Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 6r den gelen ilginç ses  (Okunma sayısı 8339 defa)

6r den gelen ilginç ses
« : 21 Haziran 2010, 09:15:45 »
merhaba arkadaşlar. son zamanlarda arabamın ilginç bir sorunu nüksetti. arabayı çalıştırıyorum debriyaj+ vitese takma + gaz verip kaldırıyorum o esnada arabadan vıııııı diye bir ses gelmeye başlıyor ve kontagı kapatana kadar ses devam ediyor. sanki elektrikli bir motordan geliyormuş gibi. kullanışta hiç bir sıkıntı yok. kırmızı ışıkta falan dururken neredeyse motor sesini bastırıyor :D fikri olan var mı acaba ?

Ynt: 6r den gelen ilginç ses
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2010, 19:15:59 »
araç otomatik mi?

« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2010, 10:55:16 »
düz vites ve benzinli

« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2010, 13:00:33 »
kız arkadaşımın polo 9N3'ünde benzer bir ses vardı, şimdi aklıma geldi, araç düz vites benzinli, ustayla aracı inceleyip sesin benzin pompasından geldiğini anlamıştık, pompa motoru değişince ses kesildi. Otomatik mi diye sordum çünkü bir arkadaşımda otomatik C3 var, araç çalışırken vııı diye bir ses sürekli geliyor.

« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2010, 14:26:11 »
ilginiz için teşekkürler en kısa sürede servise götüreceğim önemli bir sorun olabilir

« Yanıtla #5 : 27 Haziran 2010, 09:38:29 »
en yakın zaman da servise gitmelisin çünkü anormal bişeeelerin olduğu kesin!!!
GT

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #6 : 25 Ağustos 2010, 15:52:22 »
Bence sesli çalışan bir benzin pompasından başka birşey değil bu...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #7 : 25 Kasım 2010, 11:25:53 »
Merhaba, ses benzin pompanızdan geliyor. Aynı problem benim de başıma gelmişti. Bir kaç hafta öttükten sonra servise gittiğim gün kesilmişti. Bakıda değiştiririz deyip geri gönderdiler. Sesin rahatsız etmesi dışında herhangi bir probleme yol açmayacağını söyleyebilirim.

« Yanıtla #8 : 25 Kasım 2010, 13:06:05 »
yeni kasa pololarda vıı sesi servo motoru, parkederken sağ sol yapın camı açın ses daha kuvvetli gelecektir

« Yanıtla #9 : 02 Ocak 2011, 00:27:04 »
geç cevap için özür dilerim arkadaşlar uzun bir süre giremedim siteye. servo sesi değildi ancak ses kesildi artık gelmiyor bende bu haliyle kullanmaya devam ediyorum. ilginiz için teşekkürler arkadaşlar  :)

« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2011, 02:29:25 »
geç cevap için özür dilerim arkadaşlar uzun bir süre giremedim siteye. servo sesi değildi ancak ses kesildi artık gelmiyor bende bu haliyle kullanmaya devam ediyorum. ilginiz için teşekkürler arkadaşlar  :)

bende öyle bişey olmadı..dikkat ettim arabanın çalıştığını bile zor duyuyorum..ilk günler dizel gibi çalışıyordu ama şimdi 1000'km falan oldu ses falan yok..neyse bulursan haber ver nerden geliyormuş.bilgimiz olsun dostum
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2011, 02:30:29 Gönderen: Londonn »