Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2012 VW Polo GTİ  (Okunma sayısı 14676 defa)

Çevrimdışı blekcek21

• No Pain No Gain
2012 VW Polo GTİ
« : 26 Ağustos 2011, 19:03:52 »
Arkadaşlar merhaba adım Aziz, sitenizde yeniyim ve acil yardımınıza ihtiyacım var.. Pazartesi polo GTİ kaporasını yatırıp sipariş vericem dolayısyla bu zaman zarfında  satış temsilcisinin sınıfta kaldığı bi kaç sorum olucak :)

1. Blutooth RNS 310 da standart mıdır ve çok fonsyonlu direksiyon bu ünite ile satandart gelirmi çünkü fotolarda görünmüyor..

2. gündüz led farları ancak Bi-xenon farları ile mi geliyor ve bu farlar manevraya duyarlımıdır yani adaptifmidir..

3. aşağıda gördüğünüz gibi rns 310 ünitesine ek olarak vergiler hariç 850 tl navigasyon paketi için isteniyor yani toplam vergilerle 3000 tl yi buluyor bu doğru bi rakam mıdır

şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum ve umarım gelecek GTİ müşterilerine de referans olmuş oluruz

Polo     GTI 1.4 TSI 180 PS  Tiptr.

Model Yl                   :  2012
Araç Rengi                 :  eker Beyaz
Deme Rengi                 :  Siyah-Krmz
Menei                      :  thal

Standart Aksesuarlar

- Soutmaltorido gözü                         -  Yükseklik ve derinlik ayarl               -  Yükseklik ayarln koltuklar
   - 1/3 - 2/3 katlanabilir arka koltuklar         elektrohidrolik servo direksiyon          -  Arkada 3 noktal3 adet emniyet
                                                -  Arkada 3 koltuk bal
   - Önde 3 noktalemniyet kemerleri                                                             kemeri
                                                -  Sürücü ve yolcu klmakyaj aynalar          -  Ön koltuk arkasnda eya gözü
   - Ön kol dayama
                                                -  Gövde rengi yan aynalar ve kap            -  Krom talsiyah ön radyatör zgaras
   - Elektrikli ve stmalyan aynalar                kollar
                                                -  Immobilizer                               -  Beyaz aydnlatmaln gösterge paneli
   - Far yükseklik ayar
                                                -  Ön/arka okuma lambalar                    -  Bagaj bölümü aydnlatmas
   - Çok fonksiyonlu, tiptronik kontrollü
     deri direksiyon simidi                     -  Rcd 310, 6 hoparlör

Aracn Net Fiyat                                                                                                 28.146,42     TL

Opsiyonel Aksesuarlar

B4B4       eker Beyaz                                                                                                  0,00  TL
  XE         Siyah-Krmz                                                                                                  0,00  TL
  PH2        Klimatronik otomatik klima (Klimatik yerine)                                                             320,00   TL
  PJ6         17" Detroit aluminyum alam jantlar                                                                      210,00   TL
  PLA        Otomatik kararan iç dikiz aynasve yamur sensörü                                                          310,00   TL
  PNA        RNS310 için navigasyon fonksiyonu                                                                        850,00   TL
  PS1        Panoramik sunroof                                                                                       1.348,51  TL
  RGY        RNS310 navigasyon radyo-CD çalar ünitesi                                                                 940,00   TL
  WFK        Sürkonfor paketi (Yol Bilgisayar+ Arka Park Mesafe Sensörü + Hz Sabitleyici + Lastik Basnç              1.000,00  TL
             Göstergesi)
  WXF        Bi-Xenon farlar ve LED gündüz farlar                                                                    1.220,00  TL
                                                                                                                    6.198,51   TL

AksesuarlNet Bedeli                                                                                                34.344,93   TL
ÖTV                                                                                                                12.707,62   TL
ÖTV'li Net Fiyat                                                 % 37,00                                           47.052,55   TL
KDV                                                                                                                 8.469,46   TL
KDV'li Net Fiyat                                                 %  18,00                                          55.522,01   TL
Bandrol Tescil Masraflar                                                                                              799,00   TL
Anahtar Teslim Fiyat                                                                                               56.321,01   TL

26.08.2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2012 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktr.Araç ve aksesuar fiyat ,
 donanm,standart aksesuar paketlerinde DOUOTOMOTV SERVS VE TC A.. 'nin önceden haber vermeden deiiklik yapma hakksakldr. Vergi ve
 tescil masraflarnda oluabilecek deiiklikler anahtar teslim fiyatndeitirecektir. Bandrol tescil masraflar, trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir.
 Bu bedel mteri tarafndan karlanacaktr. Bu fiyat teklifin verildii gün için geçerlidir.

