Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yedek yakıt deposu hakkında  (Okunma sayısı 7623 defa)

Çevrimdışı tlgymn

• tolga
yedek yakıt deposu hakkında
« : 24 Mart 2012, 14:09:03 »
peder bey sağolsun depoyu doldurmuş  :D ek depoyuda doldurtmuş araçla 280 km yaptım daha ibre yerinden oynamadı. :D
ek depo kaç litrelik acaba bilgisi olan ???

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Ynt: yedek yakıt deposu hakkında
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2012, 14:59:07 »
peder bey sağolsun depoyu doldurmuş  :D ek depoyuda doldurtmuş araçla 280 km yaptım daha ibre yerinden oynamadı. :D
ek depo kaç litrelik acaba bilgisi olan ???
45 + 7 lt tolgacım fakat orası yedek depo değil maalesef Genleşme kısmı deniyor yedek depo değil yani, pompa atınca pompacıya söyleyin devam etmesin yazın benzin genleştiği için benzin o bölümde genleşiyor o  yüzden fullet fakat genleşme kısmına benzin koydurma :tamamdir
« Son Düzenleme: 24 Mart 2012, 15:01:45 Gönderen: TwinCept »

Çevrimdışı tlgymn

• tolga
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2012, 16:28:45 »
saol abi bildiğim iyi oldu.senden başka konu hakkında bilgisi olan yok galiba ;D
« Son Düzenleme: 24 Mart 2012, 16:29:10 Gönderen: tlgymn »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2012, 17:56:30 »
aynen he dün akşam da kimse yoktu sap gibi kaldım forumda  :D

« Yanıtla #4 : 24 Mart 2012, 23:45:47 »
daha önce böyle bi konu açıldı diye hatırlıyorum sanki

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2012, 23:54:28 »
vardı herhalde çok yerde konuşuldu.

« Yanıtla #6 : 26 Mart 2012, 09:56:57 »
ağzına kadar dolduruyorum depoyu 1.6 tdı 350 km sonra düşüyor gti 220 km sonra düşmeye başlıyor bu arada ben bütün arabalarıma yaz kış hep agzına kadar dolduruyorum bi sıkıntı yaşamadım ne gibibişey olabilirki ?
facebook (Continental Deniz Ticaret)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #7 : 26 Mart 2012, 10:30:09 »
yazın doldurma abi 45 litreden sonra bırak bence. orası genleşme haznesi. buharlaşan benzin orada toplanıyo. adamlar o maksatla koymuş amacına uygun kullanalım ;D ha dersiniz ki, uzun yola gidicem durmayı düşünmüyorum, gideceğim istikamette de adam akıllı benzinci yok, o zaman birşey diyemem

« Yanıtla #8 : 26 Mart 2012, 13:20:13 »
yazın doldurma abi 45 litreden sonra bırak bence. orası genleşme haznesi. buharlaşan benzin orada toplanıyo. adamlar o maksatla koymuş amacına uygun kullanalım ;D ha dersiniz ki, uzun yola gidicem durmayı düşünmüyorum, gideceğim istikamette de adam akıllı benzinci yok, o zaman birşey diyemem

adam akıllı benzinci 1 tane buldum o nedenle hep ordan alıyorum o bakımdan tepeleme dolduruyorum hatta imkanım olsa ekstradan depo yapacağım
facebook (Continental Deniz Ticaret)

« Yanıtla #9 : 26 Mart 2012, 20:44:08 »
bende hep full gezıyorum yaz kış yarım depoya geldımı tekrar fulluyorum gırtlana kadar bsy oolmadı ama yazın genleşme tankı oldugunu ve kullanmasınız daha iyi olur dedıgını hatırlıyorum servisin yanı öle patlama falan olma ıhtımalı yok ama yakıt pompa sensörünü bozuyor sadece okadr baska bsyycıkk olmaz
polo 6R 2011-34yz087 yeşilköy