Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2016 polo comfort tdı 90 ps-15 günlük elektronik arıza  (Okunma sayısı 9194 defa)

Çevrimdışı grano

• selamun aleyküm
arkadaşlar merhaba aracımı yeni aldım 15. gün lastik basınç sensör arızasıyla başaldı servise gittim sorun yok dediler lastik basınç hatası diyerek 4 lastik turuncu şekilde yanıyordu
aracın bir elektronik sorunu olduğunu söylediler yanıp sönüyor 2 dk sonra sabit yanıyor
servis aracı bırakın biz size emanet verelim işi uzun dedi ben dava açtım aracın göstege ışıkları da yanıp sönüyor bütün devir saati vs simsiyap oluyor
şimdi de aracın sol arka tekerin olduğu kısımdan içeri bir vııığğğ diye ses veriyor.
bu 3 farklı sorundan dolayı ayıplı mal ihtarnamesi çektim kabul edilmedi şimdi de delil tespit davası açtım kazandım araç kusurlu olarak sonuçlandı şimdi firma aracı tamirine bakıyo iade değişime yanaşmıyor ne yapmam lazım ben tamir hakkımı kullanmak istemiyorum aracı söküp içine yapacaklar her yeriden gıcırtılar gelecek ben çok titizim birde bu konuda o yüzden kesinlikle tamir istemiyorum aracın beyni de değişebilir diyorlar..değişenlerde hasar kaydı olarak işleyecek arabaya keriz yerine konuluyorum doğuş grubu ilgilenmiyor mesajlarıma cevap bile vermiyor.
GrAnO