Gönderen Konu: Polo Egzoz Tavsiyeleri?  (Okunma sayısı 19456 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo Egzoz Tavsiyeleri?
« Yanıtla #28 : 29 Kasım 2011, 23:26:17 »
Dizellerdende kurt sesi çıkarıyorlar denk gelmişsinizdir illaki , benim bir arkadaşımdada leon dizel var ondanda o tarz bir ses çıkıyor ilk başta gaza yüklendiğinde uğultu  tarzı bir ses çıkıyor
ADK

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 29 Kasım 2011, 23:50:39 »
Geçen gün otobüs durağında bekliyorum, aman allahım bir ibiza bocanegra geçti, öyle bir egzoz sesi duymadım. S2000 gibi sesi vardı

Çevrimdışı eyuri

• I love VW
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 30 Kasım 2011, 02:18:27 »
Polo 6r bölümündeki tüm arkadaşlar en kötü 2010 model arabalara sahip. Ve ben en azından kendı adıma 30 bindeki dizelime kıyıpta işlem yaptıramadım ha egsoz borusunun sökülüp yerine yenisi ve ucuna abarth kabul edilebilir bir işlem bence ama katalizör söktürmek falan bilinçsiz ellerde arabayı haşat ettirebilirsiniz bence gereksiz. Ama merak ettiğim şey opelcilerden bu işi yapanların olduğunu duymuştum hatta sesinin benzinliden bile iyi olduğunu iddaa eden arkadaşlar var onlar bu işi nasıl yaptılar anlamış değilim.Geçen gün 2011 bi fiesta dizel de gördüm ama ses hoş değildi çocuk ses çıksın diye gaza yüklenip duruyodu rölantideki sesi stock arabadan farksızdı.

Çevrimdışı AMAZİNG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 09 Aralık 2011, 20:05:43 »
Egzoz işinde üstüne tanımam Maslak'ta iskender egzoz ,sen ne sesi istediğini söyle sadece ,gök gürültüsümü yada başka bir ses'mi aynısını yapıyor (tamamen el yapımı egzoz üzerine uğraşıyor ) tavsiye ederim. birde10 gün önceden felan randevu Alman lazım :-)))
2012 VW GOLF TSİ 122 hp DSG comfortline

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 09 Aralık 2011, 20:08:23 »
Egzoz işinde üstüne tanımam Maslak'ta iskender egzoz ,sen ne sesi istediğini söyle sadece ,gök gürültüsümü yada başka bir ses'mi aynısını yapıyor (tamamen el yapımı egzoz üzerine uğraşıyor ) tavsiye ederim. birde10 gün önceden felan randevu Alman lazım :-)))
aynen katılıyorum arkadaşa biraz maliyetli ama ondan iyisi yok
ADK