Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ayak bölgesi aydınlatması  (Okunma sayısı 39455 defa)

Ynt: Ayak bölgesi aydınlatması
« Yanıtla #56 : 19 Ocak 2012, 18:51:45 »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #57 : 20 Ocak 2012, 00:00:32 »
ooo kemal baya başlamışsın dayamaya döşemeye :D

« Yanıtla #58 : 20 Ocak 2012, 07:08:23 »
bitti ortak bitti son halinin de fotograflarını cekıp paylascam bundan sonra keyıfle bınmek kalıyo :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #59 : 20 Ocak 2012, 10:31:30 »
bitti ortak bitti son halinin de fotograflarını cekıp paylascam bundan sonra keyıfle bınmek kalıyo :)
bekliyoruz tertip

« Yanıtla #60 : 20 Ocak 2012, 12:48:33 »

Uploaded with ImageShack.us

« Yanıtla #61 : 22 Ocak 2012, 22:12:50 »
Buda benim polomun ayak altı aydınlatması :) ve değişen beyaz halojen farlarrr.. sis farının ampül tipini öğrenemedim bi türlü :D

[/img]<script src='http://img837.imageshack.us/shareable/?i=ayak2.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>[/img]

[/img]script src='http://img824.imageshack.us/shareable/?i=siteeq.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>[/img]

[/img]<script src='http://img821.imageshack.us/shareable/?i=ayakk.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>[/img]
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2012, 22:26:35 Gönderen: tunataskiran »

« Yanıtla #62 : 22 Ocak 2012, 22:27:49 »
tuna hocam şüphesiz ki zevk meselesi de ben beyaz aydınlatma tercıh etmedım orjınal parçasını taktırdım :) farlarada karışmak istemiyorum şimdilik mutlaka bi zenon farın fiyatı daha makul olacak ilerki dönemlerde özgürle de konuştuk çoook uzun vadede orjinaliyle değiştirmeyi düşünüyorum. sis farınında tipini öğrenmek için bi oto elektrikçiye gitmeniz veya servise sormanız yeterli olacaktır. bir twincept(ibrahim) ve azam değiştirdi onlar biliyorlar pm atarsanız döneceklerdir

« Yanıtla #63 : 22 Ocak 2012, 22:33:05 »
oto elektrikçisi h8 diyor ama benim sis farı patladığında h8 gibi soketli bi farla değiştirmemişlerdi.. servisi aramam daha mantıklı.. tabi şüphesiz zevkler ve renkler meselesi.. zenon meselesini bende çok kafaya takmıştım ama garanti kapsamı dışanda bırakıyomuş farları servise sordum:/ ampül değişimi gibi olmuyo beyin falan takılıyo dedi.. orjinalleride haklsın şimdi bi gti farı süper olurdu.. şu meşhur ender elektronik 4 bin küsüre getiriyomuş konuşmuştum bi ara biyer daha buldum fartuning diye web sitesine bakarsan uygulamaları görebilirsin bi ara orayıda arayıp sormayı düşünüyorum..

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #64 : 22 Ocak 2012, 22:42:57 »
Sis farin mi var derdin var ahahah :D bakin sis farim yok kafam rahat :D

« Yanıtla #65 : 22 Ocak 2012, 22:47:25 »
bu fartuning şimdi ki farlarımıza mercek takabiliyorsa ne mutlu bana  :sevgi:

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #66 : 23 Ocak 2012, 00:17:24 »
bizim farların en ucu yuvarlak yuvarlak. mercek takılabilir gibime geliyo. inanırsak olur bence :D

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #67 : 23 Ocak 2012, 04:39:04 »
takiür takiür :D 750lirack dedi bana işçilik dahil. hee tamam o zaman  cıkma far alıp geliorm birazdan dedim :D daha da gitmedim ondan sonra :D
GTD

« Yanıtla #68 : 23 Ocak 2012, 07:21:02 »
takiür takiür :D 750lirack dedi bana işçilik dahil. hee tamam o zaman  cıkma far alıp geliorm birazdan dedim :D daha da gitmedim ondan sonra :D

biri mercek mi demişti  :D kendinin olsun

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #69 : 23 Ocak 2012, 15:33:55 »
ben cıkma farlarla birlikte 500 hallediyorum sanırm. orjinal farları da kesip bicme yapmadan bi kenarda saklıcam :D
GTD