Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Aracıma aksesuar taktırmak istiyorum ama...  (Okunma sayısı 9573 defa)

Aracıma aksesuar taktırmak istiyorum ama...
« : 07 Ekim 2011, 00:10:36 »
Arkadaşlar selam
Yaklaşık 1 hafta evvel 2.ell dolu bir polo satın aldım. İçi dışı fabrika çıkışlı olduğunu söyledi satın aldığım abi(orjinal sis far,xenon,çelik jant ve dokunmatik ekranmış) bu konuda çok bilgili olmadığım için size sormak istedim. ;) Geçenlerde bir arkadaşım orjinal sis farı olan araçlarda far yıkama bulunduğunu söyledikten sonra kuşkulandım onunda bilip bilmediğine şüphe duydum . Aracın resimlerini paylaşıcam sizinle şuanda araçtan gayet memnunum iyiki aldım diyorum ::) unutmadan egzoz takmak isteyen arkadaşlar aracın egzoza dikkat etsin taktığım egzoz kafası çok güzel durdu  ;) bide orjinal aksesuar olarak bu araca başka ne olabilir araştırdım ama full gibi şuanda gti görünümü yapmakdada şüpheliyim bu konuların hepsinde yorumlarınızı bekliyorum  ;)

Ynt: Aracıma aksesuar taktırmak istiyorum ama...
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2011, 00:15:57 »
yeni olduğum için resimlerin  paylaşım yerini bulamadım bi el atın arkadaşlar ::)

« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2011, 01:11:00 »
sis farıyla far yıkamanın ne alakası var? far yıkama bi zenon bulunan araçlarda olan birşey gti dışında yok poloda:d özel siparişse bilemiycem:d

« Son Düzenleme: 07 Ekim 2011, 22:38:52 Gönderen: doguslu »

« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2011, 22:45:35 »
tuna resimleri koydum işte ordan bakabilirsin araç bu  :tamamdir

« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2011, 23:44:42 »
hocam sen naptın ya:d süper olmuş farlar çok güzel sislerle beraber değiştirmişsin sanırım kaça mal oldu.. bide dijital klimayı nasıl yaptın bende düşünüyorum.. güle güle eskit:d

« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2011, 23:56:39 »
dostum multimedya fabrika çıkışlı extra olarak istenmiş  ;) adamın dediğine göre araca sonradan yapılan hiçbirşey yok xenondan tutda sis farına kadar fabrika çıkışlı olduğunu söyledi ama bu konuda pek bilgim yok  :D ben aracı aldıktan sonra bitek egzoz taktım :)

« Yanıtla #7 : 08 Ekim 2011, 00:22:31 »
valla bende anlamadım ama iyi yapmış baya beklemiş olmalı bu araç için :d

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2011, 10:16:19 »
dostum araban hayırlı olsun cidden çok güzel bi araç sahibi olmuşsun.

« Yanıtla #9 : 08 Ekim 2011, 19:22:37 »
sağolasın dostum  :) sende araca hasar vermişsin geçmiş olsun  :-\

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #10 : 08 Ekim 2011, 19:40:44 »
sağolasın dostum  :) sende araca hasar vermişsin geçmiş olsun  :-\

sağol. arabamda bir şey yok da moralim bozuk :-\

« Yanıtla #11 : 08 Ekim 2011, 19:55:49 »
http://imageshack.us/photo/my-images/836/img214433.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/72/mg3230.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/823/img220433.jpg/
bunlarda diğerleri. şimdilik bu kadar araca dediğim gibi bikaç bişeyler daha yapabilirim. yay ve jant değişikliği düşünüyorum şimdilik fikirleriniz benim için önemli  :tamamdir

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #12 : 08 Ekim 2011, 20:10:05 »
aracı yeni almışsın bence bir süre orjinalini bozma. baktın sıkılmaya başladın orijinalden, dooooğru sanayiye servise  :halazn:

« Yanıtla #13 : 09 Ekim 2011, 00:40:34 »
Zaten şu anda aracımın görüntüsünden falan çok memnunum da hani extra olarak güzel durucak bişeyler bulamadım  ;) sağolun dostlar yorumlar için  :)