♥GermanStyle
« Yanıtla #12 : 31 Mart 2012, 10:22:35 »
Haklısın zaten benim kampana griye boyattırdım ama GTI jant olunca belli olmuyor Janta göre seç jantı koyuysa kampana acık olsun jant acık renkse koyu olsun. :D
I♥GermanStyle

« Yanıtla #13 : 31 Mart 2012, 10:25:19 »
benım kı moşın stock jantı alüminyum rengi