Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Aracıma Çarptılar  (Okunma sayısı 7672 defa)

Aracıma Çarptılar
« : 16 Eylül 2011, 20:36:10 »
Altındaki arabasının babasına ait olduğunun farkında olmayan dengesizin teki 27 günlük sıfır polo aracıma çarpıp sağ ön çamurcalığı içeri geçirdi. Şuan serviste ama benim çok zoruma gidiyor. Aracım değer kaybetti netten biraz bakındım mahkeme yolu bile gözüküyor. Ne kadar değer kaybı istemeliyim sizce fiyat verecek olan var mı? Araba bana 40 bin tl ye maloldu.
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2011, 22:55:19 Gönderen: nizam »

Ynt: Aracıma Çarptılar
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2011, 20:51:33 »
hocam cok geçmiş olsun...

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2011, 10:10:22 »
Geçmiş olsun.

Arabada değer kaybı oldu diye mahkeye verilebiliyor mu ?

« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2011, 10:32:10 »
Evet verilebiliyormuş bir çok örnek yazısını okudum. Hatta yol gidiş geliş masrafları bile karşıdan istenilebiliyor.

« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2011, 14:43:32 »
Geçmiş olsun...
Golf: O bir tutku

« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2011, 18:43:13 »
Geçmiş olsun ..

« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2011, 19:04:10 »
oncelikle gecmis olsun. bizden ziyade iyi bir avukatla gorusmenizi tavsiye ederim.

« Yanıtla #7 : 18 Eylül 2011, 00:16:19 »
sonuçta herkezin başına tatsız bi kaza gelebilir.kazayı kimse isteyerek yapacağını sanmıyorum sizde aynı şekiilde bi kaza yapsanız ve size de aynı şekilde davalar falan açılsa yine bu şekilde düşünücekmisizniz ? onuda geçtim aracınız her sene değer kaybedicek kaybolan yıllarada dava açıcakmısınız? yağmur yağıca güneş açıcak arabanız solucak yada yıpranmaya başlıcak yağmur ve güneşede dava açıcakmısınız :) arkadaşlar dünya malına bukadar düşmeyin sonuçta dünya malı sağlığınıza sıhhatinize bişey olmasın dime :) çok geçmiş olsun her iki tarafada en büyük olayınız bu olur insallah.

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #8 : 18 Eylül 2011, 13:16:19 »
sonuçta herkezin başına tatsız bi kaza gelebilir.kazayı kimse isteyerek yapacağını sanmıyorum sizde aynı şekiilde bi kaza yapsanız ve size de aynı şekilde davalar falan açılsa yine bu şekilde düşünücekmisizniz ? onuda geçtim aracınız her sene değer kaybedicek kaybolan yıllarada dava açıcakmısınız? yağmur yağıca güneş açıcak arabanız solucak yada yıpranmaya başlıcak yağmur ve güneşede dava açıcakmısınız :) arkadaşlar dünya malına bukadar düşmeyin sonuçta dünya malı sağlığınıza sıhhatinize bişey olmasın dime :) çok geçmiş olsun her iki tarafada en büyük olayınız bu olur insallah.

+1.
GTD

Forum Hk.
« Yanıtla #9 : 19 Eylül 2011, 22:37:20 »
Özelden mesaj yazamadığım için bana yazılan yanıta cevaben yazıyorum.

Forum kuralları içerisinde kendinizi ve arabanızı tanıtmanız mecburidir, yoksa yazdığınız mesajlarınız silinir diye bir madde göremedim.
 “Polo 2011 vs. aracımla aranıza yeni katıldım...” diye mesajım mevcuttur.
Bu sorundan dolayı açtığım konunun silinmesi bana pek yakışıksız gözükmektedir. Hadi silindi; silindiğine dair üyeye mesaj atılması ve neden silindiğinin açıklanması forum adabındandır. Takdir yine sizdedir tabi ki.
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2011, 22:38:51 Gönderen: emisyon »

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
Ynt: Forum Hk.
« Yanıtla #10 : 19 Eylül 2011, 22:39:36 »
şimdi bana yazılan mesaja cevp yzıyorum demişsin
sonra
Hadi silindi neden silindiğine dair üyeye mesaj atılması ve açıklanması forum adabındandır. Takdir yine sizdedir tabi ki.
 demişsin hangisi ?
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2011, 22:39:53 Gönderen: suskun81 »
H.G WORKS

« Yanıtla #11 : 19 Eylül 2011, 22:48:36 »
Kaza yapan arabamın değer kaybı hakkında açtığım konu vardı özelden bana neden silindiğine dair benim sorum üzerine cevap verdiğiniz ondan bahsediyorum. Kendinizi ve aracınızı tanıtmamışsınız o yüzden silinmiş açtığınız konu diyorsunuz. Ben de forum kurallarında bu maddeyi neden göremiyorum diyorum.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #12 : 19 Eylül 2011, 22:50:32 »
burası otomobil forumu doğru açtıgınız konu silinmiştir buda doğru ama sizin aradıgınız cevabın yeri burası değildir biz burada emtialara deger biçmiyoruz  sizin aracınızda olusan hasar için parça bası deger bicemeyiz size çarpan vatandasın sigorta veya kaskosunda aracınızı yetkili serviste yaptırabilirsiniz evet arabanızda kaza yüzünden deger kaybı olacak bunun muhasebesi siz ve vicdanınız arasındadır bizimle alakalı değildir bu arabayı 5 sene sonra satarasınız deger kaybı olmaz ama yarın satarsınız deger kaybı olur. zaten siz arabanınızın sigorta işlemini yağtıgınız anda arabanız ikinci el durumuna düşmüştür 50 bin lira verseniz bile yarın 50 bin lira kimse size vermez ama arabınızı yetkili serviste değil size çarpan araç sahibinden parasını talep ederek özel serviste yaptırır kaza kaydı gözüktürmezsiniz. kazasız degisensiz olarak satarsınız.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #13 : 19 Eylül 2011, 23:00:09 »
burası otomobil forumu doğru açtıgınız konu silinmiştir buda doğru ama sizin aradıgınız cevabın yeri burası değildir biz burada emtialara deger biçmiyoruz  sizin aracınızda olusan hasar için parça bası deger bicemeyiz size çarpan vatandasın sigorta veya kaskosunda aracınızı yetkili serviste yaptırabilirsiniz evet arabanızda kaza yüzünden deger kaybı olacak bunun muhasebesi siz ve vicdanınız arasındadır bizimle alakalı değildir bu arabayı 5 sene sonra satarasınız deger kaybı olmaz ama yarın satarsınız deger kaybı olur. zaten siz arabanınızın sigorta işlemini yağtıgınız anda arabanız ikinci el durumuna düşmüştür 50 bin lira verseniz bile yarın 50 bin lira kimse size vermez ama arabınızı yetkili serviste değil size çarpan araç sahibinden parasını talep ederek özel serviste yaptırır kaza kaydı gözüktürmezsiniz. kazasız degisensiz olarak satarsınız.

+1
quattro