Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Arkadaşlar Aldığım 2012 1.4 Confortline Polo'nun Resimleri - Yorumlar Sizin  (Okunma sayısı 11375 defa)

Çevrimdışı tuncyapici

• [i]Volkswagen[/i] HARBİ YAŞAM TARZI...

« Son Düzenleme: 11 Şubat 2012, 03:33:10 Gönderen: tuncyapici »

Hayırlı olsun bu renk pololari hep begenmisimdir
GT

hayırlı olsun benim araç da gümüş.zirkonia jantlar nasıl durur diye merak ediyordum, süper durmuş ilk fırsatta taktıracağım :)

hayırlı olsun kazasız belasız

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bende Eskihisardan teslim almıştım arabamı :)
Otomobil özgürlüktür...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
maşallah hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
maşallah, çok güzel araç, Allah kaza bela vermesin.

- Amin.
google.com > En Güncel Polo Sitesi.

hayırlısı olsun. bu jantlar benimde hep gözümde. ne kadara taktırdın jantları? :tamamdir

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
maşallah hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın inşallah.

Çevrimdışı tuncyapici

arkadaşlar hepinize teşekkürler hem aranıza aldığınız için hemde düşünceleriniz için          ( zirkonia ) janlar bende olurmu diyordum ama gerçekten çok yakıştı hem renk olarak hem görünüş olarak çok tatlı aracı hem kasmıyo hem yormuyo yakıtta dahi fark olduğunu düşünmüyorum gti jant ı gibi değil 165. 60. 15 çapında yani yine orjinal ESKİHİSARDAN ARACI ALDIĞIMDA KARA JANTLARI HİÇ KULLANMADAN ALDIM YANİ ARABANIN FİYATINA EKLETTİM AMA ARKADAŞLAR BİRAZ PAHALLI 1200 TL ARAÇ FİYATINA EKLENDİ AMA  100%100 ORİJİNAL GERMANY YAZIYOR JANTTA GERÇEKTEN ÖYLE AMA GÜZEL  KARA JANTLARI NE YAPTIM ONUDA SÖYLEYİM 4 ADET WAKUMLU ALDIM DAHA HİÇ KULLANILMADI ARAÇ ZATEN 2500 KM DE SORUSU OLANLARA DÖNÜŞ YAPARIM TEKRAR HOŞÇAKALIN...

vallah süper olmus hayirli olsun

kalıptan çıkmış gibi duruyor arabalarımız ya  ;) en çokta ön görüntüsü hoşuma gidiyor
Allah kaza bela vermesin tekrardan güle güle kullanın

silver renk bi başka duruyor poloda.. 8)  :tamamdir  iyi secim dostum güel güle kullan

http://www.vwtr.net/forum/polo-6r/yeni-jantlar-t26379.0.html

Çevrimdışı tuncyapici

arkadaşlar sağolun kalıp gibi valla doğru