Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ALAKASIZ BELKİ AMA 2011 MODEL BENZİNLİ POLO'MU YOKSA MİTSBİSHİ LANCER'Mİ__?  (Okunma sayısı 4365 defa)

Arkadaşlar;2005 model tdi polomu satıp 2011 model lancer veya yine polo almayı düşünüyorum..lancer 1.6 benzinli polo ise 1.4... 4 yıldır dizel araca binipde daha sonra bezinl arac almak  yakıt konusunda sıkıntı yaratırmı_??  sizin tavsiyelrinz ne olur_?? yorumlarnızı bekliyorum...
KURT SUSTU SUSALI,MEMLEKETİ ÇAKAL BASTI..!!

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
yakıtı bilmem ama ben olsam kesinlikle lancer derim, polo iyi hoş çok şükür hiçde sıkıntım yok ama lancer ın duruşu yeter :tamamdir
_-OĞLUM ve POLOM-_

yakıt konusunda elbettekı dızel derım ama nıyetı bozduysan benzınlı dıe  lancer tam bır makıne  :D

2011 in yakıtını bilemem ama amcamda 2004ü vardı acayip yakıyordu. gazlı hali bile çok yakıyordu. 4 ay da zor sattık. alıcısı olmuyor mitsubishinin. ufak arabadan sıkıldım diyorsan ve sedan bi araçsa aradığın gözün kapalı honda civic vtech al derim.

Dizelden benzine geçince pişman olabilirsiniz, hatta bence %100 pişman olursunuz. (Şehir içi 47, şehir dışı 30 krş. 2001 polo. 2011 model de yaksa yaksa 7-8 krş az yakar taş çatlasa)

Bir alman arabası kesinlikle japonla degisikme lencer alacagina arabani satma bin daha iyi dizel veya benzin konusundada cok km yapmiyorsan benzinli alabilirsin ben dizel polo aldim esime fazla km si yok simdiki aklim olsa 1.4 benzinli alirdim bu benim dusuncem tabi 2006 dan buyana hep vw gurubu araclar kullandim artik baska markanin resmine bile bakmam parama gore vw alirim
facebook (Continental Deniz Ticaret)

2006 dan buyana hep vw gurubu araclar kullandim artik baska markanin resmine bile bakmam parama gore vw alirim

2007de jetta ile çıktığım bu yolda almandan şaşmam :D

uzun yol yapıyorsan dizel al ama masrafı benzınlıye gore fazla kendı avantajını kaybedıyor...
benzinli alırsan da masrafı bakımı daha ucuz....
her halukarda benzinli daha karlı.Tüplü asla dıyorum yok ayarı kactı yok bıseyı patladı ugrasılmaz.Bu zamana kadar 1.6 ve ustu motor tıpınde araclar kullandım senelerce ama sımdı bır tercıh yaptım polo 1.4 16v benzınlı bır arac aldım.Şehir içi 210-220 krş uzun yolda 175-185 krş arası yakıtı var.ıyıkıde almışım.iyiki varsın VW iyiki varsın POLO   8)

Ama sunu unutmamak lazım dünyada alınacak arabalar
1- AMERIKAN
2-JAPON
3-ALMAN

hayatımda bu ülkelerin arabalarından başka araç tercıh etmem.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2012, 21:35:07 Gönderen: zetec_zetec »