Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

Arkadaşlar Polo 6r ile yaptığınız en yükset sürat ?

max 120
3 (6.3%)
120 üzeri
1 (2.1%)
150 ve üzeri
4 (8.3%)
170 ve üzeri
15 (31.3%)
200 e dayandım :)
25 (52.1%)

Toplam Oy Verenler: 48

Gönderen Konu: Yaptığın en yüksek hız..  (Okunma sayısı 27045 defa)

Ynt: Yaptığın en yüksek hız..
« Yanıtla #84 : 26 Şubat 2012, 21:19:20 »
aynı konunun da 50 kere açılması hoş değil ancak. eskiden app plaka meselesi vardı, sis farı falan. şimdi ise yay konusu var. herkes kafasına göre konu açmadan soru sorsa, önce biraz okusa daha hoş olmaz mı? şu an bilmem kaç tane konuda aynı anda yay muhabbeti yürüyor.

geyik yapmakta haklıyız..çünkü aynı konudan bir kaç tane daha açılıyor.. :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #85 : 26 Şubat 2012, 21:21:23 »
konunun başında anket ve birçok kullanıcı yorumu var. konunun sonundaki iki satır muhabbet sizi neden bu kadar rahatsız etti anlamadım

« Yanıtla #86 : 26 Şubat 2012, 21:35:24 »
konunun başında anket ve birçok kullanıcı yorumu var. konunun sonundaki iki satır muhabbet sizi neden bu kadar rahatsız etti anlamadım
rica ederim adaşım, rahatsız olmadım..lakin yeni konu açan arkadaşları da dövmemek gerekir? iki satır yazmak onların da hakkı sanırım

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #87 : 26 Şubat 2012, 21:37:25 »
rica ederim adaşım, rahatsız olmadım..lakin yeni konu açan arkadaşları da dövmemek gerekir? iki satır yazmak onların da hakkı sanırım
he tabi azarlamak doğru değil. ancak yazma hakkıyla bir bağ kuramadım. yazmak, konu açmaktan mı ibaret?

« Yanıtla #88 : 26 Şubat 2012, 22:08:48 »
he tabi azarlamak doğru değil. ancak yazma hakkıyla bir bağ kuramadım. yazmak, konu açmaktan mı ibaret?
değil ama bence geyik ile bakmadan yeni konu açanların hiç bir farkı yok

« Yanıtla #89 : 27 Şubat 2012, 06:16:03 »
yaz yaz bi yere kadar .. arkadaşın aracında orjınal jant yok gidiyor jant takıyor ondan sonra buyuk bır hevesle hangı yayı onerırsınız dıye soruyor ? ben sormasına bişey demiyorum azam özgür ibrahim bilirler aynı soruyu 88 kere sormusumdur ama her seferınde yenı bır konu acarak degıl ya aynı konudan devam ederek ya da ozelden mesaj atarak. özgür e hak veriyorum en basitinden üye araç foto albümünü bulun açın adam 28 tane fotosunu koymuş arabasıının :D benımde 2 aracım var ıkısıde Vw ben 2sını bır araya getırıp tek pozda paylastım,neden ? çünkü admin veya konu açan arkadas ilk sayfada medenice yazmış her araca ait 1 foto olursa daha düzenli olur diye. yani madem burda bir topluluk isek kurallarına uyalım uymayanlarıda uyaralım

araclarınızla kazasız belasız sürüşler diliyorum :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #90 : 27 Şubat 2012, 10:48:21 »
burası kişisel bir platform değil, bu yüzden her aklınıza gelen için konu açmak da doğru değil.

« Yanıtla #91 : 27 Şubat 2012, 13:38:54 »
burası kişisel bir platform değil, bu yüzden her aklınıza gelen için konu açmak da doğru değil.

açılan konuların altında konuyla uzaktan yakından ilgisi olmayan şeyler yazılınca arkadaşlar mecbur kalıyor yeni konu açmaya

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #92 : 27 Şubat 2012, 18:16:59 »
Konuyu değiştirmek bu kadar zor mu da hemen çözünü yeni konu açmakta buluyorlar?