Gönderen Konu: Araç boş viteste mi viteste mi az yakar? (Video)  (Okunma sayısı 22498 defa)

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
Ynt: Araç boş viteste mi viteste mi az yakar? (Video)
« Yanıtla #56 : 13 Mart 2012, 12:54:09 »
aynen kıvanç abi ben de 2 ayda bir bakıyom lastiklere,,gerçi yağmurlu havalarda kalkışlarda ara sıra biraz kayıyoz ama olsun... bu arada abi sonax ta cilalı yıkatıyom arabayı on numara parlıyo yağmur kayıp gidiyo tavsiye ederim.. ;)  ama sen kendi tekniklerinlede süper yapıyosundur porçöz falan  :D

yok ula bende makina var makina ile kendim cila atıyorum, gel bi cumartesi birlikte temizler cila atarız

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 13 Mart 2012, 12:57:43 »
yok ula bende makina var makina ile kendim cila atıyorum, gel bi cumartesi birlikte temizler cila atarız
abi tam aklımdan geçiyodu kıvanç abide alet edevat vardır diyodum. :) olur abi gelirim ayıpsın..  bu c.tesi öğlen kız mız , akşama maç var ama gelirim abi bi hafta sonu..  sislerinide görmüş olurum ;)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 13 Mart 2012, 13:01:17 »
o değil de fener yenecek söylemedi demeyin.

yarın taraftar kartlılara satışa çıkıyo inşallah bilet buluruz. bugün kongre üyelerine satışa çıkan bilet 25 dakikada bitmiş

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 13 Mart 2012, 13:22:21 »

yarın taraftar kartlılara satışa çıkıyo inşallah bilet buluruz. bugün kongre üyelerine satışa çıkan bilet 25 dakikada bitmiş
inş. özgür yeneceğiz...  kale arkası 66 TL miş..  40 TL benzin + 66 TL bilet + karaborsacı payı 200 TL = hmmmm her zaman dediğim gibi digitürk stylee :D
« Son Düzenleme: 13 Mart 2012, 13:23:35 Gönderen: DAS AUTO. »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 13 Mart 2012, 13:41:51 »
Bende taraftar kart var karaborsa bilet almam satarım ben  ;D gecen 0-0 lık maça gitmek istememiştim sattım bileti iyi ki de gitmemişim. Ama biletin parasını iddaada fenere basmıştım gitti 150 lira  :'(

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 13 Mart 2012, 13:45:33 »
Cumartesi bu baba maçta :) neyse konuyu saptırmayalım :)

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 13 Mart 2012, 13:47:54 »
abi tam aklımdan geçiyodu kıvanç abide alet edevat vardır diyodum. :) olur abi gelirim ayıpsın..  bu c.tesi öğlen kız mız , akşama maç var ama gelirim abi bi hafta sonu..  sislerinide görmüş olurum ;)

kompresör var, süpürge var, araba yıkama makinası var,  cila makinası var ne ararsan var 200 m2 açık 50m2 kapalı alanımız var iç dıs yıkarız kapalı alana çeker kahvemizi içerken arabayı cilalarız :)

Çevrimdışı gt4094r

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 13 Mart 2012, 16:00:50 »
Polocu kardeşlerim özellikle yol bilgisayarı olanlar, doğru mudur bu videodaki olay?

http://www.youtube.com/watch?v=WjkG2pkDJP8&list=UUhaYXoABMq2_BC1OxQ7ywVQ&index=72&feature=plcp
videodaki dogru
cünki viteste iken yeni modellerde almanca ismi SCHUBABSCHALTUNG diye birsey var o yüzden yakmiyor

Çevrimdışı xabu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 13 Mart 2012, 16:12:32 »

arkadaşlar boşta yakıt tüketimini merak ediyorlarsa yeni konu açmasınlar, bu başlıkta konuyla ilgili güzel direk alakalı güzel mesajlar bulunuyor, bunlardan faydanalabilirler ! her konunun sonu bir kaç kişinin laklak muhabbetiyle bitiyor..aynı arkadaşlar yeni konu açanları şamarlamakta gecikmiyor..biraz empati lütfen

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 13 Mart 2012, 19:37:56 »
usta kim sana konu açma dedi allah aşkına her konuya gelip bunları yazıp gidiyosun. aç usta ne zaman istersen konu aç her aklına gelene konu aç tamam mı

Çevrimdışı xabu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 13 Mart 2012, 19:42:07 »
usta kim sana konu açma dedi allah aşkına her konuya gelip bunları yazıp gidiyosun. aç usta ne zaman istersen konu aç her aklına gelene konu aç tamam mı

hayır bana kimse demedi..bazı arkadaşlara denildiğini gördüm, diyen arkadaşların da konulara çöplüğe çevirmede üstüne yok

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 13 Mart 2012, 19:46:20 »
burada ansiklopedi yazmıyoruz ki sırf bilgi sırf bilgi. konu arasında iki dakika muhabbet etmek kime bu kadar zarar veriyo anlamıyorum

Çevrimdışı xabu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 13 Mart 2012, 19:51:19 »
3 sayfa konu 2 sayfa muhabbetse orda sıkıntı var demektir..konunun içinde birşeyler arayan arkadaşlara eziyet etmekten başka bir işe yarayacağını sanmıyorum.muhabbet etmek için farklı konular kullanılabilir..

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 13 Mart 2012, 19:54:57 »
doğru biz konuya verilen cevapları siliyoruz arayan bulamıyor. bunu da özellikle yapıyoruz. arkadaşlarla konuşuyoruz "hadi gidelim şu konuyu dağıtalım" diyoruz

bir de, konuyu okumaya "sonundan" mı başlıyor bu bilgi edinmeye çalışan kişiler? böyle muhabbetler genelde konunun sonunda oluyor da, ondan dedim.