Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: avrupalı pololar  (Okunma sayısı 22292 defa)

« Son Düzenleme: 13 Nisan 2012, 05:17:33 Gönderen: Londonn »

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
Ynt: avrupalı pololar
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2012, 04:59:40 »
cok guzel araçlar var gercekten. teşekkürler paylaşm icin =)
GTD

« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2012, 08:40:02 »
bu avrupada jantlar bedava galiba hepsi on numara valla

« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2012, 09:30:05 »
benzinlikte duran tek kapı gri polonun jantlar on numara yok böylesini görmemistim bune ya bayıldım

Çevrimdışı bkzmn

• Baki ZAMAN
« Yanıtla #4 : 26 Ocak 2012, 10:37:47 »
Malesefki Türkiyemizde bu kadar ileri düzeyde olanaklarımız yok. 2012 deyiz ama hala standart jantlarla devam ediyoruz. Ne bir seçenek var nede insanları hoşnut bırakacak bir göz zevki işte bu dedirtecek bir şans. Napalım artık. 2010 un şubat ayında iraktaydım hyundaı blue nun son kasası orda  varken Türkiyede yeni yeni boy göstermeye başladı. Tabi buda ufak bi örnekdi yani. Napalım azı ile yetinmeyen çoğu bulamaz.  :tamamdir

Çevrimdışı west_55

Otomobil
    Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2012, 11:19:43 »
Vay arkadaş

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
« Yanıtla #6 : 26 Ocak 2012, 12:39:45 »
avrupalı poloları görünce bizim pololar tıırrı wırı geldi gözüme  :D

Çevrimdışı bkzmn

• Baki ZAMAN
« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2012, 12:59:12 »
avrupalı poloları görünce bizim pololar tıırrı wırı geldi gözüme  :D

deme öle yav  :saskin:

« Yanıtla #8 : 26 Ocak 2012, 13:31:23 »
deme öle yav  :saskin:

dostum sen ırakta görmüssün ben filipinlere gittim hayatımda görmediğim araçları orda gördüm,dubaide singapurda neler var..avrupanın yarısını gezdim oralarda yaşadım ve inanın en kıytırık araçlar burda ve çok serisi gelmiyor tr,ye.zaten almanyadaki standart polo ile bizim standart poloyu karşılastırın ne demek istediğim ortaya çıkar..

neyse yine bi avrupalı polo daha buldum cok harika onuda paylaşayım

Uploaded with ImageShack.us

« Son Düzenleme: 27 Ocak 2012, 03:37:41 Gönderen: Londonn »

« Yanıtla #9 : 26 Ocak 2012, 13:55:39 »
bu polo bizimkiler po

Çevrimdışı bkzmn

• Baki ZAMAN
« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2012, 13:57:23 »
haklısın bişey diyemem burda da ülkemizin farkı işte napalım idare edecez.

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2012, 00:05:00 »
Arkadaşlar siz yine dua edinde hindistandaki pololara bnmiyoruz resimler güzel fakat abartılacak bi modifiye yok ortalıkta güzel ülkemde çok güzel jantlar mevcut heryer replika satıcı doldugundan seçenekler malesef böyle yoksa siz ii jant istiyorsanız en basiti girin eliftuning.com jant marka ve modeller orada görün fiyatlar tuzlu ama madem bu kadar ii görsel kalite jant arayan arkdaşlarımz var orada kalite marka ve modelleri bulabilirsiniz :tamamdir

« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2012, 00:11:42 »
arkadas arabalar nasıl dolu bız adamlar dıreksıyona kumandayı bıle standart sunmuyor ab ülkerinin hepsinde guvenlik acısından zorunlu ücretsiz verılıyor  şahenk amcamız kanka oldugu için kımse sesını cıkarmıyor.
polo 6R 2011-34yz087 yeşilköy

« Yanıtla #13 : 27 Ocak 2012, 03:31:48 »
arkadas arabalar nasıl dolu bız adamlar dıreksıyona kumandayı bıle standart sunmuyor ab ülkerinin hepsinde guvenlik acısından zorunlu ücretsiz verılıyor  şahenk amcamız kanka oldugu için kımse sesını cıkarmıyor.

söylenicek çok şey var ama eşşeklik bizde..ses çıkaramıyoruz..alman polo'su ile tr'de satılan poloyu ncap testine soksalar bizim araçlara trafiğe çıkma izni degil çeşmeye su almaya gitme izni vermezler..

bide fiyatlara bakın almanların kendi vw sitesinden - ordaki olan serilere bakin - lpg'li serileride var en altta

http://www.volkswagen.de/de/models/polo/trimlevel_overview.html
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2012, 04:03:21 Gönderen: Londonn »