Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ayak bölgesi aydınlatması  (Okunma sayısı 39451 defa)

Ayak bölgesi aydınlatması
« : 12 Mayıs 2011, 01:22:08 »
arkadaşlar ön  tarafta ayak aydınlatma için yuva ampül ve soketleri aldım ama bu montajı yapacak yer bulamadım var mı bu  konuda bilgisi olan :t

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Ynt: Ayak bölgesi aydınlatması
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2011, 11:03:56 »
POLO 6R AYAK AYDINLATMA  UYGULAMA RESİMLERİ

« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2011, 11:56:45 Gönderen: TwinCept »

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2011, 11:25:37 »
Güzelmiş...  ;)

Orjinaline koymamışlar mı.?

« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2011, 13:26:48 »
eline sağllık çok güzel olmuş

« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2011, 15:00:49 »
TwinCept aynen bu uygulamadan bahsediyorum gerekli olan tüm aparatları aldım montaj konusunda sıkıntım var
bu uygulamayı sen yaptıysan detaylarını anlata bilir misin yani kabloyu nerden çekeceğim konusunda bilgim yok

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2011, 18:10:34 »
Ayak aydınlatmasını daha henüz yapmadım.Bu uygulamayı geçen sene bir arkdaşımız yapmış ve paylaşımı yapmıştı.Aydınlatma yuvaları hazır sadece siz kablo ve tesisatı çekiceksiniz.Eliniz yatkın değil ise oto elektrikçiden yardım alınabilinir. Bana 6r elektrik şeması lazım biraz araştırıcam.Daha önceki otomobillerimin buldum eğer bunuda bulursam tekrar bir paylaşım yapıcam o zaman işimiz çok kolaylaşıcak :tamamdir

« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2011, 19:14:18 »
Alıntı yapılan:  link=topic=22205.msg274682#msg274682 date=1305213034
Ayak aydınlatmasını daha henüz yapmadım.Bu uygulamayı geçen sene bir arkdaşımız yapmış ve paylaşımı yapmıştı.Aydınlatma yuvaları hazır sadece siz kablo ve tesisatı çekiceksiniz.Eliniz yatkın değil ise oto elektrikçiden yardım alınabilinir. Bana 6r elektrik şeması lazım biraz araştırıcam.Daha önceki otomobillerimin buldum eğer bunuda bulursam tekrar bir paylaşım yapıcam o zaman işimiz çok kolaylaşıcak :tamamdir
ben seni bekliyorum ozaman izindeyiz TwinCept

« Yanıtla #7 : 14 Haziran 2011, 14:11:13 »
POLO 6R AYAK AYDINLATMA  UYGULAMA RESİMLERİ

BUNLARI NASIL YAPTINI AYRINTI ANLATIRMISIN MESALA TEYSİSATI SEN Mİ CEKTİN YOKSA VARMIYDI GİBİ

« Yanıtla #8 : 24 Haziran 2011, 16:17:14 »
arkadaslar bu resımlerı basıp servıse gıttım şuan bu lambalar 30 lıra tanesı 90 lırada ıscılık alıyorlar maslak sanayı gıttık 20 dakıkada taktılar ledli 6 lı beyaz ışık süper oldu arabyada hıc bır zararı yok garantı dısıda olmuyor servıse özellıkle sordum 40 lıraya bıttı iş yaptırın super duruyor bunu paylasan arkadasa cok emeğine sağlık
polo 6R 2011-34yz087 yeşilköy

« Yanıtla #9 : 29 Haziran 2011, 14:22:45 »
yolculuk esnasında da yanıyormu bunlar ?

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #10 : 29 Haziran 2011, 23:51:28 »
yok hayır kapılar acıldığında sadece ortadaki lambalarla birlikte yanıp, diğer ışıklarla aynı zamanda sönüyor.
GTD

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #11 : 30 Haziran 2011, 21:48:34 »
1 haftadır. çıkma lamba arıyorum şu ayak aydınlatması için nereye gittiysem. led var kardeşim takalm hemen dediler. yok dedim olmaz dedim olmaz. sonunda sinirlendim. dedim iki lambaya 60lira ustune işçilik verecegime kendim yaparm.. daldm arabanın içine söktüm heryeri. tüm ampulleri mavi dipsiz ampul ile deiştm. aydınlatma konusunda biraz yetersiz kalsa da beyaz olduğundan bu eksikliği gideriyor.

Resimler kalitesiz biraz kusura bakmayın telefonla bu kadar oluyo :D

Ampuller

Klipsli bunlar. Tornavidayi azcuk sokup aşşağıya cekince geliyor. korkak davranmayın nazikliğe gelmiorlar =)

Arka aydınlatmanın ampulleri farklı boru şeklinde. bazı araçların tampon farları da bu ampulle aynı şekilde.

Karanlık olduğu icin pek belli olmuo ama bagajın içini gorebilecegim kadar yeterli bir ışık :D

sorularınız varsa anlatmadığım bir şey sorabilrsnz. elimden geldigince cevaplarm.

GTD

« Yanıtla #12 : 04 Temmuz 2011, 16:05:09 »
arkadaslar bu resımlerı basıp servıse gıttım şuan bu lambalar 30 lıra tanesı 90 lırada ıscılık alıyorlar maslak sanayı gıttık 20 dakıkada taktılar ledli 6 lı beyaz ışık süper oldu arabyada hıc bır zararı yok garantı dısıda olmuyor servıse özellıkle sordum 40 lıraya bıttı iş yaptırın super duruyor bunu paylasan arkadasa cok emeğine sağlık

Malka sanayide nerede yaptırdığınızı öğrenebilir miyim? Ampulleri kendiniz mi aldınız yoksa işçilik dahil 40 lirayamı geldi?

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #13 : 04 Temmuz 2011, 18:27:52 »
illa maslak sanayide yaptırmana gerek yok. ben bahçeşehir evren oto sanayi de yaptırdım. lamba 5TL ampul 6TL işçilik 20 liraya yaptırdm. ampul ve lambayı kafanıza gore seçip gidip bi oto elektrikçide taktırabilrsn bana 31liraya mal oldu :D
GTD