Gönderen Konu: 2011 POLO RCD 310 TEYP İÇİN MEDİA İN GİRİŞİ (İPHONE BAĞLANTISI İÇİN)  (Okunma sayısı 33007 defa)

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
sus ! burjuva seni ! bi elinde ipad bi elinde iphone allah bilir o da 4S dir

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
sus ! burjuva seni ! bi elinde ipad bi elinde iphone allah bilir o da 4S dir
3gs :-\

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
Abi bizim ailenin ilk ve tek arabasi bu. Anne baba memur valla bu seneye kadar anca alabildik. Öğrenci halimle bile ben taa liseden beri para biriktirdim. Almışken 2-3 bin fazla verdik comfort aldık

İbrahim abi yapma gözünü seveyim ;D satmayı düşünüyorum da ne faturası var ne birşeyi. Alan olmaz heralde garantili olduğunu ispatlayamayız
Aslanım benim Allah sana ve Ailene daha iyilerini nasip etsin bizimkisi şaka  ;)
Byreplika lastik ölçilerim 205/45/16  :tamamdir

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Aslanım benim Allah sana ve Ailene daha iyilerini nasip etsin bizimkisi şaka  ;)
Amin abi daha iyisi sizin olsun

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
Aslanım benim Allah sana ve Ailene daha iyilerini nasip etsin bizimkisi şaka  ;)
Byreplika lastik ölçilerim 205/45/16  :tamamdir
güzel bende 195 45 16 taktırmayı düşünüyorum aynı jantlardan nasıl durucağı hakkında bir fikrim oldu en azından hatta nasıl durucağını görmüş oldum direk olarak konfor nasıl araç çok sarsılıyormu jantlar RePLiCa mı
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2012, 22:09:47 Gönderen: ByRePLiCa »
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
    • Profili Görüntüle
Abi bizim ailenin ilk ve tek arabasi bu. Anne baba memur valla bu seneye kadar anca alabildik. Öğrenci halimle bile ben taa liseden beri para biriktirdim. Almışken 2-3 bin fazla verdik comfort aldık

İbrahim abi yapma gözünü seveyim ;D satmayı düşünüyorum da ne faturası var ne birşeyi. Alan olmaz heralde garantili olduğunu ispatlayamayız

benim gibi ilkokuldan beri biriktirseydin dizelin olurdu :p :D bizimde uzuuun zamandan beri ilk araba, aynen memur benimkilerde.
şükrediyoruz halimize,
 polo geldi ailemize :p :D
Otomobil özgürlüktür...

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
195 de lastikler çok içeride kalacaktır  minimum 205 tak derim bu ölçülerde konforu çok kaybetmessin  asıl yay taktığın zaman konforu baya bi kaybetmiş oluyorsunuz.Jantlar replika orjinal piyasada maalesef bulunmuyor servislerden özel olrak getirtilebilir

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
benim gibi ilkokuldan beri biriktirseydin dizelin olurdu :p :D bizimde uzuuun zamandan beri ilk araba, aynen memur benimkilerde.
şükrediyoruz halimize,
 polo geldi ailemize :p :D
valla dizel biz de düşündük de istanbulda çok km yapmak mümkün değil. Senede 15-20 bin yapmazsan dizel alma dediler. Dizel kendini 80-100 binde amorti edermiş

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
motor ufak ondan dedim 195 takıyım motor fazla yorulmasın

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
Allah herkese helalinden versin arkadaslar kaza bela vermesin can önemli ama malda canın yongası  :tamamdir

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
Allah herkese helalinden versin arkadaslar kaza bela vermesin can önemli ama malda canın yongası  :tamamdir
ölede işte üç beş tane o..... çocuğu geliyo çiziyo arabanı can önemli ama canını sıkıyo arabanın şoför tarafını arka kapıdan ön kapıya kadar bide bagaj kapağını çizmiş p.ç hasmımız çok çekemiyolar ib..ler bize bişey yapamıyo gidiyo arabayı çiziyo
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2012, 22:28:34 Gönderen: ByRePLiCa »

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
benımde sağ arka stop farımı catlattılar aldıgım hafta . daha gecen gun degıstırebildim 150 tl gitti çekemeyenin yüzünden

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
    • Profili Görüntüle
valla dizel biz de düşündük de istanbulda çok km yapmak mümkün değil. Senede 15-20 bin yapmazsan dizel alma dediler. Dizel kendini 80-100 binde amorti edermiş
bir site bulmuştum kullanımına göre ekonomik olan seçeneği söylüyordu sana. değerleri girdim yılda 10000 yapsam benzin şu fiyattan, dizel şundan, araçları seçtim dizeli uygun buldu 1.4 le karşılaştırınca. uzun yola rahat çıkmak istiyorum birde yakıt derdine düşmeden. havalar ısınınca daha da ekonomikleşicek bluemotion kadar olmasa da rahatlayacağım :)

Kafasını kullansa düzgün yoldan aynını alma imkanı elde eder ama onun yerine kullanmıyorlar vede çekememezlik yapıyorlar...
Otomobil özgürlüktür...

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
benımde sağ arka stop farımı catlattılar aldıgım hafta . daha gecen gun degıstırebildim 150 tl gitti çekemeyenin yüzünden
far değişir ama boya olmaz derin çizmiş arabanın astarını götürmüş p.ç boyanması lazım diyolar ama havalar ısınsın biraz rotüş falan yapıcam en azından denicem bakalım nası olucak IMG]http://www.resimyukle.com.tr/view/10382/p15.jpg[/IMG]