Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vw servis sorun  (Okunma sayısı 9645 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Ynt: vw servis sorun
« Yanıtla #14 : 30 Ocak 2012, 20:19:06 »
4 sene olayındanmı yararlanmayı soruyon??
aynem

« Yanıtla #15 : 01 Şubat 2012, 21:09:44 »
aynem

bayiye sorman lazım..ben toyota bayine gittim..arkadas yeni yaris denedi.orda bana sordular işte ne araç kullanıyon falan filan dedim polo 6r..kaskosunu yapalım dedi..ne kadar dedim..işte kaza yapmamsnız dedi size 440 tl olur bi yıllık dedi..hemen vw bayiye gittim dedim 2012 kasko kaç para işte dedi 650 tl falan..dedim neden çok pahalı..toyota dedim 450 tl yapıyor..onlar dedi kaza anında sadece dedi 4te 3ü karsılıyor..4te 1ni kendin verirsin dedi..sizinkisi full herseyi kapsıyor falan filan dedi..yani diyeceğin git bi bayide öğren sorna karar ver..
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2012, 21:21:00 Gönderen: Londonn »

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #16 : 02 Şubat 2012, 09:54:50 »
arkadaslar jantları söktüm benzin ölçümü yapalım dedi servis orginal ve 17 inç arasındaki farkı görmek için..neyse orginalleri taktım gittim bayiye işte baktılar ettiler..tamam gidebilirsin dediler..dedim birde araç sağa çekiyor bakarmısınız..işte baktılar ettiler çekiyor..sanki yalan atıcam kendi aracımda sonra dediler rot değişmesi lazım sorun orda..

ii tamam dedim ama dedi 70 lira..dedim garantiye girmiyormu yok dedi işte sürüş takımları girmiyor falan..ısrar etmedim neyse eleman servise tekrar götürüyordu aracı aklıma takıldı sanayide bi arkadasa sorayım dedim rot balans işte neyse kaça degiştirir falan neyse aradım dedi 20 lira sanayide..hemen dedim pardon dostum aracı geri getirirmisiniz..sanayide aynı olay 20 liraymiş gerek yok dedim orda yaptırıcam..

neyse gittim bi sinir rot balanscıya..daha önceki araçlarımın rot balans işini ona yaptırıyorum..anlattım işte sağa çekiyor falan filan dedi jantlarımı degiştirdin falan dedim evet..hee dedi çekmede rot ile alaksı yok tekerleri dedi sağ-sol yapalım  görürsün sorun gidicek dedi..abi dedim servis söyledi baya çekiyor dedim..ya alakası yok her lastiğin yeri bellidir dedi sen beni dinle araç dedi yeni hayatta dedi olmas.ok sen bilirsin dedim..

neyse abi söktü taktı ve bana hadi dedi görüşürüz..dedim kaç para kardeşim 5 tl yeter dedi..kuşkulanarak çıktım ordan yani inanmamıştım sorunun gideceğine ama 2 gündür kullanıyorum çekme falan kalmadı..servise gidip bu olayı anlatıcam bakalım ne diyecekler. neyse moralim düzeldi ama bu olayı paylasmak istedim..yok yere 70 içeri giricektik..diyecegim servisler harbiden mantarlamış..

yetkili sevislerin çoğunda işi öğrenen durmaz.....
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

« Yanıtla #17 : 02 Şubat 2012, 16:25:36 »
nakres durmaz gider vw servis açar :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #18 : 02 Şubat 2012, 22:49:45 »
nakres durmaz gider vw servis açar :)
+1 :D

« Yanıtla #19 : 15 Mayıs 2012, 09:59:37 »
merhaba;  polomu alalı daha 1 hafta oldu ama ben aracımı almadan kararımı vermiştim servise hiçbir zaman götürmemek için.büyük laf etmiş olmayayım ama benim eski golfun silecekleri çalışmıyordu servis abi 400 küsür lira mekanizması o değişecek dedi. sonra almanyadan sipariş ettiler 2 hafta oldu gelmedi bende sinirlendim arabayı oto elektrikcisi bir abiye götürdüm o açtı baktı ve içi kar suyundan pas tutmuş temizledi. şimdi canavar gibi ve toplam 5 tl ödedim bu işlem için. servisede gittim parça kalsın istemiyorum ve birdahada gelmeyeceğim dedim. servisler tamir tadilattan anlamıyor anca parça satma peşindeler. 10 liralık yağa gidipte serviste 35 lira vermeyin. garantileri kendilerinin olsun. 

herkese selam olsun..

« Yanıtla #20 : 15 Mayıs 2012, 10:39:25 »
Arkadaşlar topic biraz hortlamış bende kendi hesabımı yazayım...2010 yılında motosiklet aldım.Garanti garanti dedik götürdük garantiye.Motor yağı 18 lira.50 lira alıyorlar değiştirmeye...Tek silindirli 2000 liralık bir motosiklet...
Garanti sürecinde 300-500-1000 km içinde yağ değiştirmem gerekiyor.Şimdi hesap şöyle...3000 km garanti içinde servise gidersem 50X5=250 lira bakım parası vereceğim.Kendim 4 litre yağ alırsam o zaman 50 lira tutuyordu.200 tl fark olacak.Dedim en kötü ihtimal ne olur.Motor kitlenir.Kaç para rektefe. :D200.1 kez gittim daha da gitmem.Araç alırsam da aynı şeyi yapmayı düşünüyorum.Zincir atlatan bir motora kullanıcı hatası demeye çalıştı Ford.Güç bela hallettik.6500 lira para gitti motora. :'(
Yetkili servisleri genellemeye almak istemem ama %90 civarında kandırıkçılar.