GÜMOTOMOTV MOT.AR.SAN.VE TC. LTD. T

Çevrimdışı blekcek21

• No Pain No Gain
Ynt: 2012 VW Polo GTİ
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2011, 13:41:21 »
merhabalar konuyu yanlış forumda mı açtım acaba  :o bir Allahın kulu yok mu  :'(

« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2011, 18:07:36 »
Fiyat normalde sormak istediğiniz soruların cevabını bende tam olarak bilmiyorum. Ama rns510 un pozitif yönleri olduğu gibi negatif yönleri de var. Mesela hafıza kartı girişi yok. 4-5 eksiği daha var. Panoramik sunroof nasıl yani bildiğimiz cam tavan değil mi ? Katlanır ayna ve coming home-leaving home özelliği yine yok anlaşılan. Hayırlı olsun.

« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2011, 21:22:16 »
ledli farlara ek ücret isteniyor.onun haricinde ledsiz sadece bi zenon farlar geliyor ve direksiyon kıvrımlarına duyarlıdır
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2011, 21:23:01 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı blekcek21

• No Pain No Gain
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2011, 22:18:59 »
teşekkür ederim arkadaşlar.. evet panoramik sunroof hala bildiğimiz cam tavan ama benim bildiğim rns 310 da en azından hafıza kartı olduğuydu, bu arada hafıza kartı dediğimiz sd cart yuvası oluyordu galiba. yani rcd 510 la rns 310 un farkı birinde 6 lı cd changer var birinde onun yerine navigasyon var onun dışında hepsi aynı, umarım yanılmıyrumdur çünkü pazartesi siparişi veriyorum  :-\

« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2011, 19:54:57 »
merhaba,

RNS310 ile RDC510 arasında ekran boyu da farklı diye biliyorum.

Hayırlı olsun.

Çevrimdışı blekcek21

• No Pain No Gain
« Yanıtla #6 : 31 Ağustos 2011, 01:49:05 »
evet bir de o var tabi ;) biri 5'' diğeri 6.5'' .. cd'yi pek kullanmadığımdan navigasyonu tercih ettim ama kağıt üzerindeki gibi ucuz çıkmadı.. navigasyonu aktif hale getirebilmek için bir o kadar daha istediler yani 2800 tl gibi bir şey yapıyor ki pek akıl karı değil gibi ;) zaten şimdilik bekliyorum, hele bir mısır hasadı bitsin önümüzü bir görelim ondan sonra  ::)

Çevrimdışı blekcek21

• No Pain No Gain
« Yanıtla #7 : 31 Ağustos 2011, 02:00:44 »
bu arada bir türlü karar veremiyorum beyaz mı kırmızı mı  :D biliyorum enteresan bir problem.. ama sanki beyaz daha bir detayları ortaya koyuyor ve arabayı nispeten daha büyük gösteriyor..

« Yanıtla #8 : 31 Ağustos 2011, 05:13:58 »
Merhaba, sanırım bu link işinizi bir hayli görecektir. RCD 210, RCD 310, RNS 310, RNS 315,  RCD 510, RNS 510, RCD 550, RNS 810 ve RNS 850 kodlu üniteleri detaylıca karşılaştırıyor :

http://www.my-gti.com/719/differences-between-the-volkswagen-rcd-210-rcd-310-rns-310-rcd-510-and-the-rns-510

Renk konusuna gelirse renk meselesi zevk meselesi, kendi arabam şeker beyazı ve çok hoş duruyor. Forumda üniversiteli pololar adlı bir başlık var orda 2 arabanın birlikle fotoğrafları var birisi kırmızı birisi beyaz. GTI olmamalarına rağmen bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Ama beyaz bence her zaman 1 adım daha önde :)
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2011, 05:14:37 Gönderen: vwjr »

Çevrimdışı blekcek21

• No Pain No Gain
« Yanıtla #9 : 01 Eylül 2011, 01:20:37 »
Teşekkür ederim alican bey güzel bir paylaşım olmuş.. dediğiniz gibi beyaz daha bir ağrbaşlı duruyor ama düşüsenize kırmızı tek kapı panoramik cam, bir de Denver yerine Detroit alaşım jantlar yani golf gti'dan alıntı olanlar üstelik sadece 350 tl farkla.. gerçekten ateş topu gibi duruyor.. OFFF OF  :-\

« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2011, 20:00:21 »
Güzel anlatmışsınız :) zevk de karar da size ait unutmayın. Kırmızı beyaza göre daha biraz daha ilgi isteyen bir renk. Daha sık aralıklarla yıkamanız cilalamanız vs. gibi şeyler gerektiriyor gerçekten güzel görünmesi için. Arabamı çocuğum gibi severim ilgi gösteririm diyorsanız kırmızı da sizi asla üzmez